Program för Falu Skins Games 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
Skins Games 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 21, 100m Medley Damer |
Finaler (17) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:58.82 |
116 |
4 |
Elvira Skogh |
2000 |
BI3200 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:51.52 |
314 |
5 |
Linnea Ejlegård |
2002 |
AZ2802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:52.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:50.88 |
28 |
3 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:46.34 |
56 |
4 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:43.88 |
93 |
5 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.52 |
186 |
6 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:50.65 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:43.58 |
84 |
2 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.02 |
26 |
3 |
Karin Leijström |
2001 |
AG8701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:39.28 |
99 |
4 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.17 |
261 |
5 |
Filippa Edström |
2002 |
BG4602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.79 |
331 |
6 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.33 |
24 |
7 |
Anna Hoppstadius |
2001 |
BT3401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:43.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Liv Jonsson |
2004 |
AN8404 |
SS MORA |
|
25m |
1:37.47 |
273 |
2 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.67 |
140 |
3 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:36.38 |
263 |
4 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.88 |
253 |
5 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.94 |
259 |
6 |
Lisa Diös |
2002 |
BG5602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.60 |
70 |
7 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.51 |
281 |
2 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.13 |
278 |
3 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.63 |
327 |
4 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.42 |
34 |
5 |
Vilma Sandell |
2000 |
BC4400 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:34.46 |
89 |
6 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.00 |
29 |
7 |
Lisa Mörth |
2004 |
AF9404 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:35.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:34.20 |
23 |
2 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:33.65 |
240 |
3 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:33.22 |
141 |
4 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
1:32.61 |
211 |
5 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:32.65 |
27 |
6 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:33.50 |
58 |
7 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:31.96 |
293 |
2 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.93 |
51 |
3 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:30.07 |
76 |
4 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.92 |
52 |
5 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:30.01 |
286 |
6 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.33 |
164 |
7 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:31.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Elika Irajpour |
2001 |
BA9801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.67 |
360 |
2 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:29.40 |
244 |
3 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:29.12 |
233 |
4 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:28.92 |
181 |
5 |
Nora Hägglund |
2001 |
AY7401 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:29.06 |
133 |
6 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:29.27 |
247 |
7 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:29.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
1:28.84 |
336 |
2 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.23 |
167 |
3 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.78 |
216 |
4 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:26.53 |
246 |
5 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:26.71 |
369 |
6 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:26.98 |
80 |
7 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:25.65 |
150 |
2 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
1:25.21 |
318 |
3 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.17 |
257 |
4 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.38 |
104 |
5 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.13 |
256 |
6 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.17 |
335 |
7 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:24.20 |
212 |
2 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:23.29 |
123 |
3 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
1:22.63 |
134 |
4 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
25m |
1:22.20 |
153 |
5 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:22.53 |
119 |
6 |
Kristin Andersson |
1999 |
BE2499 |
FALUN |
|
25m |
1:23.00 |
207 |
7 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
337 |
1 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.90 |
177 |
2 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:21.64 |
162 |
3 |
Jennifer Borg |
2001 |
AF1801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:20.77 |
323 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.02 |
83 |
5 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.28 |
225 |
6 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.41 |
332 |
7 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.46 |
264 |
2 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:19.32 |
146 |
3 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:19.17 |
270 |
4 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.64 |
220 |
5 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.07 |
122 |
6 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:19.31 |
179 |
7 |
Felicia Forslund |
1997 |
BP9897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:19.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:18.47 |
283 |
2 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.08 |
197 |
3 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:17.66 |
274 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.18 |
54 |
5 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:17.29 |
255 |
6 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.08 |
320 |
7 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.57 |
329 |
2 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.41 |
160 |
3 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:16.03 |
53 |
4 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:15.26 |
340 |
5 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.73 |
345 |
6 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.09 |
90 |
7 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.09 |
7 |
2 |
Frida Forsberg |
1998 |
AS6898 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:14.44 |
92 |
3 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.92 |
346 |
4 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.06 |
334 |
5 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.46 |
79 |
6 |
Jenny Isakssen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.02 |
347 |
7 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.94 |
188 |
2 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
25m |
1:09.19 |
344 |
3 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:07.43 |
300 |
4 |
Felicia Hedman |
1995 |
BR6895 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:05.92 |
307 |
5 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.74 |
302 |
6 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.04 |
301 |
7 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.87 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|