Ohjelma Arena Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 13.13 | |
2 | 141 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 14.83 | |
3 | 47 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 14.84 | |
4 | 17 | Magnusson Tova | 2002 | BÅLSTA SK | AC5802 | 25 m | 15.42 | |
5 | 26 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 15.70 | |
6 | 125 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 15.73 | |
7 | 52 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 17.48 | |
8 | 116 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 17.59 | |
9 | 9 | Gunnarsson Linn | 2005 | BÅLSTA SK | AA9405 | 25 m | 18.28 | |
10 | 21 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 18.35 | |
11 | 153 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 18.39 | |
12 | 46 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 18.53 | |
13 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 18.70 | |
14 | 53 | Bölja-Strandlund Dione | 2004 | FAGERSTA | AK8204 | 25 m | 18.75 | |
15 | 43 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 19.00 | |
16 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 19.28 | |
17 | 48 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 19.45 | |
18 | 140 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 19.79 | |
19 | 129 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 19.93 | |
20 | 98 | Kjellström Tuva | 2003 | UPPLANDS-B | AD2803 | 25 m | 20.10 | |
21 | 55 | Bölja-Strandlund Nike | 2002 | FAGERSTA | AS6802 | 25 m | 20.34 | |
22 | 157 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 20.75 | |
23 | 49 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 20.89 | |
24 | 15 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 21.01 | |
25 | 19 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 21.04 | |
26 | 71 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 25 m | 21.17 | |
27 | 25 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 21.19 | |
28 | 20 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 21.94 | |
29 | 39 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 22.22 | |
30 | 67 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 22.66 | |
31 | 76 | Sjöberg Anna | 2005 | KANAANS SS | AH8605 | 25 m | 22.79 | |
32 | 62 | Larsson Elida | 2003 | GIMO SS | BF5803 | 25 m | 22.94 | |
33 | 4 | Boisard Isabelle | 2003 | BÅLSTA SK | AB7803 | 25 m | 23.39 | |
34 | 75 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | 23.45 | |
35 | 3 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 25.36 | |
36 | 152 | Romin Vera | 2005 | STRÄNGNÄS | AG1605 | 25 m | 25.60 | |
37 | 127 | Karlsson Ariadna | 2001 | HK SIM | AZ1201 | 25 m | 26.60 | |
38 | 97 | Kjellström Elsa | 2006 | UPPLANDS-B | AA1406 | 25 m | 28.06 | |
39 | 149 | Logander Elin | 2005 | STRÄNGNÄS | AS8605 | 25 m | 31.96 | |
40 | 27 | Björkman Sonja | 2003 | SK ENA | 25 m | |||
41 | 29 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | ||
42 | 33 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | ||
43 | 34 | Eriksson Thea | 2006 | SK ENA | AB9606 | 25 m | ||
44 | 56 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | ||
45 | 58 | Dregelid Tora | 2002 | GIMO SS | BP5202 | 25 m | ||
46 | 63 | Lindström Frida | 2003 | GIMO SS | BQ4403 | 25 m | ||
47 | 70 | Dolk Helle | 2000 | KANAANS SS | BP8800 | 25 m | ||
48 | 73 | Kjellegård Hanna | 2001 | KANAANS SS | BS2801 | 25 m | ||
49 | 74 | Kop Yardagul | 2000 | KANAANS SS | BG7400 | 25 m | ||
50 | 77 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | BA0600 | 25 m | ||
51 | 82 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | ||
52 | 89 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 25 m | ||
53 | 90 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 25 m | ||
54 | 99 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | ||
55 | 110 | Ekedahl Tilda | 2003 | WISBY SS | BD8603 | 25 m | ||
56 | 118 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | ||
57 | 124 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | ||
58 | 136 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | ||
59 | 147 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | ||
60 | 154 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | ||
61 | 156 | Tshibanda Elina | 2007 | STRÄNGNÄS | AB7407 | 25 m | ||
62 | 159 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | ||
63 | 161 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | ||
64 | 164 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | ||
65 | 165 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 11 april 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 12:31 |