Ohjelma Arena Lyngby Open Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Lyngby Open 2015 Stadion |
|
Udskriftsdato |
25 januar 2015 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
07:52 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 januar 2015 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
Kamma Bruun Fejfer |
1998 |
9826AG |
GENTOFTE |
|
50m |
2:49.59 |
176 |
3 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
2:47.00 |
243 |
4 |
Emma Lyngby Larsen |
1998 |
9822AB |
TRITON B |
|
50m |
2:49.36 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
Methea Wissing-Thornberg |
1999 |
9932BA |
GTI |
|
50m |
2:39.89 |
308 |
3 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:35.46 |
311 |
4 |
Mille Rask Sander |
1999 |
9948AJ |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:37.60 |
204 |
5 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
50m |
2:41.24 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
50m |
2:28.90 |
1 |
2 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
50m |
2:26.27 |
241 |
3 |
Stine Raaby Jensen |
1995 |
9564AK |
TRITON B |
|
50m |
2:24.62 |
192 |
4 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:24.87 |
23 |
5 |
Lisa Steen Duus |
1997 |
9764AI |
BIRKERØD |
|
50m |
2:27.02 |
252 |
6 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
50m |
2:32.26 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
BIRKERØD |
|
50m |
2:31.36 |
121 |
2 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
50m |
2:27.87 |
283 |
3 |
Josien Wijkhuijs |
1999 |
|
ORCA ( NL) |
|
50m |
2:23.76 |
156 |
4 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
KVIK |
|
50m |
2:27.58 |
167 |
5 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
50m |
2:30.15 |
81 |
6 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
50m |
2:31.92 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 1909-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Maj Howardsen |
1997 |
9798AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:22.28 |
13 |
2 |
Julie Schmidt |
1995 |
9578AK |
ALLERØD |
|
50m |
2:18.08 |
149 |
3 |
Christina Munkholm |
1996 |
9672AB |
KØGE |
|
50m |
2:14.16 |
179 |
4 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
50m |
2:15.38 |
24 |
5 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
50m |
2:18.88 |
4 |
6 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
ALLERØD |
|
50m |
2:23.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
25 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:52 |
|