Startliste for Arena USO 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
ARENA USO 2015 |
|
Utskriftsdatum |
04 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
20:17 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Fjärilsim Dam A-B-C |
Försök (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:37.80 |
420 |
4 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:37.52 |
381 |
5 |
Emelie Apelryd |
2002 |
BK0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:37.78 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
441 |
2 |
Tea Wilenius |
2002 |
BG0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:31.95 |
335 |
3 |
Isabella Tudt |
2002 |
BI7402 |
VARBERG |
|
25m |
1:30.09 |
48 |
4 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:29.17 |
292 |
5 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:29.52 |
286 |
6 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
AN9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:31.04 |
26 |
7 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:32.15 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
1:28.46 |
297 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:27.62 |
150 |
3 |
Sophia Stickel |
2001 |
AY8601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:25.79 |
112 |
4 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:24.56 |
389 |
5 |
Dagmar Cuperus |
2001 |
BM7401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:25.09 |
390 |
6 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:26.89 |
139 |
7 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:28.23 |
213 |
8 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:29.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
25m |
1:23.87 |
178 |
2 |
Rebecca Gilley |
2001 |
AV7601 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:22.66 |
16 |
3 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:21.80 |
313 |
4 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:20.70 |
155 |
5 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.17 |
123 |
6 |
Lovisa Erlandsson |
2000 |
BN4200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.96 |
98 |
7 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:23.21 |
53 |
8 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:24.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
294 |
1 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:20.66 |
275 |
2 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:20.05 |
146 |
3 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.58 |
42 |
4 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.82 |
11 |
5 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:18.96 |
148 |
6 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.86 |
27 |
7 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:20.45 |
10 |
8 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:20.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
1:17.83 |
51 |
2 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:15.43 |
456 |
3 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:15.29 |
342 |
4 |
Elin Ljunggren |
2000 |
AC5200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:12.39 |
111 |
5 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:14.13 |
429 |
6 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.31 |
8 |
7 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:17.09 |
314 |
8 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
50m |
1:18.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:10.56 |
359 |
2 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.94 |
452 |
3 |
Sofie Forsström |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:07.01 |
58 |
4 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.35 |
3 |
5 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:05.40 |
374 |
6 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.47 |
340 |
7 |
Wilma Danlid |
2000 |
AR2200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:09.53 |
110 |
8 |
Malin Andersson |
1999 |
AL0899 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
1 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:09.96 |
49 |
2 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.87 |
214 |
3 |
Ellen Thor |
1997 |
AE0497 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:06.91 |
40 |
4 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
1:03.27 |
373 |
5 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.69 |
188 |
6 |
Johanna Pettersson |
1992 |
AF1292 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:07.40 |
364 |
7 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.31 |
401 |
8 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:11.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:09.60 |
376 |
2 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.81 |
7 |
3 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.39 |
76 |
4 |
Nike Kruners |
1996 |
AN3496 |
HS |
|
25m |
1:02.59 |
247 |
5 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
1:03.93 |
83 |
6 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:07.02 |
360 |
7 |
Hanne Melin-Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:08.07 |
363 |
8 |
Kajsa Sparrman |
1999 |
AH4299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:10.70 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
04 september 2015 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
20:17 |
|