Startliste for VI39 Medley Race
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag 1. februar 2015
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race |
|
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|
|
Arrangør |
VI39 Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (9) |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
|
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
Christian Hartmann |
2003 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
96 |
3 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
81 |
4 |
Julius Højgaard Allin |
2003 |
0361AN |
HELSINGØR |
|
25m |
|
62 |
5 |
Vilhelm Riegels |
2003 |
|
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:52.21 |
191 |
2 |
Anders Gaard |
2006 |
0683ab |
VI39 |
|
25m |
1:45.87 |
194 |
3 |
Enzo Sorgini |
2003 |
0301AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.41 |
125 |
4 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
1:43.21 |
19 |
5 |
Anton Mabeck |
2006 |
0697AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:52.04 |
108 |
6 |
Malthe Braagaard |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
1:54.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
188 |
1 |
Christopher Jørgensen |
2005 |
0539AC |
VI39 |
|
25m |
1:38.62 |
17 |
2 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.39 |
13 |
3 |
Penghao Ji |
2003 |
0311AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.08 |
85 |
4 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.99 |
63 |
5 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
STT |
|
25m |
1:38.50 |
27 |
6 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Felix H. Midtgaard |
2004 |
0451AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.62 |
93 |
2 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.66 |
26 |
3 |
Alexander Rinder |
2003 |
0337AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.63 |
59 |
4 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
1:32.32 |
33 |
5 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.51 |
189 |
6 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
1:33.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Ben Taylor |
2002 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.00 |
2 |
2 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.78 |
115 |
3 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
1:28.53 |
60 |
4 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
STT |
|
25m |
1:28.62 |
179 |
5 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:28.83 |
182 |
6 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
25m |
1:30.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.98 |
64 |
2 |
Jakob Nadeem Alwan |
2003 |
0367AL |
STT |
|
25m |
1:26.38 |
58 |
3 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
1:24.69 |
9 |
4 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.07 |
111 |
5 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:26.44 |
20 |
6 |
Oliver Madsen |
2003 |
0315AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
112 |
1 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
1:23.82 |
11 |
2 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.53 |
169 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
1:23.13 |
57 |
4 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
1:23.16 |
90 |
5 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.63 |
28 |
6 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:24.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.53 |
161 |
2 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
FR.SUND |
|
25m |
1:19.94 |
114 |
3 |
Jeppe Wagner |
2003 |
0387AF |
GSK |
|
25m |
1:18.69 |
101 |
4 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:19.63 |
22 |
5 |
Elias Kongsted Misander |
2002 |
0291AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.79 |
113 |
6 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
1:22.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
1:18.02 |
180 |
2 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
1:14.28 |
172 |
3 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
1:07.08 |
171 |
4 |
Mikkel Jørgensen |
2003 |
0365AE |
VI39 |
|
25m |
1:10.50 |
25 |
5 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.65 |
170 |
6 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
1:18.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|