Ohjelma Helmi-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 15
|
Kilpailu |
Helmi-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 helmikuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
09:47 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 helmikuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 15, 100m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (11) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sara Poutala |
2005 |
05A485 |
AUi |
|
25m |
|
|
2 |
Roosa Lahti |
2004 |
04A548 |
ÅSK |
|
50m |
2:12.50 |
2:12.50 |
3 |
Aino Kurki |
2005 |
05A264 |
ÅSK |
|
25m |
2:00.53 |
2:02.53 |
4 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
25m |
1:54.42 |
1:56.42 |
5 |
Ulrika Andersen |
2005 |
05A256 |
ÅSK |
|
50m |
2:02.09 |
2:02.09 |
6 |
Wilma Turpeinen |
2006 |
06A089 |
ÅSK |
|
50m |
2:03.24 |
2:03.24 |
7 |
Emilia Pakkanen |
2006 |
06A115 |
ÅSK |
|
50m |
2:20.53 |
2:20.53 |
8 |
Alina Vuorinen |
2005 |
05A491 |
AUi |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Salmi |
2004 |
04A294 |
UiKaa |
|
25m |
1:47.60 |
1:49.60 |
2 |
Saara Vähämiko |
2002 |
02B023 |
UiKaa |
|
25m |
1:41.50 |
1:43.50 |
3 |
Clara Vesterkvist |
2003 |
03A823 |
ÅSK |
|
50m |
1:39.88 |
1:39.88 |
4 |
Nella Vastamäki |
2004 |
04A298 |
VeUS |
|
25m |
1:35.70 |
1:37.70 |
5 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
1:39.27 |
1:39.27 |
6 |
Venla Salminen |
2004 |
04A179 |
UiKaa |
|
25m |
1:39.40 |
1:41.40 |
7 |
Aino Laine |
2007 |
07A013 |
ÅSK |
|
50m |
1:48.18 |
1:48.18 |
8 |
Joanna Hauhia |
2004 |
04A559 |
ÅSK |
|
25m |
1:48.72 |
1:50.72 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ilona Arvilommi |
2003 |
03A595 |
ÅSK |
|
50m |
1:36.02 |
1:36.02 |
2 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
25m |
1:30.33 |
1:32.33 |
3 |
Martta Haarala |
2001 |
01A882 |
UiKaa |
|
25m |
1:26.80 |
1:28.80 |
4 |
Greta Kandolin |
2003 |
03A616 |
AUi |
|
25m |
1:25.84 |
1:27.84 |
5 |
Joanna Eloranta |
2001 |
01A707 |
HyUS |
|
25m |
1:26.20 |
1:28.20 |
6 |
Heinä Tanskanen |
2003 |
03A829 |
ÅSK |
|
25m |
1:27.63 |
1:29.63 |
7 |
Xiaohan Zhou |
2004 |
04A249 |
AUi |
|
25m |
1:31.07 |
1:33.07 |
8 |
Elsa Vira |
2006 |
06A033 |
AUi |
|
25m |
1:34.25 |
1:36.25 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
1:27.09 |
1:27.09 |
2 |
Annaliina Hintukainen |
2002 |
02A749 |
AUi |
|
50m |
1:24.33 |
1:24.33 |
3 |
Johanna Luukkonen |
2001 |
01B060 |
HyUS |
|
25m |
1:20.46 |
1:22.46 |
4 |
Amanda Mankinen |
2001 |
01B043 |
AUi |
|
50m |
1:20.31 |
1:20.31 |
5 |
Suvi-Maaria Heinonen |
2002 |
02A441 |
SalU |
|
25m |
1:19.60 |
1:21.60 |
6 |
Meri Pohjola |
2001 |
01A364 |
SalU |
|
25m |
1:22.26 |
1:24.26 |
7 |
Helka Suomäki |
2003 |
03A548 |
AUi |
|
50m |
1:24.88 |
1:24.88 |
8 |
Tuuli Koivunen |
2002 |
02A163 |
UiKaa |
|
25m |
1:25.80 |
1:27.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Malin Denker |
1999 |
99B348 |
KU |
|
25m |
1:17.94 |
1:19.94 |
2 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
1:17.71 |
1:17.71 |
3 |
Mette Hämeenaho |
2002 |
02A488 |
AUi |
|
50m |
1:17.44 |
1:17.44 |
4 |
Reetta Kuusisto |
2002 |
02A178 |
ÅSK |
|
25m |
1:14.47 |
1:16.47 |
5 |
Lotta Husu |
2001 |
01B141 |
HyUS |
|
25m |
1:14.85 |
1:16.85 |
6 |
Ada Salokannel |
2002 |
02A444 |
SalU |
|
50m |
1:17.51 |
1:17.51 |
7 |
Suvi Saarni |
1998 |
98A887 |
UiKaa |
|
25m |
1:16.24 |
1:18.24 |
8 |
Venla Koskinen |
2003 |
03A271 |
ÅSK |
|
25m |
1:18.20 |
1:20.20 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
TaTU |
|
25m |
1:12.78 |
1:14.78 |
2 |
Sanni Kuitunen |
2000 |
00A128 |
HyUS |
|
25m |
1:12.03 |
1:14.03 |
3 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
UiTa |
|
25m |
1:10.46 |
1:12.46 |
4 |
Viivi Kuusinen |
2002 |
02A182 |
TaTU |
|
25m |
1:10.24 |
1:12.24 |
5 |
Ilona Juuri |
2002 |
02A423 |
ÅSK |
|
50m |
1:12.27 |
1:12.27 |
6 |
Kerttu Virtanen |
2000 |
00A483 |
TaTU |
|
25m |
1:11.30 |
1:13.30 |
7 |
Ronja Vallenius |
2001 |
01A787 |
ÅSK |
|
25m |
1:12.38 |
1:14.38 |
8 |
Alina Hakkarainen |
2002 |
02A690 |
VeUS |
|
25m |
1:13.90 |
1:15.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Wilhelmina Leppähaara |
2000 |
00A641 |
AUi |
|
25m |
1:09.89 |
1:11.89 |
2 |
Julia Huhtala |
1998 |
98B289 |
UiKaa |
|
25m |
1:09.61 |
1:11.61 |
3 |
Nina Lehto |
1996 |
96A757 |
KeUi |
|
25m |
1:08.93 |
1:10.93 |
4 |
Elena Mantila |
2001 |
01A800 |
ÅSK |
|
50m |
1:10.39 |
1:10.39 |
5 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
50m |
1:10.83 |
1:10.83 |
6 |
Jasmin Rosnell |
2000 |
00A594 |
AUi |
|
50m |
1:11.15 |
1:11.15 |
7 |
Kastehelmi Sinisalo |
2001 |
01A207 |
UiTa |
|
50m |
1:11.65 |
1:11.65 |
8 |
Elina Palojärvi |
2002 |
02A435 |
UiTa |
|
25m |
1:09.95 |
1:11.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Senja Saarteinen |
1999 |
99A196 |
TaTU |
|
25m |
1:07.62 |
1:09.62 |
2 |
Sofia Väljä |
1999 |
99A124 |
HyUS |
|
25m |
1:07.62 |
1:09.62 |
3 |
Johanna Hyvönen |
1999 |
99A425 |
HyUS |
|
25m |
1:07.15 |
1:09.15 |
4 |
Enni Määttä |
1999 |
99A335 |
UiTa |
|
25m |
1:06.60 |
1:08.60 |
5 |
Ida Nordquist |
2001 |
01A316 |
AUi |
|
50m |
1:08.67 |
1:08.67 |
6 |
Hilla Nieminen |
2001 |
01A109 |
UiTa |
|
25m |
1:07.22 |
1:09.22 |
7 |
Essi Laine |
2000 |
00A647 |
NoPy |
|
50m |
1:09.62 |
1:09.62 |
8 |
Sofia Hermans |
2000 |
00A238 |
UiTa |
|
25m |
1:08.07 |
1:10.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nora Kosonen |
2001 |
01A255 |
TaTU |
|
25m |
1:06.14 |
1:08.14 |
2 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
25m |
1:05.90 |
1:07.90 |
3 |
Nelli Toivonen |
2000 |
00A290 |
UiTa |
|
50m |
1:07.77 |
1:07.77 |
4 |
Roosa Andelin |
1998 |
98A077 |
HyUS |
|
50m |
1:06.23 |
1:06.23 |
5 |
Roosa Oja |
2000 |
00A265 |
UiTa |
|
25m |
1:04.50 |
1:06.50 |
6 |
Pinja Aro |
1999 |
99A737 |
UiTa |
|
25m |
1:05.85 |
1:07.85 |
7 |
Minea Bogdanoff |
2001 |
01A228 |
TaTU |
|
25m |
1:05.93 |
1:07.93 |
8 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
SomE |
|
25m |
1:06.40 |
1:08.40 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
25m |
1:02.73 |
1:04.73 |
2 |
Kiia Kagan |
1997 |
97A598 |
ÅSK |
|
50m |
1:04.42 |
1:04.42 |
3 |
Noora Kukkonen |
1999 |
99A764 |
TaTU |
|
25m |
1:01.30 |
1:03.30 |
4 |
Nea Kontturi |
1998 |
98A006 |
Cetus |
|
50m |
1:02.52 |
1:02.52 |
5 |
Fanni Pirhonen |
2000 |
00A793 |
UiTa |
|
50m |
1:03.06 |
1:03.06 |
6 |
Mari Kausiala |
1997 |
97A442 |
TaTU |
|
50m |
1:03.74 |
1:03.74 |
7 |
Roosa Rekola |
2000 |
00A170 |
ÅSK |
|
50m |
1:04.67 |
1:04.67 |
8 |
Eveliina Ollikainen |
1998 |
98B146 |
HyUS |
|
25m |
1:03.58 |
1:05.58 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
97A592 |
Cetus |
|
50m |
1:02.30 |
1:02.30 |
2 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
25m |
59.32 |
1:01.32 |
3 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
50m |
1:00.15 |
1:00.15 |
4 |
Eveliina Kallio |
1999 |
99A444 |
RaisU |
|
50m |
59.24 |
59.24 |
5 |
Sini Koivu |
1999 |
99A482 |
Cetus |
|
25m |
57.90 |
59.90 |
6 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
99A073 |
TaTU |
|
50m |
1:00.50 |
1:00.50 |
7 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
01A311 |
AUi |
|
50m |
1:01.84 |
1:01.84 |
8 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
50m |
1:02.49 |
1:02.49 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 helmikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
09:47 |
|