Ohjelma Farum Cup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
Europarekord Senior: Frederica Pelligrini (1988) 1:52.98 2009-07-29 |
Nordisk Rekord Senior: Sarah Sjöström (1993) 1:55.04 2014-04-11 |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 1:57.61 2009-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 1:59.91 2012-07-07 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:02.42 | |
2 | 37 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:04.04 | |
3 | 337 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:04.28 | |
4 | 437 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 2:05.37 | |
5 | 521 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 2:05.51 | |
6 | 325 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:06.20 | |
7 | 537 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 2:06.45 | |
8 | 100 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 50 m | 2:06.61 | |
9 | 436 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 2:06.61 | |
10 | 340 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:07.20 | |
11 | 345 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:07.63 | |
12 | 502 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 2:08.86 | |
13 | 510 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 2:09.55 | |
14 | 538 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 2:09.76 | |
15 | 499 | Rosenquist Ebba | 1989 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.32 | ||
16 | 442 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 50 m | 2:10.64 | |
17 | 380 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 2:11.58 | |
18 | 528 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:11.83 | |
19 | 519 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:13.02 | |
20 | 347 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:13.04 | |
21 | 46 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:13.14 | |
22 | 252 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:13.28 | |
23 | 473 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 50 m | 2:14.13 | |
24 | 81 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 2:14.64 | |
25 | 389 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:15.01 | |
26 | 534 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:15.08 | |
27 | 91 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 2:16.04 | |
28 | 492 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 50 m | 2:16.15 | |
29 | 349 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:16.25 | |
30 | 161 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:16.28 | |
31 | 334 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:16.78 | |
32 | 195 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:17.65 | |
33 | 10 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 2:18.08 | |
34 | 525 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:19.17 | |
35 | 344 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:19.23 | |
36 | 233 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:20.29 | |
37 | 315 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 2:20.42 | |
38 | 352 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 2:22.00 | |
39 | 372 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:22.05 | |
40 | 524 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:22.57 | |
41 | 530 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:23.36 | |
42 | 354 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:24.13 | |
43 | 568 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:24.32 | |
44 | 101 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 2:24.45 | |
45 | 200 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:24.70 | |
46 | 42 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:25.11 | |
47 | 9 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:25.16 | |
48 | 99 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 2:25.77 | |
49 | 226 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:26.18 | |
50 | 22 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 2:27.24 | |
51 | 227 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:27.26 | |
52 | 204 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:27.50 | |
53 | 154 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:27.81 | |
54 | 369 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 50 m | 2:28.96 | |
55 | 365 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 2:29.03 | |
56 | 150 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:29.96 | |
57 | 413 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 50 m | 2:31.47 | |
58 | 236 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:32.24 | |
59 | 414 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 50 m | 2:37.20 | |
60 | 385 | Beyer Emma | 2000 | SLAGELSE | 0006AG | 50 m | 2:38.37 | |
61 | 313 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | KORSØR | 0054AU | 50 m | 2:38.71 | |
62 | 392 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 50 m | 2:39.52 | |
63 | 448 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 50 m | 2:41.94 | |
64 | 412 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 50 m | 2:48.16 | |
65 | 422 | Nord Francesca | 2001 | TRELLEBORG | BN6601 | 50 m | 2:58.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 09 maj 2015 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |