Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
NordeaCup Sigma Swim Birkerød |
|
Udskriftsdato |
14 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
6:55.00 |
244 |
2 |
Julie Kolind Haunsø |
2005 |
0568AG |
BIRKERØD |
|
25m |
6:40.00 |
220 |
3 |
Karla Marie Fæster |
2004 |
0446AG |
BIRKERØD |
|
25m |
6:15.00 |
267 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
6:25.00 |
250 |
5 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
6:55.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Carla Lyhne Weiner |
2003 |
0318AU |
SØLLERØD |
|
25m |
6:05.00 |
47 |
2 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GLADSAXE |
|
25m |
6:03.12 |
265 |
3 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
5:53.20 |
297 |
4 |
Emilie Nepper-Christensen |
2003 |
0372AU |
SØLLERØD |
|
25m |
6:01.97 |
301 |
5 |
Rebecca Sangild |
2003 |
0344AL |
SØLLERØD |
|
25m |
6:04.75 |
298 |
6 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
6:05.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
5:39.16 |
407 |
2 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
A6 |
|
25m |
5:35.41 |
226 |
3 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:29.00 |
46 |
4 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
5:32.66 |
393 |
5 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
A6 |
|
25m |
5:35.42 |
289 |
6 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
5:40.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
215 |
1 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:25.00 |
203 |
2 |
Ida Gelineck Padborg |
2002 |
0226AE |
LYNGBY |
|
25m |
5:01.17 |
394 |
3 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
A6 |
|
25m |
4:53.29 |
195 |
4 |
Cassandra Hammershøj |
2001 |
0174AK |
LYNGBY |
|
25m |
5:00.00 |
395 |
5 |
Liva B. Johansen |
2003 |
0306AA |
A6 |
|
25m |
5:03.59 |
227 |
6 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
5:25.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|