Startliste for Regionsmesterskaber Region Nordjylland 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 09:30
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:08.22 | |
2 | 416 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.62 | |
3 | 339 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:08.84 | |
4 | 6 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:09.18 | |
5 | 7 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:09.31 | |
6 | 15 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:11.59 | |
7 | 292 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:11.73 | |
8 | 278 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.42 | |
9 | 61 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:12.72 | |
10 | 115 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:12.96 | |
11 | 83 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:13.14 | |
12 | 297 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:13.47 | |
13 | 259 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:13.70 | |
14 | 214 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:14.11 | |
15 | 236 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:16.21 | |
16 | 79 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:16.84 | |
17 | 354 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:16.87 | |
18 | 185 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:16.90 | |
19 | 425 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 1:17.02 | |
20 | 186 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:17.16 | |
21 | 241 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:17.82 | |
22 | 184 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:18.05 | |
23 | 51 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:18.20 | |
24 | 435 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:19.06 | |
25 | 304 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:19.87 | |
26 | 240 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:20.50 | |
27 | 285 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:20.74 | |
28 | 277 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.52 | |
29 | 307 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 1:21.55 | |
30 | 195 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 0006BA | 25 m | 1:21.74 | |
31 | 293 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:22.58 | |
32 | 190 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 1:22.75 | |
33 | 19 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:23.44 | |
34 | 242 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:24.64 | |
35 | 143 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:24.65 | |
36 | 213 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:24.94 | |
37 | 324 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:25.67 | |
38 | 246 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:25.73 | |
39 | 300 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:25.83 | |
40 | 125 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:26.13 | |
41 | 348 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 1:26.94 | |
42 | 374 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:26.98 | |
43 | 385 | Fischer Sisse | 2002 | Sæby | 0296AV | 25 m | 1:27.51 | |
44 | 207 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 1:27.96 | |
45 | 310 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 1:28.02 | |
46 | 221 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:28.14 | |
47 | 239 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:28.76 | |
48 | 116 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 1:29.18 | |
49 | 423 | Christensen Ida Marie H. | 2001 | PINGVINEN | 0106AU | 25 m | 1:29.39 | |
50 | 333 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:30.10 | |
51 | 449 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:30.69 | |
52 | 383 | Kristensen Ida | 2001 | Sæby | 0128AZ | 25 m | 1:31.00 | |
53 | 88 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:31.11 | |
54 | 205 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:32.32 | |
55 | 378 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:32.93 | |
56 | 4 | Pedersen Josefine T.k | 2002 | SKAGEN | 0266AO | 25 m | 1:33.13 | |
57 | 379 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:33.74 | |
58 | 405 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:34.02 | |
59 | 118 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:34.14 | |
60 | 410 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:34.96 | |
61 | 63 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:35.99 | |
62 | 216 | Nielsen Camilla R | 2003 | SØHESTEN | 0308AL | 25 m | 1:36.78 | |
63 | 49 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:38.15 | |
64 | 126 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:39.88 | |
65 | 309 | Mygdam Marie | 2001 | BSK08 | 0176BA | 25 m | 1:40.19 | |
66 | 422 | Carlsen Selina Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164AJ | 25 m | 1:40.20 | |
67 | 436 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:40.22 | |
68 | 257 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 1:41.68 | |
69 | 80 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:42.09 | |
70 | 117 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:42.19 | |
71 | 254 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:42.29 | |
72 | 128 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:42.66 | |
73 | 347 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:42.68 | |
74 | 376 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:43.48 | |
75 | 67 | Laurent Louise | 2002 | AALBORG | 0232AT | 25 m | 1:43.61 | |
76 | 340 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 1:43.94 | |
77 | 47 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:44.33 | |
78 | 8 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:44.52 | |
79 | 124 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:45.91 | |
80 | 208 | Christensen Sofie M. | 2002 | SØHESTEN | 0286AZ | 25 m | 1:46.31 | |
81 | 127 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:47.21 | |
82 | 43 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:48.01 | |
83 | 84 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 1:48.31 | |
84 | 251 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:49.43 | |
85 | 66 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:52.03 | |
86 | 18 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:53.06 | |
87 | 219 | Pedersen Karen | 2002 | SØHESTEN | 0218AW | 25 m | 1:55.90 | |
88 | 284 | Nørgaard Angelina | 2003 | THISTED | 0394AQ | 25 m | 2:00.25 | |
89 | 268 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 2:02.81 | |
90 | 217 | Nielsen Christine | 2002 | SØHESTEN | 0204AY | 25 m | 2:03.28 | |
91 | 46 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 2:09.20 | |
92 | 276 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:18.25 | |
93 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 25 m | |||
94 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 25 m | |||
95 | 50 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | ||
96 | 72 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | ||
97 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 25 m | ||
98 | 326 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 25 m | |||
99 | 337 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | ||
100 | 424 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 30 januar 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 18:09 |