Startliste for Arena Lyngby Open Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 281 | Ottesen Jeanette | 1987 | TRITON V | 8728AB | 50 m | 24.40 | |
2 | 282 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 25.49 | ||
3 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 26.49 | |
4 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 26.62 | ||
5 | 36 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 26.91 | |
6 | 80 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 27.25 | |
7 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 27.31 | |
8 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 27.61 | |
9 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 27.62 | |
10 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 27.80 | |
11 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 27.91 | |
12 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 27.99 | |
13 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.01 | |
14 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 28.11 | |
15 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 28.18 | |
16 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 28.27 | |
17 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 28.31 | |
18 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 28.46 | |
19 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 28.54 | |
20 | 108 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 28.59 | |
21 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 28.61 | |
22 | 60 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 28.64 | |
23 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.79 | |
24 | 251 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 28.81 | |
25 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 28.83 | |
26 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 29.04 | |
27 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 29.16 | |
28 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 29.17 | |
29 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 29.29 | |
30 | 111 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 29.38 | |
31 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 29.43 | |
32 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 29.43 | |
33 | 100 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 29.48 | |
34 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 29.52 | |
35 | 307 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 29.58 | |
36 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 29.68 | |
37 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 29.69 | |
38 | 242 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 29.81 | |
39 | 131 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 30.07 | |
40 | 130 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 30.22 | |
41 | 197 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH/MK | 50 m | 30.24 | ||
42 | 79 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 30.49 | |
43 | 99 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 30.53 | |
44 | 128 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 30.61 | |
45 | 218 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 30.78 | |
46 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 30.87 | |
47 | 53 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 31.01 | |
48 | 226 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 50 m | 31.22 | |
49 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 31.93 | |
50 | 51 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 33.17 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 318 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 25.61 | |
2 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 27.03 | ||
3 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 27.34 | |
4 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 27.54 | |
5 | 217 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 27.57 | |
6 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 27.68 | |
7 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 27.82 | |
8 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 27.98 | |
9 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.06 | |
10 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 28.21 | |
11 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 28.25 | |
12 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 28.34 | |
13 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 28.39 | |
14 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 28.44 | |
15 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 28.48 | |
16 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 28.49 | |
17 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
18 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 28.66 | |
19 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 28.71 | |
20 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 28.77 | |
21 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 28.81 | |
22 | 298 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 28.86 | |
23 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 28.89 | |
24 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 29.01 | |
25 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 29.02 | |
26 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 29.04 | |
27 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 29.09 | |
28 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 29.12 | |
29 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 29.17 | |
30 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 29.29 | |
31 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 29.31 | |
32 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 29.43 | |
33 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 29.50 | |
34 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 29.56 | |
35 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 29.80 | |
36 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 29.89 | |
37 | 116 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 29.97 | |
38 | 101 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 30.01 | |
39 | 52 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 30.12 | |
40 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 30.15 | |
41 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 30.18 | |
42 | 74 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 30.30 | |
43 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 30.32 | |
44 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 30.34 | |
45 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 30.35 | |
46 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 30.35 | |
47 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 30.36 | |
48 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 30.41 | |
49 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 30.42 | |
50 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 30.56 | |
51 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 30.59 | |
52 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 30.73 | |
53 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 30.74 | |
54 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 30.77 | |
55 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 30.78 | |
56 | 98 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 30.82 | |
57 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 30.83 | |
58 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 30.95 | |
59 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 30.99 | |
60 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 31.04 | |
61 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 31.20 | |
62 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 31.24 | |
63 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 31.45 | |
64 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 31.47 | |
65 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 31.53 | |
66 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 31.70 | |
67 | 289 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 31.83 | |
68 | 17 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 31.89 | |
69 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 32.19 | |
70 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 32.28 | |
71 | 114 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 32.42 | |
72 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 32.52 | |
73 | 288 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 32.58 | |
74 | 295 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 32.68 | |
75 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 33.35 | |
76 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 33.45 | |
77 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 33.48 | |
78 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 33.96 | |
79 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 34.05 | |
80 | 296 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 34.38 | |
81 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 36.38 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 326 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | ||
2 | 327 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | ||
3 | 328 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | ||
4 | 329 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | ||
5 | 330 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | ||
6 | 331 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 25 m |
Årg. 2003-2015 |
1 | 339 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | ||
2 | 340 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | ||
3 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | ||
4 | 342 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | ||
5 | 343 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | ||
6 | 344 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 8 | Jákupsson Magnus | 1994 | ALLERØD | 9403AP | 50 m | 23.23 | |
2 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 23.70 | |
3 | 266 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 24.40 | |
4 | 72 | Olczyk Jonas | 1994 | GENTOFTE | 9457AA | 50 m | 24.54 | |
5 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.72 | |
6 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 25.05 | |
7 | 64 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 50 m | 25.17 | |
8 | 77 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 25.26 | |
9 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 25.34 | |
10 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 25.57 | |
11 | 76 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 25.62 | |
12 | 84 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 25.63 | |
13 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 25.67 | |
14 | 272 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 50 m | 26.47 | |
15 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 26.50 | |
16 | 178 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 50 m | 26.50 | |
17 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 26.51 | |
18 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 26.57 | |
19 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 26.67 | |
20 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 26.77 | |
21 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 27.10 | |
22 | 180 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 50 m | 27.25 | |
23 | 195 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 27.25 | |
24 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 27.41 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 23.60 | |
2 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 24.25 | |
3 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 24.42 | |
4 | 290 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 24.58 | |
5 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 24.95 | |
6 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 25.14 | |
7 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 25.16 | |
8 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 25.21 | |
9 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 25.21 | |
10 | 273 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 25.24 | |
11 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 25.28 | |
12 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 25.35 | |
13 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 25.58 | |
14 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 25.78 | |
15 | 105 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 25.79 | |
16 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 26.08 | |
17 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 26.26 | |
18 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.27 | |
19 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 26.34 | |
20 | 293 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 26.65 | |
21 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 26.66 | |
22 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 26.78 | |
23 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 26.81 | |
24 | 299 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 27.02 | |
25 | 112 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 27.04 | |
26 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 27.31 | |
27 | 277 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 27.41 | |
28 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 27.43 | |
29 | 291 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 27.62 | |
30 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 27.63 | |
31 | 297 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 27.85 | |
32 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 27.90 | |
33 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 27.90 | |
34 | 65 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 28.06 | |
35 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 28.30 | |
36 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 28.41 | |
37 | 211 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.49 | |
38 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 28.91 | |
39 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 29.01 | ||
40 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 29.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 281 | Ottesen Jeanette | 1987 | TRITON V | 8728AB | 50 m | 25.24 | |
2 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 27.26 | ||
3 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 27.65 | |
4 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 27.95 | |
5 | 36 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 28.12 | |
6 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 28.50 | |
7 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 28.60 | |
8 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 28.66 | |
9 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 29.06 | |
10 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 29.19 | |
11 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 29.21 | |
12 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.30 | |
13 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 29.45 | |
14 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 29.47 | |
15 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 29.51 | |
16 | 108 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 29.88 | |
17 | 153 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 30.14 | |
18 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 30.14 | |
19 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 30.36 | |
20 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 30.57 | |
21 | 60 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 30.70 | |
22 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 30.73 | |
23 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 30.92 | |
24 | 128 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 30.96 | |
25 | 5 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 30.97 | |
26 | 118 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 50 m | 31.06 | |
27 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 31.19 | |
28 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 31.29 | |
29 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 31.36 | |
30 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 31.39 | |
31 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 31.49 | |
32 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 31.64 | |
33 | 91 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 31.71 | |
34 | 325 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 31.76 | |
35 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 31.82 | |
36 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 31.83 | |
37 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 31.86 | |
38 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 31.87 | |
39 | 307 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 32.16 | |
40 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 32.46 | |
41 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 32.52 | |
42 | 214 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 33.31 | |
43 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 34.44 | |
44 | 197 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH/MK | 50 m | 35.03 | ||
45 | 51 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 35.16 | |
46 | 53 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 35.99 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 28.28 | ||
2 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.84 | |
3 | 25 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 29.84 | |
4 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 29.89 | |
5 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 29.94 | |
6 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 30.03 | |
7 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 30.04 | |
8 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 30.10 | |
9 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 30.16 | |
10 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 30.16 | |
11 | 217 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 30.21 | |
12 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 30.31 | |
13 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 30.50 | |
14 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 30.59 | |
15 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 30.60 | |
16 | 298 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 30.61 | |
17 | 132 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 30.70 | |
18 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 30.75 | |
19 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 31.09 | |
20 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 31.11 | |
21 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 31.13 | |
22 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 31.22 | |
23 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 31.40 | |
24 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 31.49 | |
25 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 31.54 | |
26 | 98 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.68 | |
27 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 31.71 | |
28 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 31.72 | |
29 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 31.87 | |
30 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 32.03 | |
31 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 32.19 | |
32 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 32.21 | |
33 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 32.53 | |
34 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 32.59 | |
35 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 32.63 | |
36 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 32.65 | |
37 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 33.04 | |
38 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 33.66 | |
39 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 33.80 | |
40 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 33.85 | |
41 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 33.96 | |
42 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 34.19 | |
43 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 34.37 | |
44 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 34.51 | |
45 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 34.61 | |
46 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 34.61 | |
47 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 34.94 | |
48 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 35.08 | |
49 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 35.32 | |
50 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 35.38 | |
51 | 296 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 37.06 | |
52 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 37.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 294 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 25.34 | |
2 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 25.59 | |
3 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 25.86 | |
4 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 26.30 | |
5 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 26.41 | |
6 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 26.44 | |
7 | 72 | Olczyk Jonas | 1994 | GENTOFTE | 9457AA | 50 m | 26.79 | |
8 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 26.79 | |
9 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 27.25 | |
10 | 76 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 27.34 | |
11 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 27.81 | |
12 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 27.84 | |
13 | 178 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 50 m | 27.90 | |
14 | 195 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 28.00 | |
15 | 84 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 28.02 | |
16 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 28.20 | |
17 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 28.30 | |
18 | 119 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 28.34 | |
19 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 28.67 | |
20 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 29.09 | |
21 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 30.08 | |
22 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 30.93 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 25.51 | |
2 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 26.24 | |
3 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 26.52 | |
4 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.53 | |
5 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 26.75 | |
6 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 26.90 | |
7 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 27.06 | |
8 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 27.19 | |
9 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 27.45 | |
10 | 105 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 27.54 | |
11 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 27.54 | |
12 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 27.67 | |
13 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 27.89 | |
14 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 27.91 | |
15 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 28.11 | |
16 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 28.14 | |
17 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 28.53 | |
18 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 28.68 | |
19 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 28.93 | |
20 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 29.01 | |
21 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 29.19 | |
22 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 29.46 | |
23 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 29.61 | |
24 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 29.98 | |
25 | 65 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 30.17 | |
26 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 30.42 | |
27 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 30.53 | |
28 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 30.67 | |
29 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 30.93 | |
30 | 112 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 31.20 | |
31 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 31.53 | ||
32 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 32.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 28.62 | ||
2 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 29.94 | |
3 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 30.44 | |
4 | 282 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 30.80 | ||
5 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 30.83 | |
6 | 117 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 30.87 | |
7 | 153 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 31.08 | |
8 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 31.30 | |
9 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 31.74 | |
10 | 115 | Brahtz Katrine | 1995 | HERLEV | 9518AG | 50 m | 31.81 | |
11 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 32.20 | |
12 | 91 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 32.31 | |
13 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 32.46 | |
14 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 32.50 | |
15 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 32.60 | |
16 | 100 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 32.74 | |
17 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 32.97 | |
18 | 278 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 33.01 | |
19 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 33.23 | |
20 | 131 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 33.63 | |
21 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 33.90 | |
22 | 60 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 33.98 | |
23 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 34.17 | |
24 | 325 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 34.31 | |
25 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 34.39 | |
26 | 226 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 50 m | 34.69 | |
27 | 218 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 36.34 | |
28 | 111 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 37.42 | |
29 | 99 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 38.16 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 318 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 29.09 | |
2 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 30.34 | |
3 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 30.73 | |
4 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 31.22 | |
5 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 31.52 | |
6 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 31.57 | |
7 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 31.63 | |
8 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 32.16 | |
9 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 32.54 | |
10 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 32.56 | |
11 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 32.67 | |
12 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 33.49 | |
13 | 295 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 33.52 | |
14 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 33.56 | |
15 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 33.86 | |
16 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 33.95 | |
17 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 34.18 | |
18 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 34.22 | |
19 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 34.28 | |
20 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 34.33 | |
21 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 34.40 | |
22 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 34.71 | |
23 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 34.77 | |
24 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 35.00 | |
25 | 52 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 35.36 | |
26 | 74 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 35.76 | |
27 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 35.82 | |
28 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 35.96 | |
29 | 17 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 36.10 | |
30 | 25 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 36.11 | |
31 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 36.20 | |
32 | 296 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 36.34 | |
33 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 36.36 | |
34 | 114 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 36.54 | |
35 | 288 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 36.80 | |
36 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 36.83 | |
37 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 37.03 | |
38 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 37.53 | |
39 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 37.71 | |
40 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 38.21 | |
41 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 38.37 | |
42 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 40.11 | |
43 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 40.16 | |
44 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 40.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 280 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 25.03 | ||
2 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 26.99 | |
3 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 27.61 | |
4 | 119 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 28.65 | |
5 | 76 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 29.46 | |
6 | 77 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 29.95 | |
7 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 30.08 | |
8 | 180 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 50 m | 30.21 | |
9 | 12 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 30.23 | |
10 | 64 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 50 m | 30.91 | |
11 | 178 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 50 m | 31.00 | |
12 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 31.34 | |
13 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 32.83 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 27.64 | |
2 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 28.23 | |
3 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 28.82 | |
4 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 28.90 | |
5 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 29.36 | |
6 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 29.43 | |
7 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 29.48 | |
8 | 265 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 30.40 | |
9 | 293 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 30.43 | |
10 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 30.44 | |
11 | 299 | Aagaard Christian Sejr | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 30.55 | |
12 | 211 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 30.78 | |
13 | 273 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 30.98 | |
14 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 30.99 | |
15 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 31.52 | |
16 | 277 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 32.00 | |
17 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 32.38 | |
18 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 32.61 | |
19 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 32.82 | |
20 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 38.74 | |
21 | 297 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 43.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 251 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 33.56 | |
2 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 33.60 | |
3 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 34.20 | |
4 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 34.46 | |
5 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 34.81 | |
6 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 34.90 | |
7 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 34.95 | |
8 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 35.47 | |
9 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 35.82 | |
10 | 214 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 35.86 | |
11 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 36.25 | |
12 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 36.95 | |
13 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 37.00 | |
14 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 37.23 | |
15 | 79 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 37.62 | |
16 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 37.67 | |
17 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 37.87 | |
18 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 38.00 | |
19 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 38.00 | |
20 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 38.05 | |
21 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 38.08 | |
22 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 38.17 | |
23 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 38.50 | |
24 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 40.42 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 34.05 | |
2 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 34.17 | |
3 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 34.98 | |
4 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 35.01 | |
5 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
6 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 35.13 | |
7 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 35.43 | |
8 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 35.68 | |
9 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 35.86 | |
10 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 36.06 | |
11 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 36.06 | |
12 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 36.30 | |
13 | 116 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 37.14 | |
14 | 104 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 37.19 | |
15 | 46 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 37.36 | |
16 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 37.87 | |
17 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 38.20 | |
18 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 38.28 | |
19 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 38.38 | |
20 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 38.42 | |
21 | 97 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 38.48 | |
22 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 38.52 | |
23 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 38.56 | |
24 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 39.16 | |
25 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 39.25 | |
26 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 39.74 | |
27 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 39.89 | |
28 | 101 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 40.06 | |
29 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 40.13 | |
30 | 102 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 40.30 | |
31 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 41.66 | |
32 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 41.74 | |
33 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 42.31 | |
34 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 42.95 | |
35 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 45.51 | |
36 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 47.54 | |
37 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 48.52 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 332 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | ||
2 | 337 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | ||
3 | 379 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | ||
4 | 380 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | ||
5 | 381 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | ||
6 | 385 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m |
Årg. 2003-2015 |
1 | 343 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | ||
2 | 345 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | ||
3 | 348 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | ||
4 | 382 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | ||
5 | 383 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | ||
6 | 384 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 28.77 | |
2 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 29.74 | |
3 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 30.22 | |
4 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 30.93 | |
5 | 72 | Olczyk Jonas | 1994 | GENTOFTE | 9457AA | 50 m | 30.93 | |
6 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 30.98 | |
7 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 31.91 | |
8 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 31.99 | |
9 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 32.21 | |
10 | 266 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 32.32 | |
11 | 230 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 32.36 | |
12 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 33.28 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 290 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 29.68 | |
2 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 31.71 | |
3 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 32.11 | |
4 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 32.30 | |
5 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 32.86 | |
6 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 33.05 | |
7 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 33.18 | |
8 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 33.94 | |
9 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 34.62 | |
10 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 35.00 | |
11 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 35.93 | |
12 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 36.00 | |
13 | 112 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 36.74 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 351 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | ||
2 | 352 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | ||
3 | 353 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | ||
4 | 357 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | ||
5 | 359 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | 25 m | |||
6 | 374 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:15.26 | |
2 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 4:23.39 | |
3 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:25.51 | |
4 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:25.62 | |
5 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 4:28.55 | |
6 | 5 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 4:28.67 | |
7 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 4:29.60 | |
8 | 242 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 4:34.34 | |
9 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 4:35.56 | |
10 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 4:36.12 | |
11 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 4:37.28 | |
12 | 130 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 4:42.58 | |
13 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 4:43.11 | |
14 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 4:43.45 | |
15 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:45.62 | |
16 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 4:46.03 | |
17 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 4:47.56 | |
18 | 307 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 4:51.75 | |
19 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 4:53.08 | |
20 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 4:57.87 | |
21 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 4:59.00 | |
22 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 5:06.43 | |
23 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:24.51 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 4:26.82 | |
2 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:28.64 | |
3 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 4:31.03 | |
4 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 4:33.23 | |
5 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:34.44 | |
6 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 4:38.40 | |
7 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 4:38.43 | |
8 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:39.02 | |
9 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 4:39.44 | |
10 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 4:40.23 | |
11 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 4:40.44 | |
12 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:43.21 | |
13 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:43.43 | |
14 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 4:44.43 | |
15 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:44.80 | |
16 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 4:45.48 | |
17 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 4:46.01 | |
18 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 4:47.21 | |
19 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
20 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 4:48.97 | |
21 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:51.32 | |
22 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 4:52.77 | |
23 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:54.43 | |
24 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 4:55.77 | |
25 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:56.51 | |
26 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 4:56.68 | |
27 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 4:57.32 | |
28 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 4:58.09 | |
29 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 4:58.11 | |
30 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:58.25 | |
31 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:02.44 | |
32 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:07.84 | |
33 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 5:17.67 | |
34 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:19.32 | |
35 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 5:26.50 | |
36 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 5:35.87 | |
37 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 5:38.58 | |
38 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 5:38.82 | |
39 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:48.67 | |
40 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 6:58.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1996 |
1 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 4:00.09 | |
2 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:01.53 | |
3 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 4:05.65 | |
4 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 4:10.97 | |
5 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 4:11.04 | |
6 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 4:13.72 | |
7 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 4:23.83 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 264 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 4:06.80 | |
2 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 4:06.90 | |
3 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 4:13.06 | |
4 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 4:13.75 | |
5 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 4:14.83 | |
6 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 4:15.31 | |
7 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:16.25 | |
8 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 4:21.30 | |
9 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 4:21.78 | |
10 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 4:23.17 | |
11 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 4:24.29 | |
12 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 4:30.67 | |
13 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 4:31.94 | |
14 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:32.59 | |
15 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 4:33.46 | |
16 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 4:36.26 | |
17 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 4:57.44 | |
18 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 5:03.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 1:01.14 | ||
2 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 1:04.04 | |
3 | 282 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:04.17 | ||
4 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:05.36 | |
5 | 117 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 1:05.98 | |
6 | 153 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 1:06.38 | |
7 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:06.94 | |
8 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:07.39 | |
9 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 1:07.51 | |
10 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 1:07.62 | |
11 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:07.93 | |
12 | 220 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 1:07.96 | |
13 | 115 | Brahtz Katrine | 1995 | HERLEV | 9518AG | 50 m | 1:08.65 | |
14 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 1:08.97 | |
15 | 100 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:10.47 | |
16 | 278 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:10.47 | |
17 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 1:11.05 | |
18 | 325 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 1:11.26 | |
19 | 118 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 50 m | 1:11.54 | |
20 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 1:12.03 | |
21 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:12.84 | |
22 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:12.89 | |
23 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:13.93 | |
24 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:14.32 | |
25 | 99 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 1:16.76 | |
26 | 50 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 1:17.72 | |
27 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 1:18.71 | |
28 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 1:18.71 | |
29 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 1:26.00 | |
30 | 197 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:32.20 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 1:05.29 | |
2 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:06.04 | |
3 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 1:06.06 | |
4 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:07.23 | |
5 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 1:07.47 | |
6 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:07.73 | |
7 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:09.41 | |
8 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:09.67 | |
9 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:09.93 | |
10 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:09.96 | |
11 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:10.21 | |
12 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 1:10.71 | |
13 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:11.12 | |
14 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 1:11.64 | |
15 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:11.85 | |
16 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:12.04 | |
17 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 1:12.08 | |
18 | 295 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:12.45 | |
19 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:12.51 | |
20 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:12.52 | |
21 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:13.39 | |
22 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 1:13.81 | |
23 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:13.88 | |
24 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 1:13.97 | |
25 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:14.05 | |
26 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:14.05 | |
27 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:14.28 | |
28 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 1:14.50 | |
29 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:14.62 | |
30 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 1:14.68 | |
31 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:14.99 | |
32 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 1:15.11 | |
33 | 289 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 1:15.14 | |
34 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:15.31 | |
35 | 74 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:15.40 | |
36 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:15.49 | |
37 | 132 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:15.80 | |
38 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:16.07 | |
39 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:16.14 | |
40 | 52 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 1:16.20 | |
41 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:16.47 | |
42 | 17 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:16.59 | |
43 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:17.23 | |
44 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:17.84 | |
45 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 1:17.85 | |
46 | 114 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:17.91 | |
47 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 1:18.47 | |
48 | 81 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:19.04 | |
49 | 254 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:19.57 | |
50 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 1:19.69 | |
51 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:20.14 | |
52 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:20.92 | |
53 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 1:21.28 | |
54 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:21.49 | |
55 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:21.88 | |
56 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 1:22.09 | |
57 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:23.07 | |
58 | 234 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 1:25.00 | |
59 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:25.45 | |
60 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:27.89 | |
61 | 250 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:35.89 | |
62 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 1:41.78 | |
63 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 1:45.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 280 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 54.26 | ||
2 | 247 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 1:01.37 | |
3 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:01.56 | |
4 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 1:02.26 | |
5 | 119 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 1:02.40 | |
6 | 12 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 1:03.72 | |
7 | 77 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 1:06.27 | |
8 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:06.62 | |
9 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 1:06.87 | |
10 | 107 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 1:08.45 | |
11 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 1:11.03 | |
12 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 1:11.47 | |
13 | 272 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 50 m | 1:12.88 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 58.20 | |
2 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 1:00.18 | |
3 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 1:00.61 | |
4 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 1:00.89 | |
5 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:01.88 | |
6 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 1:02.62 | |
7 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 1:02.84 | |
8 | 265 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 1:03.13 | |
9 | 293 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 1:03.69 | |
10 | 211 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:04.90 | |
11 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 1:05.53 | |
12 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 1:05.63 | |
13 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 1:05.85 | |
14 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 1:06.23 | |
15 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 1:06.26 | |
16 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 1:06.31 | |
17 | 273 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 1:06.60 | |
18 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:08.33 | |
19 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:08.44 | |
20 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 1:10.77 | |
21 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 1:12.50 | |
22 | 112 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 1:15.00 | |
23 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:17.31 | |
24 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:17.53 | |
25 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:24.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 281 | Ottesen Jeanette | 1987 | TRITON V | 8728AB | 50 m | 56.51 | |
2 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 1:00.26 | |
3 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 1:01.32 | |
4 | 36 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 1:01.71 | |
5 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:01.82 | |
6 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 1:02.72 | |
7 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 1:02.95 | ||
8 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 1:03.03 | |
9 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 1:03.14 | |
10 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 1:03.95 | |
11 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:05.03 | |
12 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:05.12 | |
13 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:06.10 | |
14 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:06.93 | |
15 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 1:07.45 | |
16 | 128 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 1:07.54 | |
17 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 1:07.92 | |
18 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 1:07.98 | |
19 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 1:08.84 | |
20 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 1:08.93 | |
21 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 1:09.48 | |
22 | 251 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:09.64 | |
23 | 60 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:10.45 | |
24 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:11.05 | |
25 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:11.39 | |
26 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 1:12.13 | |
27 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 1:13.48 | |
28 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:14.26 | |
29 | 120 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 50 m | 1:14.31 | |
30 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 1:14.58 | |
31 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 1:17.06 | |
32 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 1:17.07 | |
33 | 53 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 1:24.16 | |
34 | 51 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 1:24.93 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:03.55 | ||
2 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 1:03.84 | |
3 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:04.92 | |
4 | 25 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 1:06.86 | |
5 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 1:07.92 | |
6 | 81 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:08.07 | |
7 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:08.07 | |
8 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 1:08.28 | |
9 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:08.38 | |
10 | 217 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:08.40 | |
11 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:08.77 | |
12 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:09.19 | |
13 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 1:09.46 | |
14 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 1:09.87 | |
15 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:10.14 | |
16 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:10.33 | |
17 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 1:10.66 | |
18 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 1:10.93 | |
19 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:11.15 | |
20 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:11.32 | |
21 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:12.77 | |
22 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:12.95 | |
23 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:13.11 | |
24 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:13.13 | |
25 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 1:13.33 | |
26 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:13.80 | |
27 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:14.34 | |
28 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:14.87 | |
29 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:15.29 | |
30 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:15.50 | |
31 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:15.69 | |
32 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:16.40 | |
33 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:16.43 | |
34 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 1:16.68 | |
35 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:17.00 | |
36 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:17.41 | |
37 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:18.78 | |
38 | 98 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:19.04 | |
39 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:19.45 | |
40 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:25.01 | |
41 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:25.78 | |
42 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 1:33.41 | |
43 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:33.62 | |
44 | 250 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:46.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 8 | Jákupsson Magnus | 1994 | ALLERØD | 9403AP | 50 m | 54.67 | |
2 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 56.65 | |
3 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 57.25 | |
4 | 294 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 57.50 | |
5 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 57.77 | |
6 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 58.16 | |
7 | 266 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 58.43 | |
8 | 126 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 58.54 | |
9 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 1:00.43 | |
10 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 1:00.69 | |
11 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:01.33 | |
12 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:01.62 | |
13 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 1:01.88 | |
14 | 76 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 1:02.06 | |
15 | 195 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 1:05.00 | |
16 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 1:05.41 | |
17 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 1:06.35 | |
18 | 274 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:11.41 | |
19 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 1:12.78 | |
20 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:13.60 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 56.84 | |
2 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 57.42 | |
3 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.88 | |
4 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 1:01.47 | |
5 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 1:01.60 | |
6 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:01.73 | |
7 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 1:01.74 | |
8 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 1:02.03 | |
9 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:02.33 | |
10 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 1:02.51 | |
11 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 1:02.86 | |
12 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:02.89 | |
13 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 1:03.34 | |
14 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:04.01 | |
15 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 1:07.24 | |
16 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 1:08.49 | |
17 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 1:08.67 | |
18 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:08.78 | |
19 | 65 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 1:09.08 | |
20 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:09.37 | |
21 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 1:12.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:53.11 | |
2 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 5:01.04 | |
3 | 153 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 50 m | 5:05.47 | |
4 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 5:09.29 | |
5 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 5:11.83 | |
6 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 5:17.95 | |
7 | 5 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 5:18.89 | |
8 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 5:31.38 | |
9 | 88 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 5:45.59 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:58.94 | |
2 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 5:10.82 | |
3 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:17.19 | |
4 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 5:20.58 | |
5 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 5:23.24 | |
6 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 5:23.46 | |
7 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 5:25.57 | |
8 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 5:30.67 | |
9 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 5:33.15 | |
10 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:35.40 | |
11 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 5:37.44 | |
12 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 5:39.94 | |
13 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 5:40.34 | |
14 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 5:43.27 | |
15 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:49.08 | |
16 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:59.43 | |
17 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:37.12 | |
2 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 4:42.40 | |
3 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 4:43.19 | |
4 | 76 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 50 m | 4:43.67 | |
5 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 4:58.92 | |
6 | 255 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 5:27.85 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 4:32.88 | |
2 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 4:42.72 | |
3 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 4:43.33 | |
4 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 4:43.71 | |
5 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 4:44.10 | |
6 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:48.91 | |
7 | 264 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 4:51.23 | |
8 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 4:51.54 | |
9 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 4:54.80 | |
10 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:56.61 | |
11 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 4:59.15 | |
12 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 5:08.16 | |
13 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 5:11.76 | |
14 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 5:12.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 282 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:02.09 | ||
2 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:02.20 | |
3 | 281 | Ottesen Jeanette | 1987 | TRITON V | 8728AB | 50 m | 2:03.23 | |
4 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:03.53 | |
5 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:04.54 | |
6 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:05.80 | |
7 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:06.45 | |
8 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:06.80 | |
9 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 2:07.44 | |
10 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:07.97 | |
11 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 2:08.46 | |
12 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 2:08.65 | |
13 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 2:09.15 | |
14 | 36 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 2:09.89 | |
15 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:11.43 | |
16 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 2:12.02 | |
17 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 2:12.80 | |
18 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:13.77 | |
19 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:14.66 | |
20 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:14.75 | |
21 | 130 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 2:14.85 | |
22 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:15.01 | |
23 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:15.85 | |
24 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 2:16.00 | |
25 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 2:16.31 | |
26 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:16.92 | |
27 | 68 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 2:16.96 | |
28 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:17.54 | |
29 | 128 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:19.21 | |
30 | 79 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:19.51 | |
31 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:20.71 | |
32 | 51 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 2:23.20 | |
33 | 120 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 50 m | 2:24.64 | |
34 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:24.71 | |
35 | 197 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH/MK | 50 m | 2:34.48 | ||
36 | 53 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 2:35.48 | |
37 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:41.83 | |
38 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 4:40.95 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:03.64 | |
2 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:07.23 | |
3 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:08.13 | |
4 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:08.37 | |
5 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:09.35 | |
6 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:10.64 | |
7 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:11.30 | |
8 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 2:11.38 | |
9 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:11.77 | |
10 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:11.79 | |
11 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:11.82 | |
12 | 217 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 2:12.04 | |
13 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:12.64 | |
14 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 2:13.59 | |
15 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:13.84 | |
16 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:13.88 | |
17 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 2:14.09 | |
18 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:14.61 | |
19 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:14.68 | |
20 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:15.16 | |
21 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:15.52 | |
22 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 2:15.75 | |
23 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:16.28 | |
24 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:16.38 | |
25 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:16.82 | |
26 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:17.04 | |
27 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:17.11 | |
28 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 2:17.19 | |
29 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 2:18.42 | |
30 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 2:18.79 | |
31 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:19.03 | |
32 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 2:19.30 | |
33 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:19.37 | |
34 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:19.61 | |
35 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 2:19.78 | |
36 | 289 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 2:19.81 | |
37 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:20.02 | |
38 | 81 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:20.39 | |
39 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:20.84 | |
40 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 2:21.05 | |
41 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 2:21.25 | |
42 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:21.52 | |
43 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:21.65 | |
44 | 74 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:21.73 | |
45 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 2:22.05 | |
46 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:22.17 | |
47 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 2:22.22 | |
48 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:22.55 | |
49 | 132 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:22.97 | |
50 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:23.08 | |
51 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:23.73 | |
52 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:23.92 | |
53 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:24.34 | |
54 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:24.54 | |
55 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 2:24.97 | |
56 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 2:25.98 | |
57 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 2:26.25 | |
58 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 2:26.33 | |
59 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 2:28.85 | |
60 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:28.92 | |
61 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:29.96 | |
62 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:32.22 | |
63 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 2:32.47 | |
64 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 2:39.00 | |
65 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 2:43.77 | |
66 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 2:44.82 | |
67 | 234 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 2:50.00 | |
68 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 2:52.97 | |
69 | 250 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 2:56.28 | |
70 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 3:07.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:50.23 | |
2 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 1:55.62 | |
3 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:56.55 | |
4 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 1:57.04 | |
5 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 1:57.15 | |
6 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 1:57.64 | |
7 | 126 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 1:58.23 | |
8 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 1:59.31 | |
9 | 247 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:00.26 | |
10 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:00.72 | |
11 | 77 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 50 m | 2:02.49 | |
12 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:04.14 | |
13 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 2:07.23 | |
14 | 272 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 50 m | 2:08.56 | |
15 | 64 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 50 m | 2:09.02 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 1:54.65 | |
2 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 1:55.10 | |
3 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:55.71 | |
4 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:57.85 | |
5 | 290 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:58.11 | |
6 | 273 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:00.04 | |
7 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:00.18 | |
8 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 2:01.09 | |
9 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 2:01.41 | |
10 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:01.53 | |
11 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:01.93 | |
12 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:02.49 | |
13 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 2:03.63 | |
14 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 2:04.79 | |
15 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:04.87 | |
16 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:05.99 | |
17 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:06.03 | |
18 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:06.13 | |
19 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:06.70 | |
20 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 2:07.28 | |
21 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 2:07.82 | |
22 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 2:08.71 | |
23 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:09.32 | |
24 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 2:09.75 | |
25 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:11.04 | |
26 | 65 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 2:11.19 | |
27 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:11.29 | |
28 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:12.27 | |
29 | 293 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 2:14.25 | |
30 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 2:17.25 | |
31 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 2:21.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 2:34.59 | |
2 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 2:37.69 | |
3 | 220 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:38.60 | |
4 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:39.42 | |
5 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 2:40.57 | |
6 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 2:42.39 | |
7 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:48.56 | |
8 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:52.02 | |
9 | 5 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 2:53.95 | |
10 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:56.28 | |
11 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 2:56.45 | |
12 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 2:58.31 | |
13 | 50 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 3:00.28 | |
14 | 109 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 3:16.12 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 2:34.43 | |
2 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:37.52 | |
3 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 2:39.03 | |
4 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:39.96 | |
5 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:41.80 | |
6 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:42.13 | |
7 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 2:43.23 | |
8 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:44.06 | |
9 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:45.96 | |
10 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 2:46.58 | |
11 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:46.65 | |
12 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 2:52.75 | |
13 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:53.25 | |
14 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:55.46 | |
15 | 46 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 2:55.86 | |
16 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 2:58.32 | |
17 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:58.35 | |
18 | 97 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 2:59.34 | |
19 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 2:59.78 | |
20 | 102 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:00.26 | |
21 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 3:00.40 | |
22 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 3:03.09 | |
23 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 3:09.61 | |
24 | 116 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 3:11.29 | |
25 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 3:11.74 | |
26 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 3:12.68 | |
27 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 3:15.81 | |
28 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 3:20.66 | |
29 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:27.61 | |
30 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 3:34.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:18.01 | |
2 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:20.57 | |
3 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:20.95 | |
4 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:25.24 | |
5 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 2:26.67 | |
6 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 2:29.39 | |
7 | 107 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 2:32.15 | |
8 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 2:33.75 | |
9 | 230 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:36.12 | |
10 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 2:39.10 | |
11 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 2:40.82 | |
12 | 274 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:46.69 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 2:26.51 | |
2 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 2:34.85 | |
3 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:41.02 | |
4 | 265 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:47.33 | |
5 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:47.84 | |
6 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:53.21 | |
7 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 3:12.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 282 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 55.26 | ||
2 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 56.58 | ||
3 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 56.92 | |
4 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 57.54 | |
5 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 57.68 | |
6 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 57.96 | |
7 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 58.26 | |
8 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 58.29 | |
9 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 58.70 | |
10 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 58.94 | |
11 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 59.55 | |
12 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 59.56 | |
13 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 59.60 | |
14 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 59.85 | |
15 | 80 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 1:00.16 | |
16 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:00.50 | |
17 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:00.74 | |
18 | 117 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 1:00.90 | |
19 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 1:00.95 | |
20 | 68 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 1:01.08 | |
21 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 1:01.26 | |
22 | 118 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 50 m | 1:01.28 | |
23 | 91 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 1:01.38 | |
24 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 1:01.46 | |
25 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:01.53 | |
26 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:01.60 | |
27 | 128 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 1:01.89 | |
28 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 1:02.16 | |
29 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:02.55 | |
30 | 242 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:03.01 | |
31 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:03.30 | |
32 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 1:03.52 | |
33 | 108 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:04.23 | |
34 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 1:04.28 | |
35 | 325 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 1:04.40 | |
36 | 99 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 1:04.84 | |
37 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 1:04.84 | |
38 | 111 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:05.06 | |
39 | 130 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 1:05.11 | |
40 | 100 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:05.24 | |
41 | 218 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 1:06.29 | |
42 | 120 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 50 m | 1:06.85 | |
43 | 278 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:06.94 | |
44 | 53 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 1:08.85 | |
45 | 197 | Petersen Mathilde E | 1998 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:09.09 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 58.53 | ||
2 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 59.08 | |
3 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 59.11 | |
4 | 2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 59.22 | |
5 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 59.30 | |
6 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 59.73 | |
7 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 59.82 | |
8 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 59.94 | |
9 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 59.96 | |
10 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:00.33 | |
11 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:00.50 | |
12 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 1:00.52 | |
13 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:00.62 | |
14 | 217 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:00.73 | |
15 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:00.82 | |
16 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:00.96 | |
17 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 1:01.26 | |
18 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:01.71 | |
19 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:01.79 | |
20 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:01.89 | |
21 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:01.97 | |
22 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:02.02 | |
23 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 1:02.13 | |
24 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:02.28 | |
25 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:02.44 | |
26 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:02.70 | |
27 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 1:02.78 | |
28 | 298 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 1:03.02 | |
29 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:03.06 | |
30 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 1:03.07 | |
31 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:03.11 | |
32 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:03.13 | |
33 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 1:03.82 | |
34 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 1:03.88 | |
35 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 1:03.93 | |
36 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:04.14 | |
37 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 1:04.54 | |
38 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:04.63 | |
39 | 132 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:04.74 | |
40 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 1:04.75 | |
41 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:04.75 | |
42 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 1:04.77 | |
43 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:04.77 | |
44 | 74 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:04.86 | |
45 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:05.04 | |
46 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 1:05.44 | |
47 | 81 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:05.45 | |
48 | 101 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:05.59 | |
49 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:05.78 | |
50 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:05.78 | |
51 | 52 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 1:05.89 | |
52 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:06.09 | |
53 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:06.41 | |
54 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:06.52 | |
55 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:06.54 | |
56 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 1:06.61 | |
57 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:06.81 | |
58 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 1:06.85 | |
59 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 1:06.87 | |
60 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 1:07.20 | |
61 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:07.23 | |
62 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 1:07.34 | |
63 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 1:07.44 | |
64 | 288 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:07.90 | |
65 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:08.00 | |
66 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 1:08.01 | |
67 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:08.02 | |
68 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 1:08.21 | |
69 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 1:08.25 | |
70 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:08.29 | |
71 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:08.60 | |
72 | 289 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 1:08.99 | |
73 | 114 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:09.44 | |
74 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:09.67 | |
75 | 98 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:09.86 | |
76 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:10.14 | |
77 | 296 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:10.63 | |
78 | 139 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 1:11.36 | |
79 | 106 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:11.48 | |
80 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 1:11.79 | |
81 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:12.98 | |
82 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 1:13.73 | |
83 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 1:14.57 | |
84 | 239 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 1:16.54 | |
85 | 254 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:17.18 | |
86 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 1:27.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1909-1996 |
1 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 51.32 | |
2 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 51.34 | |
3 | 126 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 53.11 | |
4 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 53.63 | |
5 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 54.67 | |
6 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 55.03 | |
7 | 64 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 50 m | 55.09 | |
8 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 55.25 | |
9 | 294 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 55.34 | |
10 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 55.64 | |
11 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 55.69 | |
12 | 266 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 55.91 | |
13 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 56.13 | |
14 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 56.25 | |
15 | 12 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 57.14 | |
16 | 72 | Olczyk Jonas | 1994 | GENTOFTE | 9457AA | 50 m | 57.76 | |
17 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 57.76 | |
18 | 178 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 50 m | 58.88 | |
19 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 1:03.55 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 51.64 | |
2 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 52.77 | |
3 | 290 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 53.37 | |
4 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 54.00 | |
5 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 54.02 | |
6 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 54.41 | |
7 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 54.53 | |
8 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 54.78 | |
9 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 54.81 | |
10 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 55.03 | |
11 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 55.03 | |
12 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 55.18 | |
13 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 56.23 | |
14 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.61 | |
15 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 56.79 | |
16 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 56.94 | |
17 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 57.59 | |
18 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 57.87 | |
19 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 58.05 | |
20 | 293 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 58.05 | |
21 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 58.44 | |
22 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 58.55 | |
23 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 58.58 | |
24 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 59.03 | |
25 | 291 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 59.07 | |
26 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 59.60 | |
27 | 297 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 59.64 | |
28 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 59.67 | |
29 | 65 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 59.73 | |
30 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:00.43 | |
31 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 1:00.55 | |
32 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:01.76 | |
33 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:02.15 | |
34 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 1:02.44 | |
35 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:04.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 1:11.99 | |
2 | 251 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:12.93 | |
3 | 220 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 1:13.51 | |
4 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:13.66 | |
5 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:14.17 | |
6 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 1:15.05 | |
7 | 61 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 1:15.58 | |
8 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:15.84 | |
9 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 1:18.20 | |
10 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 1:18.57 | |
11 | 214 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 1:19.36 | |
12 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:20.16 | |
13 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:21.05 | |
14 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 1:22.20 | |
15 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 1:23.89 | |
16 | 50 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 1:25.01 | |
17 | 109 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 1:29.99 | |
18 | 267 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:59.95 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 1:12.68 | |
2 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 1:13.52 | |
3 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 1:14.70 | |
4 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 1:15.59 | |
5 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
6 | 227 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:15.75 | |
7 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 1:16.57 | |
8 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:16.84 | |
9 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:17.48 | |
10 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:18.79 | |
11 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:19.56 | |
12 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:21.83 | |
13 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 1:21.94 | |
14 | 46 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 1:22.19 | |
15 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:22.28 | |
16 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 1:22.61 | |
17 | 116 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 1:22.75 | |
18 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:22.95 | |
19 | 104 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 50 m | 1:24.45 | |
20 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:24.58 | |
21 | 144 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 50 m | 1:24.77 | |
22 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:24.94 | |
23 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:25.15 | |
24 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:25.30 | |
25 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:25.80 | |
26 | 136 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:26.24 | |
27 | 101 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:26.39 | |
28 | 102 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:26.67 | |
29 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:27.14 | |
30 | 110 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:29.47 | |
31 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:30.39 | |
32 | 56 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 1:30.56 | |
33 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:30.99 | |
34 | 196 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 50 m | 1:31.73 | |
35 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 1:37.41 | |
36 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 1:41.60 | |
37 | 239 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 1:43.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 1:04.05 | |
2 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:04.42 | |
3 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 1:04.90 | |
4 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 1:07.76 | |
5 | 309 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 1:08.22 | |
6 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:09.91 | |
7 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 1:10.63 | |
8 | 230 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:10.73 | |
9 | 72 | Olczyk Jonas | 1994 | GENTOFTE | 9457AA | 50 m | 1:14.52 | |
10 | 272 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 50 m | 1:15.26 | |
11 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 1:16.07 | |
12 | 274 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:18.10 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 290 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:05.37 | |
2 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 1:08.21 | |
3 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 1:10.55 | |
4 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 1:10.71 | |
5 | 306 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 1:11.82 | |
6 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 1:14.26 | |
7 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:14.66 | |
8 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 1:14.96 | |
9 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 1:18.42 | |
10 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:18.99 | |
11 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:23.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1909-1998 |
1 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:14.16 | |
2 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:15.38 | |
3 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:18.08 | |
4 | 24 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 2:18.88 | |
5 | 7 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:22.28 | |
6 | 4 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 2:23.34 | |
7 | 241 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:24.62 | |
8 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:24.87 | |
9 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:26.27 | |
10 | 23 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 2:27.02 | |
11 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:28.90 | |
12 | 243 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:49.36 | |
13 | 63 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:49.59 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:23.76 | ||
2 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:27.58 | |
3 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:27.87 | |
4 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:30.15 | |
5 | 26 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 2:31.36 | |
6 | 81 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:31.92 | |
7 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:32.26 | |
8 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:35.46 | |
9 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 2:37.60 | |
10 | 94 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 50 m | 2:39.89 | |
11 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:41.24 | |
12 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:47.00 | |
13 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:49.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:07.71 | |
2 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 2:07.81 | |
3 | 166 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 2:08.18 | |
4 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:14.36 | |
5 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:20.18 | |
6 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 2:31.31 | |
7 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 2:42.18 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 246 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:06.48 | |
2 | 165 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:09.75 | |
3 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 2:11.05 | |
4 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:12.50 | |
5 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:13.41 | |
6 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:13.44 | |
7 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:14.30 | |
8 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:18.16 | |
9 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 2:20.04 | |
10 | 160 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:21.21 | |
11 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:21.94 | |
12 | 265 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:22.17 | |
13 | 285 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:41.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 2:14.00 | ||
2 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:18.81 | |
3 | 117 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 2:23.29 | |
4 | 220 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:24.59 | |
5 | 320 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:24.80 | |
6 | 122 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 2:24.83 | |
7 | 325 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:29.45 | |
8 | 278 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 2:29.49 | |
9 | 118 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 50 m | 2:30.76 | |
10 | 312 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 2:31.33 | |
11 | 242 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 2:35.36 | |
12 | 68 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 2:36.59 | |
13 | 100 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:36.93 | |
14 | 218 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 2:42.84 | |
15 | 51 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 2:57.48 | |
16 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:01.84 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:22.73 | |
2 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:24.53 | |
3 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:26.06 | |
4 | 244 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 2:27.42 | |
5 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:28.32 | |
6 | 138 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 2:28.36 | |
7 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:28.86 | |
8 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:29.87 | |
9 | 75 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:29.88 | |
10 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:29.89 | |
11 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:30.42 | |
12 | 59 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:31.58 | |
13 | 113 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:31.70 | |
14 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:31.80 | |
15 | 33 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 50 m | 2:32.47 | |
16 | 295 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 2:35.32 | |
17 | 71 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:36.42 | |
18 | 204 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:37.60 | |
19 | 38 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 2:38.31 | |
20 | 194 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:39.18 | |
21 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 2:39.89 | |
22 | 16 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:40.09 | |
23 | 114 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:43.78 | |
24 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:44.13 | |
25 | 288 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:47.22 | |
26 | 254 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 2:48.90 | |
27 | 139 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 2:49.19 | |
28 | 202 | Riis Katrine Bentin | 1999 | OPNØR | 9924AW | 50 m | 2:54.21 | |
29 | 208 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:59.67 | |
30 | 209 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 3:01.12 | |
31 | 54 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 50 m | 3:06.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 280 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 1:59.98 | ||
2 | 8 | Jákupsson Magnus | 1994 | ALLERØD | 9403AP | 50 m | 2:00.90 | |
3 | 286 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 2:05.67 | |
4 | 119 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 2:16.55 | |
5 | 12 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 2:19.91 | |
6 | 43 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 2:21.98 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 264 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 2:06.04 | |
2 | 35 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 2:06.75 | |
3 | 44 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 2:09.85 | |
4 | 29 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 2:10.19 | |
5 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:14.79 | |
6 | 9 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:19.05 | |
7 | 155 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 50 m | 2:19.48 | |
8 | 211 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 2:21.43 | |
9 | 69 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:24.88 | |
10 | 297 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:26.61 | |
11 | 277 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 2:27.20 | |
12 | 134 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:39.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1998 |
1 | 179 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:18.33 | |
2 | 249 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:19.34 | |
3 | 149 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 50 m | 2:22.14 | |
4 | 21 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:22.24 | |
5 | 284 | Lindborg Ida | 1994 | MALMÖ S | 50 m | 2:23.11 | ||
6 | 237 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:24.99 | |
7 | 187 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:26.07 | |
8 | 22 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 2:26.17 | |
9 | 188 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:26.54 | |
10 | 1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:26.85 | |
11 | 177 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 2:28.18 | |
12 | 313 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 2:30.28 | |
13 | 28 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 2:30.92 | |
14 | 192 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:31.25 | |
15 | 235 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:31.27 | |
16 | 86 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 50 m | 2:31.41 | |
17 | 269 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 2:31.42 | |
18 | 181 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:31.69 | |
19 | 231 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:31.76 | |
20 | 129 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 2:32.08 | |
21 | 233 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:32.81 | |
22 | 141 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 50 m | 2:37.35 | |
23 | 259 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 2:38.22 | |
24 | 315 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 2:38.32 | |
25 | 120 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 50 m | 2:39.82 | |
26 | 32 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 2:41.30 | |
27 | 108 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 2:41.80 | |
28 | 214 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 2:42.93 | |
29 | 268 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 50 m | 2:43.47 | |
30 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:43.84 | |
31 | 47 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 2:45.71 | |
32 | 111 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 2:47.19 | |
33 | 140 | Andersen Laura | 1997 | KØGE | 9704AM | 50 m | 2:51.55 | |
34 | 50 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 2:52.26 | |
35 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:07.40 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 236 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:22.02 | |
2 | 67 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:24.22 | |
3 | 173 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:26.50 | |
4 | 70 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:28.10 | |
5 | 190 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:30.06 | |
6 | 158 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:30.42 | |
7 | 185 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:30.70 | |
8 | 87 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 2:30.84 | |
9 | 62 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:30.94 | |
10 | 37 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 2:30.98 | |
11 | 191 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:31.13 | |
12 | 310 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH/MK | 9928AB | 50 m | 2:31.39 | |
13 | 301 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:31.72 | |
14 | 78 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 50 m | 2:31.77 | |
15 | 143 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
16 | 323 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:31.88 | |
17 | 176 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:32.04 | |
18 | 248 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:32.16 | |
19 | 283 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:32.70 | ||
20 | 157 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:32.72 | |
21 | 171 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:33.07 | |
22 | 256 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:33.16 | |
23 | 232 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:33.29 | |
24 | 321 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 2:33.44 | |
25 | 161 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:34.18 | |
26 | 121 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:34.41 | |
27 | 172 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:34.81 | |
28 | 319 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 2:34.91 | |
29 | 174 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:35.84 | |
30 | 58 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:35.89 | |
31 | 156 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 2:36.07 | |
32 | 258 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 2:36.35 | |
33 | 252 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:36.43 | |
34 | 124 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:37.48 | |
35 | 219 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:37.92 | |
36 | 167 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:38.00 | |
37 | 93 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 50 m | 2:38.70 | |
38 | 304 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 2:38.82 | |
39 | 182 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 2:39.29 | |
40 | 48 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:39.31 | |
41 | 57 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 2:39.38 | |
42 | 308 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 2:40.35 | |
43 | 145 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:40.76 | |
44 | 11 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:41.37 | |
45 | 193 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 2:41.40 | |
46 | 45 | Wildenschild Ane | 2000 | ESBJERG | 0024AC | 50 m | 2:41.59 | |
47 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:42.37 | |
48 | 316 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:42.85 | |
49 | 271 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 2:43.47 | |
50 | 311 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 2:43.58 | |
51 | 132 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 2:43.60 | |
52 | 27 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:43.78 | |
53 | 20 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:44.02 | |
54 | 147 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:44.12 | |
55 | 135 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:44.19 | |
56 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:44.72 | |
57 | 66 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 2:45.58 | |
58 | 10 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:45.72 | |
59 | 240 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:47.31 | |
60 | 206 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 2:48.21 | |
61 | 146 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:48.77 | |
62 | 19 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:49.00 | |
63 | 46 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 2:49.04 | |
64 | 300 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:54.05 | |
65 | 103 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:55.60 | |
66 | 133 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 2:55.66 | |
67 | 98 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 2:56.41 | |
68 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:59.13 | |
69 | 102 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:59.32 | |
70 | 314 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 50 m | 3:00.86 | |
71 | 317 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 3:06.79 | |
72 | 215 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 3:21.74 | |
73 | 55 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 3:23.99 | |
74 | 199 | Gydesen Mille Marie | 2000 | OPNØR | 0086AZ | 50 m | 3:24.22 | |
75 | 201 | Petersen Ditte | 1999 | OPNØR | 9938BD | 50 m | 3:33.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1915-1996 |
1 | 168 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 2:08.42 | |
2 | 142 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:09.21 | |
3 | 85 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 2:10.65 | |
4 | 31 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:10.68 | |
5 | 6 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:12.29 | |
6 | 247 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:12.51 | |
7 | 175 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:15.75 | |
8 | 203 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:16.26 | |
9 | 302 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 2:16.74 | |
10 | 238 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 2:16.81 | |
11 | 73 | Røssel Christian | 1995 | GENTOFTE | 9525AN | 50 m | 2:17.72 | |
12 | 245 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:19.10 | |
13 | 40 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 50 m | 2:21.43 | |
14 | 257 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 2:21.82 | |
15 | 126 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 2:22.15 | |
16 | 195 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 2:22.22 | |
17 | 119 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 2:23.74 | |
18 | 229 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:25.38 | |
19 | 148 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 2:25.47 | |
20 | 272 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 50 m | 2:29.06 | |
21 | 303 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH/MK | 9053AH | 50 m | 2:30.61 | |
22 | 263 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 2:32.57 | |
23 | 274 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:33.10 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 287 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:07.78 | |
2 | 39 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 2:13.82 | |
3 | 83 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:13.84 | |
4 | 322 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 50 m | 2:15.01 | |
5 | 163 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:15.65 | |
6 | 42 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 2:15.87 | |
7 | 18 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 2:16.06 | |
8 | 265 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:16.39 | |
9 | 279 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 2:16.50 | |
10 | 170 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.98 | |
11 | 270 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 50 m | 2:18.69 | |
12 | 184 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:18.93 | |
13 | 82 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:18.99 | |
14 | 228 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:19.65 | |
15 | 159 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:20.09 | |
16 | 34 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 50 m | 2:21.79 | |
17 | 162 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:23.46 | |
18 | 164 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:23.86 | |
19 | 169 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:23.96 | |
20 | 125 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:24.19 | |
21 | 225 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 50 m | 2:24.23 | |
22 | 41 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 2:26.37 | |
23 | 207 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 50 m | 2:27.78 | |
24 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:28.36 | |
25 | 261 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 50 m | 2:28.48 | |
26 | 152 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:28.85 | |
27 | 14 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:29.66 | |
28 | 123 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 2:34.22 | |
29 | 127 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:34.42 | |
30 | 200 | Mathiesen Kasper Kraft | 1998 | OPNØR | 9823AS | 50 m | 2:42.19 | |
31 | 222 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:42.47 | |
32 | 112 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 2:45.51 | |
33 | 198 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 2:46.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 24 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:26 |