Ohjelma Arena Lyngby Open Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:15.26 | |
2 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 4:23.39 | |
3 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:25.51 | |
4 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:25.62 | |
5 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 4:28.55 | |
6 | 5 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 4:28.67 | |
7 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 4:29.60 | |
8 | 242 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 4:34.34 | |
9 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 4:35.56 | |
10 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 4:36.12 | |
11 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 4:37.28 | |
12 | 130 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 4:42.58 | |
13 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 4:43.11 | |
14 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:43.45 | |
15 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:45.62 | |
16 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 4:46.03 | |
17 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 4:47.56 | |
18 | 307 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 4:51.75 | |
19 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 4:53.08 | |
20 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 4:57.87 | |
21 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 4:59.00 | |
22 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 5:06.43 | |
23 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:24.51 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 4:26.82 | |
2 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:28.64 | |
3 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:31.03 | |
4 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 4:33.23 | |
5 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:34.44 | |
6 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 4:38.40 | |
7 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:38.43 | |
8 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:39.02 | |
9 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 4:39.44 | |
10 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 4:40.23 | |
11 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 4:40.44 | |
12 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:43.21 | |
13 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:43.43 | |
14 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 4:44.43 | |
15 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:44.80 | |
16 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 4:45.48 | |
17 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 4:46.01 | |
18 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 4:47.21 | |
19 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
20 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 4:48.97 | |
21 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:51.32 | |
22 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 4:52.77 | |
23 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:54.43 | |
24 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 4:55.77 | |
25 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:56.51 | |
26 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 4:56.68 | |
27 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 4:57.32 | |
28 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 4:58.09 | |
29 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 4:58.11 | |
30 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:58.25 | |
31 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:02.44 | |
32 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:07.84 | |
33 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 5:17.67 | |
34 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:19.32 | |
35 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 5:26.50 | |
36 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 5:35.87 | |
37 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 5:38.58 | |
38 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 5:38.82 | |
39 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:48.67 | |
40 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 6:58.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |