Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 5, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 402 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 5:51.12 | |
2 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 5:56.88 | |
3 | 128 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 5:59.93 | |
4 | 289 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 6:20.77 | |
5 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 6:23.49 | |
6 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 6:45.98 | |
7 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 6:50.54 | |
8 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 7:00.00 | |
9 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 7:15.00 | |
10 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 111 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 6:00.00 | |
2 | 395 | Johansen Liva B. | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 6:02.81 | |
3 | 153 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:24.28 | |
4 | 145 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 6:30.00 | |
5 | 152 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 6:40.36 | |
6 | 297 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 6:44.69 | |
7 | 226 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 6:51.86 | |
8 | 149 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:57.11 | |
9 | 301 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 6:57.57 | |
10 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 6:57.61 | |
11 | 218 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 6:59.00 | |
12 | 228 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 6:59.00 | |
13 | 304 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 7:00.00 | |
14 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 7:20.00 | |
15 | 147 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 7:26.46 | |
16 | 217 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 7:28.34 | |
17 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 7:30.00 | |
18 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 7:30.00 | |
19 | 266 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 7:40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |