Program för Ungdoms-GP & Sparbanken Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Ungdoms-GP & Sparbanken Cup |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
|
226 |
4 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
143 |
5 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
Heidi Gingsjö |
2000 |
BI1200 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:51.51 |
108 |
3 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:42.04 |
178 |
4 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:37.15 |
144 |
5 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:40.29 |
223 |
6 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:48.10 |
188 |
7 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:33.93 |
185 |
2 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
1:32.16 |
158 |
3 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:31.36 |
130 |
4 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:29.82 |
177 |
5 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:31.27 |
227 |
6 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:31.85 |
73 |
7 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.40 |
224 |
8 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:35.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.27 |
114 |
2 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:25.99 |
77 |
3 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.65 |
95 |
4 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.12 |
125 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:23.08 |
121 |
6 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:25.59 |
96 |
7 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.39 |
88 |
8 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:20.86 |
67 |
2 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:18.57 |
115 |
3 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:15.97 |
184 |
4 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
1:13.96 |
93 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.39 |
69 |
6 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:16.09 |
79 |
7 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.81 |
66 |
8 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:21.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:12.71 |
206 |
2 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
1:10.73 |
75 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.80 |
213 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
1:03.37 |
40 |
5 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:09.36 |
41 |
6 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:09.96 |
63 |
7 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:11.20 |
55 |
8 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:13.53 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
08:28 |
|