Program för Glasriket Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Medley Herrar Öppen |
Finaler (9) |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
2 |
Maximilian Brink |
2002 |
AL1902 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
13 |
3 |
Mikkel S. Hansen |
2000 |
0001AG |
TRITON B |
|
25m |
|
231 |
4 |
Albin Malmberg |
2002 |
AE9902 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:56.91 |
341 |
5 |
Daniel Rezaei |
2001 |
AR0701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
16 |
6 |
Johan Joensen |
2000 |
0005AB |
TRITON B |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Albin Mägiste |
2003 |
AD4903 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:49.09 |
151 |
2 |
James Nguyen |
2001 |
AT2301 |
KSLS |
|
25m |
1:42.40 |
265 |
3 |
Ludvig Hallum |
2003 |
AQ6903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:39.64 |
259 |
4 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:37.16 |
249 |
5 |
Kemal Cikota |
2002 |
AS0102 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:39.56 |
270 |
6 |
Anton Hjelmberg |
2001 |
AR1701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:41.71 |
212 |
7 |
Max Sandqvist |
2002 |
AN8702 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:43.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Erik Wiloboken |
2002 |
AC9302 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:37.00 |
219 |
2 |
Pontus Fransson |
2003 |
AF1503 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:34.34 |
112 |
3 |
Adrian Spogardh |
2004 |
AC7904 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:32.17 |
304 |
4 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:31.16 |
334 |
5 |
Oscar Nordström |
2003 |
AH4303 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:31.25 |
116 |
6 |
Jesper Arlehall |
2001 |
AA8501 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:33.62 |
262 |
7 |
Bilal Gadajev |
2001 |
AV0901 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:36.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
1 |
Gösta Björn |
2003 |
AL1303 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:30.07 |
96 |
2 |
David Marcusson |
2001 |
AU6701 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:29.64 |
215 |
3 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:28.09 |
301 |
4 |
Anton Strand |
2003 |
AH8903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:25.45 |
98 |
5 |
Henrik Pap |
2001 |
AU5701 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:27.98 |
263 |
6 |
Mats Gadajev |
2002 |
AS3302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:28.93 |
130 |
7 |
William Svensson |
2003 |
AB9103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:30.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Gusten Helgesson |
2002 |
AR3302 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:25.39 |
318 |
2 |
Johan Nilsson |
2001 |
AC4501 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:24.23 |
266 |
3 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:23.08 |
95 |
4 |
Carl Lingström |
2002 |
AN7902 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:22.24 |
237 |
5 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:22.75 |
47 |
6 |
Anti Kähr |
2001 |
AM4701 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:23.67 |
230 |
7 |
Erik Löfsved |
2002 |
AH3502 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:24.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Erik Kromnow |
2001 |
AL9701 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:22.03 |
139 |
2 |
Jacob El Mokri |
2001 |
AF3301 |
KSLS |
|
25m |
1:20.93 |
87 |
3 |
Joel Fridolfsson |
1999 |
AC4199 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:20.69 |
241 |
4 |
Bertil Björn |
2001 |
AI0301 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:20.23 |
324 |
5 |
Johan Wiloboken |
1999 |
AM1799 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:20.32 |
214 |
6 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:20.80 |
278 |
7 |
Victor Jacobsson |
1999 |
AV0999 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:21.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Magnus Aasberg |
2001 |
0143AG |
TRITON B |
|
25m |
1:18.73 |
228 |
2 |
Hampus Lif |
1996 |
AV3596 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:18.18 |
252 |
3 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:17.24 |
53 |
4 |
Zebastian Bondesson-Torgnusson |
1998 |
AV9798 |
EMMABODA |
|
25m |
1:15.33 |
75 |
5 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
25m |
1:15.79 |
176 |
6 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:17.59 |
118 |
7 |
Oscar Bergelin |
2001 |
AC3901 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:18.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
264 |
1 |
Erik Halldin |
1998 |
AG5198 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:15.03 |
333 |
2 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:13.77 |
119 |
3 |
Tobias Eringstam |
1999 |
AP8599 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:12.57 |
309 |
4 |
Hugo Wiman |
1997 |
AP3797 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.37 |
313 |
5 |
Hans Gustafsson |
2000 |
AS5900 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:11.51 |
291 |
6 |
Gabriel Olastuen |
1999 |
AR4399 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:13.49 |
18 |
7 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
1:14.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Alexander Ström |
1998 |
AF7998 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:09.30 |
45 |
2 |
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:08.31 |
160 |
3 |
Oliver Sandell |
1996 |
AQ0596 |
KSLS |
|
25m |
1:06.12 |
81 |
4 |
Filip Wejfeldt |
1997 |
AF3797 |
SS IDEN |
|
25m |
1:02.31 |
48 |
5 |
Gustaf Mild |
1997 |
AE6397 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:02.83 |
10 |
6 |
Jacob Friland |
1999 |
9985AB |
TRITON B |
|
25m |
1:08.11 |
286 |
7 |
Oskar Löfsved |
1999 |
AK2599 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.56 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 mars 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:22 |
|