Program för Ungdoms-GP & Sparbanken Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Ungdoms-GP & Sparbanken Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangör |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
Amina Sabotic |
2003 |
AR8503 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
|
226 |
3 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:03.70 |
250 |
4 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:59.51 |
236 |
5 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:02.87 |
239 |
6 |
Olga Kertzscher Erlandsso |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
192 |
7 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
1:55.46 |
136 |
2 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:52.54 |
244 |
3 |
Frida Johansson |
2001 |
BQ6601 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:48.94 |
201 |
4 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:46.97 |
73 |
5 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:48.62 |
242 |
6 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:52.29 |
249 |
7 |
Elsa Walter |
2003 |
BC5603 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:55.39 |
241 |
8 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:57.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:46.12 |
126 |
2 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:45.30 |
251 |
3 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:42.75 |
224 |
4 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:39.55 |
42 |
5 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:42.37 |
185 |
6 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
1:43.55 |
143 |
7 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:45.42 |
19 |
8 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:46.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:37.57 |
102 |
2 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:36.62 |
183 |
3 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
1:36.24 |
29 |
4 |
Anna Rasmusson |
2001 |
AO5201 |
HS |
|
25m |
1:34.30 |
132 |
5 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:36.03 |
114 |
6 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:36.55 |
177 |
7 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:36.97 |
34 |
8 |
Ellen Alvemalm |
2001 |
AN6601 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:38.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:33.01 |
92 |
2 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.81 |
255 |
3 |
Clara Aronsson |
2002 |
|
TYRINGE SS |
|
25m |
1:32.00 |
66 |
4 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:31.36 |
77 |
5 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
1:31.97 |
7 |
6 |
|
0 |
|
|
|
25m |
1:32.07 |
13 |
7 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:32.98 |
230 |
8 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:34.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Thea Aronsson |
2000 |
AS6400 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:30.47 |
96 |
2 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.13 |
28 |
3 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
1:28.64 |
75 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.83 |
184 |
5 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
1:28.18 |
188 |
6 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:28.67 |
248 |
7 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:29.25 |
68 |
8 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:30.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Enya Holgersson |
2002 |
AG0402 |
OSBY SS |
|
25m |
1:25.81 |
67 |
2 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:24.08 |
168 |
3 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:23.67 |
139 |
4 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:23.04 |
125 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:23.57 |
88 |
6 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.99 |
131 |
7 |
Tove Persson Bivall |
1997 |
AP4897 |
S 71 |
|
25m |
1:25.79 |
120 |
8 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:26.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:20.99 |
95 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.14 |
69 |
3 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:19.97 |
74 |
4 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
1:12.58 |
231 |
5 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:17.46 |
90 |
6 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.14 |
134 |
7 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:20.77 |
205 |
8 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
1:21.23 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
08:04 |
|