Program för Falu Skins Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Skins Games 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:35.85 |
76 |
4 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.35 |
271 |
5 |
Elika Irajpour |
2001 |
BA9801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.89 |
211 |
6 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:41.68 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:33.56 |
204 |
2 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:32.56 |
369 |
3 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:28.73 |
187 |
4 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:26.86 |
293 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.63 |
167 |
6 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:29.43 |
244 |
7 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
1:33.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:22.66 |
86 |
2 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.02 |
90 |
3 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.36 |
324 |
4 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.99 |
335 |
5 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.22 |
25 |
6 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:19.41 |
197 |
7 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.73 |
196 |
2 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:15.37 |
288 |
3 |
Miranda Söderberg |
1999 |
AB0699 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.14 |
60 |
4 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.94 |
274 |
5 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.11 |
289 |
6 |
Saga Söderberg |
1997 |
AE0697 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.14 |
264 |
7 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.70 |
193 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:14.45 |
168 |
3 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:13.56 |
310 |
4 |
Vera de Paiva Vilaca |
1998 |
BP0298 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.88 |
79 |
5 |
Jenny Isakssen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.64 |
326 |
6 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.57 |
160 |
7 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:14.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.03 |
307 |
2 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.28 |
364 |
3 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:06.58 |
300 |
4 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.39 |
301 |
5 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.07 |
92 |
6 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.97 |
334 |
7 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.87 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|