Ohjelma Nuorisouinnit 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2015 |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 huhtikuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:57 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 huhtikuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (15) |
Oletettu alkamisaika 09:30 |
Erä 1 (15) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anniina Kylkisalo |
2001 |
01A990 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
4 |
Siiri Tiilikka |
2004 |
04A253 |
VUS-VSS |
|
25m |
|
|
5 |
Eevi Peltonen |
2004 |
04A564 |
OuLo |
|
25m |
|
|
6 |
Jatta Nurmela |
2004 |
04A556 |
HAHE |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sabina Alman |
2003 |
AL0403 |
LULEÅ SS |
|
50m |
|
|
2 |
Sara Kitti |
2000 |
AT0400 |
HAPARANDA |
|
50m |
|
|
3 |
Sini Lassila |
2003 |
03A710 |
SCR |
|
25m |
|
|
4 |
Maria Brännmark |
2002 |
BO7802 |
HAPARANDA |
|
50m |
|
|
5 |
Kesia Rahkola |
2002 |
BP2202 |
HAPARANDA |
|
50m |
|
|
6 |
Hanna-Maria Korpilähde |
2004 |
04A536 |
SCR |
|
25m |
|
|
7 |
Elisa Husso |
2001 |
01A075 |
KaUS |
|
25m |
|
|
8 |
Iina Elorinne |
2002 |
02A605 |
KemPy |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Moa Seppälä-Innala |
2002 |
BM5602 |
HAPARANDA |
|
50m |
|
|
2 |
Viona Mönttinen |
2003 |
03A433 |
OuLo |
|
50m |
3:51.17 |
3:51.17 |
3 |
Inga-Maarit Viitanen |
2001 |
BM2801 |
HAPARANDA |
|
50m |
3:48.12 |
3:48.12 |
4 |
Miina Laukka |
2003 |
03A196 |
KemPy |
|
25m |
3:42.41 |
3:47.41 |
5 |
Noora Sipilä |
2002 |
02B102 |
KemPy |
|
50m |
3:47.80 |
3:47.80 |
6 |
Viivi Tonteri |
2004 |
04A452 |
OU |
|
50m |
3:48.74 |
3:48.74 |
7 |
Alevtina Lebedeva |
2002 |
02B037 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
Thelma Koskinen |
2001 |
BM1801 |
HAPARANDA |
|
50m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joanna Lehto |
2002 |
02A646 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:44.52 |
3:44.52 |
2 |
Ida Rantala |
2002 |
02A937 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:37.92 |
3:37.92 |
3 |
Janina Valkola |
2003 |
03A373 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:29.47 |
3:34.47 |
4 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
04A369 |
SCR |
|
25m |
3:27.55 |
3:32.55 |
5 |
Clara-Sophie Scheib |
2003 |
03A585 |
OU |
|
50m |
3:33.31 |
3:33.31 |
6 |
Linnéa Nygård |
2002 |
02A173 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:36.87 |
3:36.87 |
7 |
Emmi Palo |
2003 |
03A487 |
KemUS |
|
25m |
3:37.36 |
3:42.36 |
8 |
Ella Jämsä |
2003 |
03A477 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:44.54 |
3:44.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ninni Eriksson |
2003 |
03A657 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:27.41 |
3:32.41 |
2 |
Katariina Niemelä |
2001 |
01B040 |
KemPy |
|
50m |
3:31.08 |
3:31.08 |
3 |
Fanni Kosunen |
2001 |
01A861 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:25.59 |
3:30.59 |
4 |
Pinja Sipovaara |
2002 |
02B101 |
HAHE |
|
50m |
3:29.96 |
3:29.96 |
5 |
Senja Aho |
2002 |
02A740 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:30.22 |
3:30.22 |
6 |
Inka Elamaa |
2004 |
04A328 |
OuLo |
|
50m |
3:30.94 |
3:30.94 |
7 |
Kiia Junttari |
2004 |
04A131 |
TorUS |
|
25m |
3:26.58 |
3:31.58 |
8 |
Pipsa Remes |
2001 |
01A070 |
KemTU |
|
25m |
3:27.51 |
3:32.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iiris Jurmu |
2003 |
03A615 |
KemPy |
|
50m |
3:25.13 |
3:25.13 |
2 |
Petra Kivi |
2003 |
03A153 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:21.92 |
3:21.92 |
3 |
Pauliina Haarala |
2000 |
00A139 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:15.36 |
3:20.36 |
4 |
Paula Kivi |
2002 |
02A222 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:18.77 |
3:18.77 |
5 |
Reeta Kallunki |
2003 |
03A236 |
OU |
|
25m |
3:15.09 |
3:20.09 |
6 |
Karolina Arola |
2001 |
01A713 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:15.72 |
3:20.72 |
7 |
Lotta Rinne |
2001 |
01A374 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:18.55 |
3:23.55 |
8 |
Aino Jerohin |
2003 |
03A154 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:25.50 |
3:25.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
01A746 |
KemjK |
|
25m |
3:12.74 |
3:17.74 |
2 |
Maija Björkholm |
2003 |
03A211 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:15.52 |
3:15.52 |
3 |
Malla Juutinen |
2003 |
03A215 |
OuLo |
|
50m |
3:12.71 |
3:12.71 |
4 |
Viivi Koivisto |
2002 |
02A226 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:11.52 |
3:11.52 |
5 |
Eliza Happonen |
2002 |
BP0202 |
HAPARANDA |
|
50m |
3:12.65 |
3:12.65 |
6 |
Jessi Nurmela |
2002 |
02A878 |
HAHE |
|
50m |
3:14.58 |
3:14.58 |
7 |
Julia Kinnunen |
2000 |
00A853 |
KemTU |
|
50m |
3:17.69 |
3:17.69 |
8 |
Vivian Halmelinna |
2002 |
02A928 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:17.93 |
3:17.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Annika Mäenpää |
1999 |
99B075 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:09.00 |
3:09.00 |
2 |
Laura Känsäkangas |
1999 |
99A968 |
KUS-GSS |
|
25m |
2:46.93 |
2:51.93 |
3 |
Niina Pelkonen |
1997 |
97B245 |
OuLo |
|
50m |
2:43.80 |
2:43.80 |
4 |
Rosa Sahlström |
1997 |
97A446 |
SCV |
|
25m |
2:35.14 |
2:40.14 |
5 |
Carita Heikkala |
1998 |
98A115 |
OuLo |
|
50m |
2:41.68 |
2:41.68 |
6 |
Venla Niemelä |
1999 |
99A047 |
SCR |
|
25m |
2:41.44 |
2:46.44 |
7 |
Heidi Ruonavaara |
1996 |
96A053 |
KemTU |
|
25m |
2:48.18 |
2:53.18 |
8 |
Senni Jouhten |
2002 |
02A428 |
KemPy |
|
50m |
3:10.77 |
3:10.77 |
|
|
Erä 9 (15) (10 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elina Turunen |
2005 |
05A444 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Saara Niemi |
2005 |
05A356 |
HAHE |
|
50m |
3:36.36 |
3:36.36 |
4 |
Viivi Säntti |
2005 |
05A161 |
OU |
|
50m |
3:21.67 |
3:21.67 |
5 |
Essi Vilhelmiina Virta |
2005 |
05A168 |
OU |
|
50m |
3:31.50 |
3:31.50 |
6 |
Santra Peuralahti |
2005 |
05A065 |
OU |
|
50m |
4:05.70 |
4:05.70 |
7 |
Laura Rajavaara |
2005 |
05A443 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Hulkki |
2004 |
04A200 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:25.03 |
3:30.03 |
2 |
Ida Roponen |
2004 |
04A337 |
HAHE |
|
50m |
3:26.67 |
3:26.67 |
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
50m |
3:07.06 |
3:07.06 |
4 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
50m |
2:56.94 |
2:56.94 |
5 |
Petra Ansaranta |
2004 |
04A064 |
OU |
|
25m |
3:01.05 |
3:06.05 |
6 |
Aada Heiskanen |
2004 |
04A409 |
OU |
|
50m |
3:17.88 |
3:17.88 |
7 |
Viivi Kylkisalo |
2004 |
04A388 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:22.96 |
3:27.96 |
8 |
Inka Lytz |
2004 |
04A438 |
SCR |
|
50m |
3:30.38 |
3:30.38 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Martta Nygård |
2003 |
03A230 |
OU |
|
50m |
3:00.53 |
3:00.53 |
2 |
Heta Veikkola |
2003 |
03A043 |
Virkiä |
|
50m |
2:58.07 |
2:58.07 |
3 |
Minja Lukkari |
2003 |
03A364 |
OU |
|
50m |
2:53.05 |
2:53.05 |
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
OU |
|
50m |
2:38.04 |
2:38.04 |
5 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
03A214 |
OuLo |
|
50m |
2:42.34 |
2:42.34 |
6 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
03A051 |
OuLo |
|
25m |
2:50.16 |
2:55.16 |
7 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
03A152 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:00.30 |
3:00.30 |
8 |
Mathilda Puutio |
2003 |
03A347 |
OU |
|
50m |
3:07.95 |
3:07.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hanna Rantanen |
2002 |
02A808 |
KemUS |
|
25m |
3:03.67 |
3:08.67 |
2 |
Elida Hansson |
2002 |
AB3602 |
HAPARANDA |
|
50m |
3:07.21 |
3:07.21 |
3 |
Tina Ylipää |
2002 |
AI2402 |
LULEÅ SS |
|
50m |
2:57.20 |
2:57.20 |
4 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:46.77 |
2:46.77 |
5 |
Petra Heikkinen |
2002 |
02A103 |
OU |
|
25m |
2:44.67 |
2:49.67 |
6 |
Katariina Kourula |
2002 |
02A350 |
KemUS |
|
50m |
3:00.78 |
3:00.78 |
7 |
Hilla Hirvikoski |
2002 |
02A865 |
HAHE |
|
25m |
3:02.29 |
3:07.29 |
8 |
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
AA1802 |
LULEÅ SS |
|
50m |
3:10.69 |
3:10.69 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heta Järvenpää |
2001 |
01A065 |
HK |
|
50m |
2:57.68 |
2:57.68 |
2 |
Inkeri Pöllänen |
2001 |
01A159 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:48.46 |
2:53.46 |
3 |
Sara Brännström |
2001 |
AD8601 |
LULEÅ SS |
|
50m |
2:50.76 |
2:50.76 |
4 |
Seela Peuralahti |
2001 |
01A205 |
OU |
|
25m |
2:36.18 |
2:41.18 |
5 |
Nelle Ojakippola |
2001 |
01A440 |
ViesU |
|
50m |
2:43.24 |
2:43.24 |
6 |
Anna-Sofia Brännkärr |
2001 |
01A450 |
KemTU |
|
25m |
2:46.51 |
2:51.51 |
7 |
Moa Gustavsson |
2001 |
AS8201 |
LULEÅ SS |
|
50m |
2:56.62 |
2:56.62 |
8 |
Silja Vilmilä |
2001 |
01A576 |
RoiUS |
|
25m |
2:55.79 |
3:00.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
00A221 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:46.03 |
2:51.03 |
2 |
Heidi Kivioja |
2000 |
00B005 |
ViesU |
|
50m |
2:41.08 |
2:41.08 |
3 |
Reetta-Maija Perätalo |
2000 |
00A182 |
OuLo |
|
50m |
2:39.41 |
2:39.41 |
4 |
Milja Mielty |
2000 |
00A790 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:34.75 |
2:34.75 |
5 |
Petra Äkkinen |
2000 |
00A150 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:33.24 |
2:38.24 |
6 |
Katriina Korpi |
2000 |
00A190 |
OuLo |
|
50m |
2:39.44 |
2:39.44 |
7 |
Noora Siltari |
2000 |
00A857 |
KemUS |
|
50m |
2:43.72 |
2:43.72 |
8 |
Silja Kanto |
2000 |
00A879 |
KemUS |
|
50m |
3:11.38 |
3:11.38 |
|
|
Erä 15 (15) (16 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eveliina Palo |
1999 |
99A060 |
KemUS |
|
50m |
2:37.80 |
2:37.80 |
2 |
Reetta Pahkala |
1997 |
97B244 |
OuLo |
|
50m |
2:33.59 |
2:33.59 |
3 |
Saara Ruti |
1997 |
97A587 |
SCV |
|
25m |
2:22.99 |
2:27.99 |
4 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
94A644 |
SCR |
|
25m |
2:17.10 |
2:22.10 |
5 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
97A018 |
OU |
|
25m |
2:22.85 |
2:27.85 |
6 |
Sonja Portin |
1998 |
98A105 |
OuLo |
|
50m |
2:32.05 |
2:32.05 |
7 |
Sofia Risteelä |
1993 |
93A676 |
OU |
|
50m |
2:37.35 |
2:37.35 |
8 |
Jenna Miettinen |
1999 |
99A920 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:38.64 |
2:38.64 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspäivämäärä |
11 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:57 |
|