Startliste for Danske Ã…rgangsmesterskaber Gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4x200 m indv. medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 11:04.22 | ||
2 | 117 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 11:04.23 | ||
3 | 289 | Kvik Piger C1 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 11:07.08 | ||
4 | 300 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 11:09.97 | ||
5 | 81 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 11:11.00 | ||
6 | 4 | A6 Piger | 2003 | A6 | 50 m | 11:15.75 | ||
7 | 223 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:18.23 | ||
8 | 569 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 50 m | 11:23.20 | ||
9 | 553 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 50 m | 11:28.00 | ||
10 | 366 | Sigma Stars 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 11:35.00 | ||
11 | 294 | Kvik Piger C2 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 11:46.11 | ||
12 | 229 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:55.04 | ||
13 | 542 | Aalborg Piger | 2003 | AALBORG | 50 m | 11:58.81 | ||
14 | 301 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 12:02.23 | ||
15 | 118 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 12:05.06 | ||
16 | 439 | Sto - Klovnefisk | 2003 | STO | 50 m | 12:09.58 | ||
17 | 82 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 12:15.40 | ||
18 | 367 | Sigma Stars 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 12:35.00 | ||
19 | 412 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 50 m | 12:46.25 | ||
20 | 465 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 50 m | 13:03.83 | ||
21 | 119 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 13:39.16 | ||
22 | 413 | Aarhus Swim Piger 2 | 2003 | AAS | 50 m | 13:51.16 | ||
23 | 211 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 2, 4x200 m indv. medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 9:43.16 | ||
2 | 548 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 50 m | 10:00.00 | ||
3 | 79 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 10:05.00 | ||
4 | 150 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 10:07.21 | ||
5 | 464 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 50 m | 10:08.05 | ||
6 | 567 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 50 m | 10:08.30 | ||
7 | 286 | Kvik Drenge 1 Kastrup | 2001 | KVIK | 50 m | 10:11.20 | ||
8 | 440 | Stv Drenge | 2001 | STV | 50 m | 10:20.77 | ||
9 | 535 | Aalborg Drenge | 2001 | AALBORG | 50 m | 10:21.37 | ||
10 | 299 | Køge Drenge | 2001 | KØGE | 50 m | 10:22.24 | ||
11 | 261 | Hørsholms Tøsedrenge | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 10:24.44 | ||
12 | 19 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 10:25.20 | ||
13 | 590 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 10:27.04 | ||
14 | 235 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 10:28.22 | ||
15 | 108 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 10:29.68 | ||
16 | 364 | Sigma Champs 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 10:30.00 | ||
17 | 411 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 50 m | 10:30.98 | ||
18 | 204 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 50 m | 10:32.91 | ||
19 | 59 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 50 m | 10:36.03 | ||
20 | 166 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 50 m | 10:42.56 | ||
21 | 80 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 10:50.10 | ||
22 | 433 | Sto Superboyz | 2002 | STO | 50 m | 11:05.77 | ||
23 | 3 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 50 m | 11:05.92 | ||
24 | 20 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 11:08.09 | ||
25 | 217 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:24.30 | ||
26 | 77 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 50 m | 11:30.00 | ||
27 | 365 | Sigma Champs 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 11:30.00 | ||
28 | 210 | Horsens Drenge 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 28.74 | |
2 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 29.54 | |
3 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 29.82 | |
4 | 282 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 30.26 | |
5 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 30.26 | |
6 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 30.36 | |
7 | 184 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 30.58 | |
8 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 30.60 | |
9 | 18 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 30.62 | |
10 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 30.64 | |
11 | 93 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 30.77 | |
12 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 30.80 | |
13 | 113 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 30.86 | |
14 | 10 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 31.18 | |
15 | 87 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 31.18 | |
16 | 257 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 31.21 | |
17 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 31.47 | |
18 | 277 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 31.50 | |
19 | 155 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 31.71 | |
20 | 206 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 31.71 | |
21 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 31.74 | |
22 | 521 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 50 m | 31.85 | |
23 | 345 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 50 m | 31.88 | |
24 | 503 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 31.88 | |
25 | 215 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 31.91 | |
26 | 94 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 31.94 | |
27 | 393 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 31.99 | |
28 | 321 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 32.01 | |
29 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 32.02 | |
30 | 424 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 32.09 | |
31 | 61 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 32.15 | |
32 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 32.17 | |
33 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 32.21 | |
34 | 524 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 50 m | 32.27 | |
35 | 407 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 50 m | 32.38 | |
36 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 32.39 | |
37 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 32.41 | |
38 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 32.47 | |
39 | 295 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 32.50 | |
40 | 280 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 32.51 | |
41 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 32.52 | |
42 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 32.53 | |
43 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 32.56 | |
44 | 78 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 50 m | 32.57 | |
45 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 32.66 | |
46 | 435 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 32.69 | |
47 | 312 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 32.72 | |
48 | 216 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 32.78 | |
49 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 32.79 | |
50 | 8 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 50 m | 33.01 | |
51 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 33.09 | |
52 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 33.16 | |
53 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 33.25 | |
54 | 164 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 33.32 | |
55 | 349 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 33.33 | |
56 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 33.36 | |
57 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 33.48 | |
58 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 33.51 | |
59 | 112 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 33.65 | |
60 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 33.67 | |
61 | 523 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 33.68 | |
62 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 33.74 | |
63 | 92 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 33.81 | |
64 | 297 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 33.83 | |
65 | 135 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 33.88 | |
66 | 325 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 34.00 | |
67 | 242 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 34.06 | |
68 | 190 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 34.08 | |
69 | 91 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 34.12 | |
70 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 34.14 | |
71 | 248 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 34.14 | |
72 | 565 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 50 m | 34.16 | |
73 | 90 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 34.17 | |
74 | 559 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 50 m | 34.21 | |
75 | 252 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 34.39 | |
76 | 183 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 34.45 | |
77 | 68 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 50 m | 34.47 | |
78 | 25 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 34.51 | |
79 | 323 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 34.52 | |
80 | 541 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 34.52 | |
81 | 543 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 50 m | 34.54 | |
82 | 420 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 34.57 | |
83 | 437 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 34.59 | |
84 | 528 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 34.63 | |
85 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 34.65 | |
86 | 100 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 34.66 | |
87 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 34.67 | |
88 | 451 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 34.70 | |
89 | 334 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 50 m | 34.82 | |
90 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 34.82 | |
91 | 158 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 35.24 | |
92 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 35.59 | |
93 | 508 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 35.92 | |
94 | 15 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 36.50 | |
95 | 266 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 37.36 | |
96 | 38 | Heimer Rebecca | 2004 | DELTA | 0452AP | 50 m | 37.51 | |
97 | 154 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 37.88 | |
98 | 338 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 50 m | 39.18 | |
99 | 244 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 40.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 25.71 | |
2 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 26.44 | |
3 | 333 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 26.47 | |
4 | 171 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 26.64 | |
5 | 106 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 26.67 | |
6 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 26.68 | |
7 | 351 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 50 m | 27.01 | |
8 | 30 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 27.17 | |
9 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 27.21 | |
10 | 157 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 27.32 | |
11 | 198 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 27.38 | |
12 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 27.44 | |
13 | 336 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 27.45 | |
14 | 162 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 27.46 | |
15 | 167 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 27.57 | |
16 | 60 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 27.62 | |
17 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 27.63 | |
18 | 419 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 50 m | 27.65 | |
19 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 27.67 | |
20 | 236 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 27.70 | |
21 | 288 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 27.72 | |
22 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 27.79 | |
23 | 326 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 27.85 | |
24 | 107 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 27.96 | |
25 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 28.01 | |
26 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 28.02 | |
27 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 28.07 | |
28 | 450 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 28.19 | |
29 | 466 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 28.21 | |
30 | 103 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 28.25 | |
31 | 353 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 50 m | 28.29 | |
32 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 28.30 | |
33 | 527 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 28.36 | |
34 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 28.37 | |
35 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 28.38 | |
36 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 28.51 | |
37 | 274 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 28.54 | |
38 | 159 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 28.55 | |
39 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 28.55 | |
40 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 28.59 | |
41 | 70 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 50 m | 28.60 | |
42 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 28.61 | |
43 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 28.69 | |
44 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 28.70 | |
45 | 389 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 28.91 | |
46 | 356 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 28.95 | |
47 | 188 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 28.98 | |
48 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 29.00 | |
49 | 203 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 29.11 | |
50 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 29.11 | |
51 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 29.16 | |
52 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 29.17 | |
53 | 319 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 29.39 | |
54 | 340 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 29.39 | |
55 | 335 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 29.44 | |
56 | 69 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 29.47 | |
57 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 29.55 | |
58 | 552 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 29.55 | |
59 | 271 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 29.56 | |
60 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 29.57 | |
61 | 114 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 29.79 | |
62 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 29.86 | |
63 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 29.87 | |
64 | 470 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 29.88 | |
65 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 29.90 | |
66 | 586 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 29.96 | |
67 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 29.99 | |
68 | 153 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 30.09 | |
69 | 193 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 50 m | 30.10 | |
70 | 313 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 30.40 | |
71 | 507 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 30.65 | |
72 | 350 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 30.79 | |
73 | 172 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 31.45 | |
74 | 64 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 31.60 | |
75 | 422 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 31.67 | |
76 | 265 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 32.41 | |
77 | 539 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 50 m | 32.59 | |
78 | 428 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 33.00 | |
79 | 258 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 33.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 1:12.89 | |
2 | 189 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 1:13.38 | |
3 | 169 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:14.18 | |
4 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 1:14.71 | |
5 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 1:14.79 | |
6 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:15.35 | |
7 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:16.08 | |
8 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:16.64 | |
9 | 394 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:16.88 | |
10 | 113 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:17.29 | |
11 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:17.29 | |
12 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:17.68 | |
13 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:18.02 | |
14 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:18.35 | |
15 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 1:18.36 | |
16 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 1:18.69 | |
17 | 556 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:18.93 | |
18 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 1:19.28 | |
19 | 332 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:19.33 | |
20 | 87 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:19.45 | |
21 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:19.72 | |
22 | 555 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 1:19.86 | |
23 | 92 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:19.88 | |
24 | 304 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 1:20.12 | |
25 | 88 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 1:20.19 | |
26 | 94 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 1:20.30 | |
27 | 417 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:20.46 | |
28 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:20.58 | |
29 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 1:20.65 | |
30 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:20.68 | |
31 | 421 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 50 m | 1:20.74 | |
32 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:20.76 | |
33 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:21.04 | |
34 | 362 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 1:21.36 | |
35 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:21.46 | |
36 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:21.49 | |
37 | 321 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:21.88 | |
38 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:21.97 | |
39 | 360 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 1:22.02 | |
40 | 206 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 1:22.42 | |
41 | 349 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 1:22.45 | |
42 | 420 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 1:22.46 | |
43 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 1:22.49 | |
44 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 1:22.53 | |
45 | 280 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:22.68 | |
46 | 344 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 50 m | 1:22.77 | |
47 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 1:22.78 | |
48 | 376 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:22.97 | |
49 | 295 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:22.99 | |
50 | 320 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:23.05 | |
51 | 572 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 1:23.20 | |
52 | 75 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 50 m | 1:23.25 | |
53 | 463 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 1:23.26 | |
54 | 155 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:23.52 | |
55 | 503 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 1:23.69 | |
56 | 129 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:23.87 | |
57 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:23.98 | |
58 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 1:24.32 | |
59 | 327 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 1:24.36 | |
60 | 25 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:24.62 | |
61 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 1:24.93 | |
62 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 1:25.37 | |
63 | 297 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:25.55 | |
64 | 581 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 1:25.73 | |
65 | 459 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 1:25.83 | |
66 | 576 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 1:26.13 | |
67 | 137 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 1:26.21 | |
68 | 183 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:26.39 | |
69 | 504 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:26.41 | |
70 | 239 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:27.06 | |
71 | 308 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:27.12 | |
72 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 1:27.27 | |
73 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:27.30 | |
74 | 36 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 1:27.37 | |
75 | 543 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 50 m | 1:27.46 | |
76 | 90 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:27.50 | |
77 | 523 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:27.50 | |
78 | 201 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 50 m | 1:27.62 | |
79 | 334 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 50 m | 1:27.63 | |
80 | 541 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:27.77 | |
81 | 442 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 50 m | 1:27.85 | |
82 | 387 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 1:27.86 | |
83 | 246 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:27.91 | |
84 | 475 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 1:27.98 | |
85 | 252 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:28.15 | |
86 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:28.25 | |
87 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:28.27 | |
88 | 122 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 1:28.59 | |
89 | 29 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:28.63 | |
90 | 164 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:28.68 | |
91 | 260 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:28.82 | |
92 | 323 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:28.90 | |
93 | 558 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 50 m | 1:29.12 | |
94 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:29.21 | |
95 | 437 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 1:29.28 | |
96 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:29.30 | |
97 | 154 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:29.34 | |
98 | 559 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 50 m | 1:29.41 | |
99 | 259 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:31.38 | |
100 | 508 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:31.43 | |
101 | 436 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 1:31.46 | |
102 | 341 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 1:32.32 | |
103 | 241 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 1:36.19 | |
104 | 505 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:39.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 1:02.10 | |
2 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 1:03.88 | |
3 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:06.58 | |
4 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 1:06.72 | EFT |
5 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:07.94 | |
6 | 191 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 50 m | 1:08.60 | |
7 | 30 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:08.62 | |
8 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:08.67 | |
9 | 527 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 1:09.26 | |
10 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:09.30 | |
11 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:09.42 | |
12 | 506 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 1:09.55 | |
13 | 39 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 1:09.65 | |
14 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:09.75 | |
15 | 73 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:09.80 | |
16 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 1:09.84 | |
17 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 1:09.85 | |
18 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 1:09.86 | |
19 | 236 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:09.97 | |
20 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 1:10.05 | |
21 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 1:10.19 | |
22 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 1:10.23 | |
23 | 284 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 1:10.54 | |
24 | 551 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 1:10.69 | |
25 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:10.77 | |
26 | 549 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:11.32 | |
27 | 460 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 50 m | 1:11.61 | |
28 | 146 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 50 m | 1:11.94 | |
29 | 222 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 1:12.08 | |
30 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:12.17 | |
31 | 102 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:12.23 | |
32 | 288 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 1:12.28 | |
33 | 269 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 1:12.35 | |
34 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:12.37 | |
35 | 450 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:12.41 | |
36 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:12.55 | |
37 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:12.79 | |
38 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 1:12.80 | |
39 | 187 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:12.89 | |
40 | 65 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 1:13.13 | |
41 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:13.19 | |
42 | 453 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 1:13.65 | |
43 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 1:13.76 | |
44 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:13.80 | |
45 | 431 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:13.82 | |
46 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:13.86 | |
47 | 69 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 1:13.98 | |
48 | 153 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:14.00 | |
49 | 263 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 1:14.47 | |
50 | 513 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 1:14.58 | |
51 | 303 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:14.92 | |
52 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:14.93 | |
53 | 127 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:15.37 | |
54 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 1:15.45 | |
55 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:15.82 | |
56 | 168 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 50 m | 1:15.83 | |
57 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 1:15.87 | |
58 | 363 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 1:15.94 | |
59 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:16.13 | |
60 | 89 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:16.26 | |
61 | 470 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:16.56 | |
62 | 370 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 1:16.73 | |
63 | 23 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:16.87 | |
64 | 148 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 50 m | 1:17.54 | |
65 | 520 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 50 m | 1:17.66 | |
66 | 406 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 1:17.96 | |
67 | 350 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:18.13 | |
68 | 438 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:18.56 | |
69 | 130 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 1:19.02 | |
70 | 219 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:19.07 | |
71 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:19.34 | |
72 | 339 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:20.82 | |
73 | 562 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:21.87 | |
74 | 371 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:22.04 | |
75 | 207 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 50 m | 1:22.09 | |
76 | 220 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:23.02 | |
77 | 195 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 1:23.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 50 m | 1:22.16 | |
2 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:22.66 | |
3 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 1:22.75 | |
4 | 184 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:23.19 | |
5 | 277 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:23.46 | |
6 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:24.01 | |
7 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:24.52 | |
8 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:25.03 | |
9 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:25.65 | |
10 | 577 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 1:25.82 | |
11 | 10 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 1:25.98 | |
12 | 149 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 50 m | 1:26.45 | |
13 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:26.92 | |
14 | 97 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 1:27.54 | |
15 | 388 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:27.68 | |
16 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:28.21 | |
17 | 228 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:28.34 | |
18 | 163 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:28.41 | |
19 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 1:28.96 | |
20 | 348 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:29.03 | |
21 | 124 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:29.07 | |
22 | 215 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 1:29.17 | |
23 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 1:29.30 | |
24 | 202 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 50 m | 1:29.41 | |
25 | 346 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 1:29.46 | |
26 | 518 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 50 m | 1:29.50 | |
27 | 563 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:30.00 | |
28 | 257 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:30.15 | |
29 | 556 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:30.35 | |
30 | 472 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:30.42 | |
31 | 292 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:30.74 | |
32 | 557 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 1:30.99 | |
33 | 585 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:31.06 | |
34 | 337 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 50 m | 1:31.10 | |
35 | 84 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:31.11 | |
36 | 312 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:31.15 | |
37 | 307 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:31.18 | |
38 | 78 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 50 m | 1:31.27 | |
39 | 417 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:31.35 | |
40 | 268 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 1:31.37 | |
41 | 374 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 50 m | 1:31.58 | |
42 | 469 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:32.03 | |
43 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 1:32.04 | |
44 | 395 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:32.06 | |
45 | 342 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 1:32.17 | |
46 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:32.31 | |
47 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:32.37 | |
48 | 392 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 1:32.54 | |
49 | 338 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 50 m | 1:32.58 | |
50 | 266 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 1:32.72 | |
51 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 1:32.93 | |
52 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:32.93 | |
53 | 344 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 50 m | 1:33.32 | |
54 | 331 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:33.52 | |
55 | 332 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:33.52 | |
56 | 283 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:33.63 | |
57 | 345 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 50 m | 1:33.97 | |
58 | 372 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:33.97 | |
59 | 505 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:33.98 | |
60 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 1:34.90 | |
61 | 248 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:35.30 | |
62 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 1:35.67 | |
63 | 233 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:35.80 | |
64 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:35.90 | |
65 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 1:35.95 | |
66 | 445 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 50 m | 1:36.35 | |
67 | 296 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 1:36.55 | |
68 | 101 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:36.95 | |
69 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:37.27 | |
70 | 68 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 50 m | 1:37.28 | |
71 | 27 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:37.42 | |
72 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 1:37.50 | |
73 | 543 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 50 m | 1:37.61 | |
74 | 561 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 1:37.81 | |
75 | 547 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:38.14 | |
76 | 100 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:38.27 | |
77 | 112 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:38.33 | |
78 | 249 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:38.40 | |
79 | 158 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:38.48 | |
80 | 24 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:38.62 | |
81 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:39.12 | |
82 | 105 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 1:39.31 | |
83 | 247 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:39.68 | |
84 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:39.71 | |
85 | 179 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:39.87 | |
86 | 63 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 1:39.94 | |
87 | 498 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:40.08 | |
88 | 361 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:40.11 | |
89 | 29 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:40.27 | |
90 | 418 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 1:40.43 | |
91 | 405 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 50 m | 1:40.53 | |
92 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:40.72 | |
93 | 368 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:40.73 | |
94 | 38 | Heimer Rebecca | 2004 | DELTA | 0452AP | 50 m | 1:40.94 | |
95 | 128 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 1:42.32 | |
96 | 234 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:43.40 | |
97 | 152 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:43.74 | |
98 | 115 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 1:45.45 | |
99 | 404 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 50 m | 1:48.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 1:09.89 | |
2 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 1:10.57 | |
3 | 409 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 1:12.06 | |
4 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 1:15.01 | |
5 | 162 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:15.76 | |
6 | 167 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 1:16.12 | |
7 | 351 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 50 m | 1:16.18 | |
8 | 182 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 1:16.21 | |
9 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:16.25 | |
10 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:16.86 | |
11 | 171 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 1:17.14 | |
12 | 549 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:17.98 | |
13 | 199 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 50 m | 1:18.20 | |
14 | 107 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:18.24 | |
15 | 452 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 1:18.32 | |
16 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:18.49 | |
17 | 254 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:18.54 | |
18 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:18.67 | |
19 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:18.75 | |
20 | 550 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 1:19.02 | |
21 | 501 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:19.07 | |
22 | 333 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:19.59 | |
23 | 306 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:19.70 | |
24 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:19.78 | |
25 | 95 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:19.96 | |
26 | 22 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:19.99 | |
27 | 67 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 1:20.15 | |
28 | 256 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:20.26 | |
29 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:20.62 | |
30 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 1:20.66 | |
31 | 263 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 1:20.77 | |
32 | 324 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:20.80 | |
33 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 1:20.95 | |
34 | 397 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:21.23 | |
35 | 358 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:21.57 | |
36 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 1:21.88 | |
37 | 83 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:21.91 | |
38 | 402 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:22.00 | |
39 | 213 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 50 m | 1:22.34 | |
40 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:22.47 | |
41 | 16 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 50 m | 1:22.56 | |
42 | 515 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 50 m | 1:22.56 | |
43 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 1:22.56 | |
44 | 98 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 1:22.66 | |
45 | 534 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:22.75 | |
46 | 160 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:22.78 | |
47 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 1:22.79 | |
48 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 1:22.83 | |
49 | 76 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:22.85 | |
50 | 454 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:22.92 | |
51 | 419 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 50 m | 1:23.08 | |
52 | 461 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 1:23.27 | |
53 | 375 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:23.47 | |
54 | 126 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 1:23.76 | |
55 | 237 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 1:23.77 | |
56 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 1:24.19 | |
57 | 458 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 1:24.24 | |
58 | 347 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 1:25.28 | |
59 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 1:25.35 | |
60 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:25.44 | |
61 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 1:25.74 | |
62 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 1:25.99 | |
63 | 399 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 1:26.07 | |
64 | 12 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 50 m | 1:26.09 | |
65 | 270 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 1:26.27 | |
66 | 507 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:26.27 | |
67 | 28 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:26.32 | |
68 | 175 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:26.33 | |
69 | 448 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 1:26.43 | |
70 | 509 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:26.67 | |
71 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:27.01 | |
72 | 427 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 1:27.32 | |
73 | 156 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:27.68 | |
74 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 1:28.17 | |
75 | 138 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 1:28.19 | |
76 | 400 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:28.26 | |
77 | 11 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 50 m | 1:28.48 | |
78 | 34 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:28.48 | |
79 | 35 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:28.51 | |
80 | 353 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 50 m | 1:28.52 | |
81 | 571 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 1:28.55 | |
82 | 529 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 50 m | 1:28.63 | |
83 | 476 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 1:29.04 | |
84 | 281 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 1:31.97 | |
85 | 526 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:33.27 | |
86 | 510 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 1:33.33 | |
87 | 265 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 1:38.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 4:51.87 | |
2 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 4:54.81 | |
3 | 14 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 50 m | 4:59.01 | |
4 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 5:00.81 | |
5 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 5:02.88 | |
6 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:06.67 | |
7 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 5:07.71 | |
8 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 5:07.93 | |
9 | 18 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 5:08.08 | |
10 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:09.20 | |
11 | 362 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 5:10.85 | |
12 | 521 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 50 m | 5:13.19 | |
13 | 189 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 5:13.79 | |
14 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 5:16.69 | |
15 | 394 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 5:17.14 | |
16 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 5:17.44 | |
17 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 5:17.74 | |
18 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 5:17.76 | |
19 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 5:17.81 | |
20 | 393 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 5:18.71 | |
21 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 5:18.85 | |
22 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 5:19.61 | |
23 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 5:20.63 | |
24 | 463 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 5:23.31 | |
25 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 5:23.55 | |
26 | 381 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 5:23.90 | |
27 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 5:24.36 | |
28 | 576 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 5:24.53 | |
29 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 5:24.97 | |
30 | 282 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 5:25.56 | |
31 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 5:25.79 | |
32 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 5:26.37 | |
33 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:27.18 | |
34 | 502 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 5:27.69 | |
35 | 384 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 5:27.85 | |
36 | 424 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 5:28.47 | |
37 | 577 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 5:28.52 | |
38 | 186 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 5:28.92 | |
39 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 5:29.74 | |
40 | 96 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 5:29.81 | |
41 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 5:32.48 | |
42 | 522 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 50 m | 5:38.51 | |
43 | 325 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 5:40.76 | |
44 | 437 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 5:41.18 | |
45 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 5:43.55 | |
46 | 61 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 5:44.32 | |
47 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 5:44.67 | |
48 | 304 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 5:44.82 | |
49 | 255 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:45.53 | |
50 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 5:47.51 | |
51 | 459 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 5:50.95 | |
52 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 5:52.85 | |
53 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 5:53.91 | |
54 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 5:57.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 4:18.44 | |
2 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:22.46 | |
3 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 4:25.76 | |
4 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 4:26.04 | |
5 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 4:26.46 | |
6 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 4:27.25 | |
7 | 336 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 4:27.47 | |
8 | 285 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:32.46 | |
9 | 157 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:34.06 | |
10 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 4:34.20 | |
11 | 198 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 4:34.79 | |
12 | 357 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:35.43 | |
13 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 4:35.60 | |
14 | 311 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 50 m | 4:35.97 | |
15 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 4:36.55 | |
16 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 4:37.01 | |
17 | 103 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 4:38.39 | |
18 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 4:38.77 | |
19 | 208 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 4:38.86 | |
20 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 4:38.98 | |
21 | 355 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 50 m | 4:40.89 | |
22 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 4:42.39 | |
23 | 73 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 4:42.92 | |
24 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 4:42.98 | |
25 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 4:43.01 | |
26 | 580 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 4:43.12 | |
27 | 536 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 4:43.42 | |
28 | 194 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:43.51 | |
29 | 70 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 50 m | 4:43.60 | |
30 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 4:43.66 | |
31 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 4:43.98 | |
32 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 4:44.80 | |
33 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 4:44.86 | |
34 | 373 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 4:44.97 | |
35 | 200 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 50 m | 4:45.19 | |
36 | 288 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 4:45.54 | |
37 | 205 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 50 m | 4:45.88 | |
38 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 4:46.08 | |
39 | 356 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 4:46.42 | |
40 | 83 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 4:46.44 | |
41 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 4:46.46 | |
42 | 589 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 4:46.78 | |
43 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 4:46.86 | |
44 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 4:47.58 | |
45 | 284 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 4:48.33 | |
46 | 520 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 50 m | 4:48.47 | |
47 | 71 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 4:48.52 | |
48 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 4:48.54 | |
49 | 455 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 4:48.73 | |
50 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 4:49.04 | |
51 | 178 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 4:49.10 | |
52 | 415 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 4:49.81 | |
53 | 274 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:51.06 | |
54 | 222 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 4:51.17 | |
55 | 218 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 4:51.34 | |
56 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 4:53.50 | |
57 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 4:53.82 | |
58 | 399 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 4:57.43 | |
59 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:59.10 | |
60 | 570 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 4:59.25 | |
61 | 254 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 5:00.73 | |
62 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 5:03.24 | |
63 | 221 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 5:04.52 | |
64 | 253 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 5:04.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 11, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:52.32 | ||
2 | 366 | Sigma Stars 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 5:00.71 | ||
3 | 289 | Kvik Piger C1 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 5:01.42 | ||
4 | 301 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:02.98 | ||
5 | 569 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 50 m | 5:04.00 | ||
6 | 592 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 5:04.84 | ||
7 | 5 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 50 m | 5:05.89 | ||
8 | 553 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 50 m | 5:06.00 | ||
9 | 223 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:08.40 | ||
10 | 81 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 5:16.40 | ||
11 | 294 | Kvik Piger C2 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 5:18.56 | ||
12 | 593 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 5:23.52 | ||
13 | 328 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 5:23.72 | ||
14 | 542 | Aalborg Piger | 2003 | AALBORG | 50 m | 5:25.42 | ||
15 | 367 | Sigma Stars 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 5:30.00 | ||
16 | 300 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:30.44 | ||
17 | 21 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 50 m | 5:31.50 | ||
18 | 118 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 5:32.51 | ||
19 | 82 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 5:32.80 | ||
20 | 211 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 50 m | 5:34.02 | ||
21 | 229 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:34.29 | ||
22 | 566 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 50 m | 5:34.70 | ||
23 | 329 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 5:36.40 | ||
24 | 439 | Sto - Klovnefisk | 2003 | STO | 50 m | 5:36.92 | ||
25 | 57 | Havnens Sild | 2004 | ESBJERG | 50 m | 5:40.00 | ||
26 | 144 | Gti Piger | 2003 | GTI | 50 m | 5:44.17 | ||
27 | 151 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 50 m | 5:45.00 | ||
28 | 262 | Hørsholms Tøser | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:50.19 | ||
29 | 412 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 50 m | 5:50.53 | ||
30 | 465 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 50 m | 5:59.88 | ||
31 | 6 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 50 m | 5:57.46 | RES | |
32 | 119 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 6:08.06 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 12, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 590 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:24.72 | ||
2 | 165 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:25.07 | ||
3 | 411 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 50 m | 4:27.70 | ||
4 | 440 | Stv Drenge | 2001 | STV | 50 m | 4:29.53 | ||
5 | 548 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 50 m | 4:34.00 | ||
6 | 204 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:34.12 | ||
7 | 19 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 4:34.90 | ||
8 | 317 | Lyngby Drenge 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:35.73 | ||
9 | 150 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:36.46 | ||
10 | 567 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 50 m | 4:37.50 | ||
11 | 299 | Køge Drenge | 2001 | KØGE | 50 m | 4:38.11 | ||
12 | 464 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:38.55 | ||
13 | 535 | Aalborg Drenge | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:38.58 | ||
14 | 591 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:39.34 | ||
15 | 59 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:39.46 | ||
16 | 108 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:39.85 | ||
17 | 261 | Hørsholms Tøsedrenge | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:40.26 | ||
18 | 286 | Kvik Drenge 1 Kastrup | 2001 | KVIK | 50 m | 4:40.30 | ||
19 | 79 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:40.50 | ||
20 | 364 | Sigma Champs 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:40.98 | ||
21 | 235 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:44.19 | ||
22 | 568 | Esv Mini Boys | 2003 | ESV | 50 m | 4:53.10 | ||
23 | 143 | Drenge Gti | 2001 | GTI | 50 m | 4:53.34 | ||
24 | 80 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:59.90 | ||
25 | 77 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 50 m | 5:05.00 | ||
26 | 433 | Sto Superboyz | 2002 | STO | 50 m | 5:06.17 | ||
27 | 3 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 50 m | 5:11.41 | ||
28 | 456 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 50 m | 5:15.50 | ||
29 | 210 | Horsens Drenge 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 5:15.61 | ||
30 | 217 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:17.84 | ||
31 | 20 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 5:04.20 | RES | |
32 | 166 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 50 m | 5:06.42 | RES | |
33 | 365 | Sigma Champs 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 5:10.00 | RES | |
34 | 58 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 50 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:02.54 | |
2 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:04.22 | |
3 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:05.51 | |
4 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:05.62 | |
5 | 123 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 1:05.63 | |
6 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:05.73 | |
7 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:05.78 | |
8 | 184 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:05.93 | |
9 | 10 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 1:06.00 | |
10 | 18 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 1:06.62 | |
11 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:06.69 | |
12 | 93 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 1:06.70 | |
13 | 282 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:06.76 | |
14 | 87 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:07.26 | |
15 | 215 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 1:08.07 | |
16 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 1:08.16 | |
17 | 257 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:08.47 | |
18 | 393 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:08.74 | |
19 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:08.80 | |
20 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 1:08.98 | |
21 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 1:09.04 | |
22 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:09.10 | |
23 | 381 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:09.12 | |
24 | 94 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 1:09.23 | |
25 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:09.27 | |
26 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:09.45 | |
27 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:09.45 | |
28 | 206 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 1:09.58 | |
29 | 424 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 1:09.64 | |
30 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:09.73 | |
31 | 394 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:09.75 | |
32 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 1:09.83 | |
33 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:09.84 | |
34 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:09.87 | |
35 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:10.06 | |
36 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 1:10.55 | |
37 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 1:10.59 | |
38 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:10.63 | |
39 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:10.72 | |
40 | 113 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:10.86 | |
41 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 1:10.91 | |
42 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:10.94 | |
43 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:11.02 | |
44 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:11.24 | |
45 | 524 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 50 m | 1:11.49 | |
46 | 124 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:11.54 | |
47 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:12.18 | |
48 | 321 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:12.54 | |
49 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:13.20 | |
50 | 576 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 1:13.34 | |
51 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 1:13.50 | |
52 | 155 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:13.56 | |
53 | 565 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 50 m | 1:13.78 | |
54 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:13.79 | |
55 | 186 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:13.85 | |
56 | 163 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:13.87 | |
57 | 8 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 50 m | 1:14.00 | |
58 | 129 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:14.02 | |
59 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:14.12 | |
60 | 304 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 1:14.70 | |
61 | 421 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 50 m | 1:14.70 | |
62 | 183 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 1:14.74 | |
63 | 61 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 1:14.75 | |
64 | 164 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:14.84 | |
65 | 331 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:14.95 | |
66 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:15.14 | |
67 | 260 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:15.14 | |
68 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:15.41 | |
69 | 96 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 1:15.58 | |
70 | 91 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:15.77 | |
71 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:15.79 | |
72 | 528 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 1:15.83 | |
73 | 105 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 1:15.92 | |
74 | 75 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 50 m | 1:15.94 | |
75 | 334 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 50 m | 1:16.11 | |
76 | 100 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:16.14 | |
77 | 585 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:16.28 | |
78 | 503 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 1:16.32 | |
79 | 420 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 1:16.88 | |
80 | 139 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:17.76 | |
81 | 558 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 50 m | 1:18.70 | |
82 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:18.76 | |
83 | 283 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:19.03 | |
84 | 469 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:19.26 | |
85 | 475 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 1:19.50 | |
86 | 341 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 1:19.71 | |
87 | 242 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:19.89 | |
88 | 240 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:20.11 | |
89 | 63 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 1:20.97 | |
90 | 255 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:21.87 | |
91 | 547 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:22.26 | |
92 | 405 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 50 m | 1:22.79 | |
93 | 361 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 1:24.47 | |
94 | 368 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:25.20 | |
95 | 498 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:25.25 | |
96 | 244 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 1:25.48 | |
97 | 24 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:27.57 | |
98 | 152 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:27.71 | |
99 | 337 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 50 m | 1:30.73 | |
100 | 115 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 1:41.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 56.27 | |
2 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 56.52 | |
3 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 57.68 | |
4 | 333 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 58.28 | |
5 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 58.61 | |
6 | 157 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 58.62 | |
7 | 285 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 58.68 | |
8 | 336 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 58.90 | |
9 | 171 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 59.00 | |
10 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 59.33 | |
11 | 351 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 50 m | 59.40 | |
12 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 59.46 | |
13 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 59.61 | |
14 | 198 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 59.66 | |
15 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 59.66 | |
16 | 237 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 59.68 | |
17 | 60 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 59.78 | |
18 | 39 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 59.90 | |
19 | 106 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 59.92 | |
20 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 59.96 | |
21 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:00.05 | |
22 | 30 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:00.17 | |
23 | 311 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 50 m | 1:00.26 | |
24 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:00.46 | |
25 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:00.84 | |
26 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 1:00.87 | |
27 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 1:00.89 | |
28 | 580 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 1:01.04 | |
29 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 1:01.16 | |
30 | 70 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 50 m | 1:01.23 | |
31 | 73 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:01.29 | |
32 | 450 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:01.30 | |
33 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 1:01.36 | |
34 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.44 | |
35 | 527 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 1:01.44 | |
36 | 107 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:01.45 | |
37 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:01.50 | |
38 | 162 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:01.51 | |
39 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 1:01.57 | |
40 | 288 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 1:01.58 | |
41 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:01.67 | |
42 | 274 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:01.69 | |
43 | 419 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 50 m | 1:01.75 | |
44 | 466 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:01.81 | |
45 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:01.83 | |
46 | 536 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:01.88 | |
47 | 409 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 1:01.95 | |
48 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:01.96 | |
49 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:02.16 | |
50 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 1:02.30 | |
51 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:02.39 | |
52 | 326 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:02.41 | |
53 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 1:02.65 | |
54 | 369 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:02.65 | |
55 | 373 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:02.65 | |
56 | 205 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 50 m | 1:02.66 | |
57 | 178 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:02.68 | |
58 | 589 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 1:02.75 | |
59 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:02.81 | |
60 | 415 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 1:03.02 | |
61 | 263 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 1:03.11 | |
62 | 335 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 1:03.28 | |
63 | 324 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:03.56 | |
64 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:03.59 | |
65 | 203 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 1:03.69 | |
66 | 356 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:03.71 | |
67 | 188 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 1:03.94 | |
68 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:03.94 | |
69 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 1:04.02 | |
70 | 193 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 50 m | 1:04.09 | |
71 | 340 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:04.27 | |
72 | 69 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 1:04.52 | |
73 | 319 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:04.60 | |
74 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 1:04.63 | |
75 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 1:04.86 | |
76 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:05.12 | |
77 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 1:05.14 | |
78 | 353 | Vilhelmsen Jonas | 2001 | RINGE | 0111AC | 50 m | 1:05.29 | |
79 | 114 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 1:05.30 | |
80 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:05.43 | |
81 | 218 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:05.61 | |
82 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 1:05.66 | |
83 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:05.69 | |
84 | 271 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 1:05.69 | |
85 | 476 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 1:05.86 | |
86 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:06.00 | |
87 | 64 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 1:06.25 | |
88 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 1:06.74 | |
89 | 196 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 50 m | 1:06.82 | |
90 | 156 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:07.51 | |
91 | 250 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 1:08.51 | |
92 | 468 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:08.55 | |
93 | 195 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 1:08.69 | |
94 | 253 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:08.80 | |
95 | 16 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 50 m | 1:08.94 | |
96 | 197 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 50 m | 1:09.02 | |
97 | 448 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 1:10.84 | |
98 | 371 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:11.13 | |
99 | 400 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:11.95 | |
100 | 160 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:12.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:37.70 | |
2 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 2:38.98 | |
3 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:39.78 | |
4 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:40.55 | |
5 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:40.88 | |
6 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:42.60 | |
7 | 97 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:42.65 | |
8 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 2:42.97 | |
9 | 14 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 50 m | 2:44.49 | |
10 | 381 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:46.29 | |
11 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:47.38 | |
12 | 189 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 2:47.87 | |
13 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:48.01 | |
14 | 169 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:48.60 | |
15 | 10 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 2:48.67 | |
16 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 2:48.70 | |
17 | 277 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:48.72 | |
18 | 362 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 2:49.12 | |
19 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 2:49.16 | |
20 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:49.25 | |
21 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:49.79 | |
22 | 292 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:49.99 | |
23 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 2:50.12 | |
24 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 2:50.61 | |
25 | 417 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:50.93 | |
26 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:51.78 | |
27 | 93 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 2:52.77 | |
28 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:52.83 | |
29 | 348 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:52.89 | |
30 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 2:52.97 | |
31 | 521 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 50 m | 2:53.21 | |
32 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:53.30 | |
33 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 2:53.52 | |
34 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:53.79 | |
35 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:54.10 | |
36 | 388 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:54.35 | |
37 | 472 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 2:54.40 | |
38 | 88 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 2:54.46 | |
39 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:54.80 | |
40 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 2:54.82 | |
41 | 113 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:55.09 | |
42 | 555 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 2:55.18 | |
43 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 2:55.47 | |
44 | 295 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:55.69 | |
45 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 2:55.77 | |
46 | 463 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 2:56.19 | |
47 | 279 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:56.57 | |
48 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 2:56.59 | |
49 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:56.61 | |
50 | 309 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:56.79 | |
51 | 231 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 2:56.97 | |
52 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:57.30 | |
53 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:57.84 | |
54 | 228 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:57.87 | |
55 | 124 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 2:58.18 | |
56 | 202 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 50 m | 2:58.27 | |
57 | 524 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 50 m | 2:58.49 | |
58 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:58.55 | |
59 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 2:58.59 | |
60 | 372 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:58.72 | |
61 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:58.75 | |
62 | 320 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 2:58.80 | |
63 | 556 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 2:58.89 | |
64 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:59.04 | |
65 | 332 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:59.51 | |
66 | 91 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:59.66 | |
67 | 298 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 2:59.70 | |
68 | 268 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 2:59.76 | |
69 | 90 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 3:00.48 | |
70 | 518 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 50 m | 3:01.07 | |
71 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 3:02.08 | |
72 | 181 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 3:02.28 | |
73 | 186 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 3:02.44 | |
74 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 3:02.53 | |
75 | 522 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 50 m | 3:02.80 | |
76 | 307 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 3:02.85 | |
77 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 3:03.13 | |
78 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 3:03.89 | |
79 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 3:04.00 | |
80 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:04.43 | |
81 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 3:04.51 | |
82 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 3:05.44 | |
83 | 149 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 50 m | 3:06.43 | |
84 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 3:07.07 | |
85 | 325 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 3:07.36 | |
86 | 249 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 3:07.81 | |
87 | 105 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 3:07.88 | |
88 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 3:08.18 | |
89 | 459 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 3:08.33 | |
90 | 374 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 50 m | 3:08.42 | |
91 | 234 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:09.24 | |
92 | 503 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 3:09.49 | |
93 | 323 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:09.57 | |
94 | 135 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 3:09.80 | |
95 | 346 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 3:09.96 | |
96 | 395 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:10.20 | |
97 | 437 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 3:10.89 | |
98 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 3:11.33 | |
99 | 392 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:11.38 | |
100 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 3:12.05 | |
101 | 246 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 3:12.12 | |
102 | 248 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 3:12.24 | |
103 | 451 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 3:12.36 | |
104 | 543 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 50 m | 3:12.65 | |
105 | 418 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 3:12.76 | |
106 | 502 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 3:13.49 | |
107 | 407 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 50 m | 3:14.32 | |
108 | 530 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 3:15.32 | |
109 | 128 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 3:16.37 | |
110 | 245 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 3:16.78 | |
111 | 179 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:17.73 | |
112 | 504 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 3:18.49 | |
113 | 561 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:20.20 | |
114 | 342 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:20.44 | |
115 | 442 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 50 m | 3:21.79 | |
116 | 588 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 50 m | 3:22.55 | |
117 | 445 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 50 m | 3:22.88 | |
118 | 241 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:25.52 | |
119 | 233 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 3:30.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 2:15.67 | |
2 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:19.14 | |
3 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:21.84 | |
4 | 408 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 2:22.34 | |
5 | 167 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:24.38 | |
6 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:24.43 | |
7 | 171 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 2:26.83 | |
8 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:27.73 | |
9 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:27.75 | |
10 | 285 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:27.91 | |
11 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 2:27.91 | |
12 | 157 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:27.98 | |
13 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:28.31 | |
14 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:28.62 | |
15 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:29.14 | |
16 | 159 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:29.49 | |
17 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:29.56 | |
18 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:30.40 | |
19 | 549 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:30.45 | |
20 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:30.48 | |
21 | 103 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:30.59 | |
22 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 2:30.66 | |
23 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 2:31.05 | |
24 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:31.21 | |
25 | 39 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:31.40 | |
26 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:31.57 | |
27 | 236 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:31.63 | |
28 | 182 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 2:31.75 | |
29 | 269 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 2:31.88 | |
30 | 162 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:32.05 | |
31 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 2:32.20 | |
32 | 550 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 2:32.27 | |
33 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:32.60 | |
34 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:32.91 | |
35 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:32.95 | |
36 | 256 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:33.19 | |
37 | 536 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:33.22 | |
38 | 351 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 50 m | 2:33.25 | |
39 | 580 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 2:33.94 | |
40 | 208 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 2:33.99 | |
41 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 2:34.23 | |
42 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 2:34.24 | |
43 | 452 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:34.49 | |
44 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 2:34.86 | EFT |
45 | 83 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:34.91 | |
46 | 237 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:35.08 | |
47 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 2:35.22 | |
48 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:35.34 | |
49 | 460 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 50 m | 2:35.35 | |
50 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 2:35.35 | |
51 | 67 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 2:35.65 | |
52 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:35.67 | |
53 | 551 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:35.74 | |
54 | 76 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:35.92 | |
55 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:36.06 | |
56 | 310 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:36.41 | |
57 | 254 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:37.04 | |
58 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:37.07 | |
59 | 95 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:37.28 | |
60 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:38.72 | |
61 | 358 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:38.89 | |
62 | 194 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:38.97 | |
63 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 2:39.07 | |
64 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 2:39.34 | |
65 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 2:40.02 | |
66 | 397 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:40.10 | |
67 | 170 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 2:40.94 | |
68 | 457 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:41.28 | |
69 | 339 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 2:41.72 | |
70 | 454 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:42.22 | |
71 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 2:42.24 | |
72 | 174 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 2:42.56 | |
73 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:42.98 | |
74 | 175 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 2:42.99 | |
75 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 2:43.31 | |
76 | 98 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:44.61 | |
77 | 126 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 2:44.80 | |
78 | 213 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 50 m | 2:44.83 | |
79 | 258 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 2:49.20 | |
80 | 131 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 2:49.85 | |
81 | 125 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:49.93 | |
82 | 270 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 2:50.09 | |
83 | 515 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 50 m | 2:50.28 | |
84 | 11 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 50 m | 2:51.70 | |
85 | 207 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 50 m | 2:52.79 | |
86 | 220 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:52.96 | |
87 | 168 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 50 m | 2:52.99 | |
88 | 402 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:55.45 | |
89 | 347 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 2:56.93 | |
90 | 383 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:57.02 | |
91 | 461 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:57.28 | |
92 | 370 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 3:00.60 | |
93 | 428 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 3:02.48 | |
94 | 500 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 3:10.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 2:37.82 | |
2 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 2:38.52 | |
3 | 97 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:39.51 | |
4 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:41.09 | |
5 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:41.49 | |
6 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:41.81 | |
7 | 169 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:42.56 | |
8 | 113 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:44.28 | |
9 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:45.67 | |
10 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 2:46.12 | |
11 | 304 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 2:46.85 | |
12 | 394 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:47.01 | |
13 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:47.70 | |
14 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:48.13 | |
15 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:48.20 | |
16 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:48.31 | |
17 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:48.64 | |
18 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:49.20 | |
19 | 123 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:49.43 | |
20 | 555 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 2:49.51 | |
21 | 88 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 2:49.71 | |
22 | 332 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:49.73 | |
23 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 2:49.75 | |
24 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:49.95 | |
25 | 521 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 50 m | 2:50.01 | |
26 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 2:51.29 | |
27 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 2:51.36 | |
28 | 216 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 2:51.98 | |
29 | 295 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:52.02 | |
30 | 556 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 2:52.04 | |
31 | 92 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:52.07 | |
32 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 2:52.07 | |
33 | 376 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:52.34 | |
34 | 417 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:52.56 | |
35 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 2:52.75 | |
36 | 421 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 50 m | 2:52.82 | |
37 | 282 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:52.86 | |
38 | 277 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:52.96 | |
39 | 155 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:53.44 | |
40 | 362 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 2:53.65 | |
41 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 2:53.69 | |
42 | 312 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:54.86 | |
43 | 327 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 2:55.16 | |
44 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 2:55.21 | |
45 | 424 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 2:55.34 | |
46 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:55.78 | |
47 | 94 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 2:56.56 | |
48 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 2:57.09 | |
49 | 280 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:57.92 | |
50 | 360 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 2:58.11 | |
51 | 382 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:59.10 | |
52 | 308 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 2:59.26 | |
53 | 246 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 3:00.04 | |
54 | 84 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 3:00.32 | |
55 | 297 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 3:00.37 | |
56 | 75 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 50 m | 3:00.49 | |
57 | 576 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 3:00.89 | |
58 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 3:00.96 | |
59 | 25 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 3:01.54 | |
60 | 100 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 3:01.74 | |
61 | 581 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 3:02.71 | |
62 | 459 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 3:03.34 | |
63 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 3:03.47 | |
64 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 3:04.10 | |
65 | 503 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 3:05.36 | |
66 | 349 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 50 m | 3:05.50 | |
67 | 252 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 3:05.74 | |
68 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 3:05.93 | |
69 | 504 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 3:06.05 | |
70 | 541 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 3:06.27 | |
71 | 387 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 3:06.78 | |
72 | 164 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 3:07.10 | |
73 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 3:07.11 | |
74 | 436 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 3:07.52 | |
75 | 137 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 3:08.19 | |
76 | 323 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:08.26 | |
77 | 259 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:08.68 | |
78 | 341 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 50 m | 3:08.78 | |
79 | 36 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 3:09.14 | |
80 | 243 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 3:09.64 | |
81 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 3:09.89 | |
82 | 245 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 3:10.47 | |
83 | 239 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:10.77 | |
84 | 122 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 3:12.68 | |
85 | 475 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 50 m | 3:13.07 | |
86 | 154 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:14.53 | |
87 | 572 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 3:17.44 | |
88 | 15 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 3:24.02 | |
89 | 558 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 50 m | 3:39.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 2:13.54 | |
2 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:17.46 | |
3 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:23.82 | |
4 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:24.76 | |
5 | 236 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:25.47 | |
6 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:25.81 | |
7 | 30 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:26.24 | |
8 | 284 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 2:26.49 | |
9 | 73 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 2:26.69 | |
10 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 2:26.92 | |
11 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:27.05 | |
12 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 2:27.24 | |
13 | 191 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 50 m | 2:27.26 | |
14 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:29.48 | |
15 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:29.64 | |
16 | 506 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 2:29.65 | |
17 | 551 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:30.80 | |
18 | 167 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:30.95 | |
19 | 102 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:31.13 | |
20 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:31.36 | |
21 | 549 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:31.49 | |
22 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:31.80 | |
23 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:31.86 | |
24 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:32.31 | |
25 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:32.88 | |
26 | 208 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 2:32.93 | |
27 | 447 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 2:32.98 | |
28 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:33.01 | |
29 | 222 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 2:33.42 | |
30 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:33.51 | |
31 | 103 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:33.68 | |
32 | 95 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:33.70 | |
33 | 153 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:34.05 | |
34 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 2:34.34 | |
35 | 550 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 2:35.19 | |
36 | 460 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 50 m | 2:35.26 | |
37 | 65 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 2:35.27 | |
38 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 2:35.78 | |
39 | 26 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 2:35.79 | |
40 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 2:35.87 | |
41 | 513 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 2:36.20 | |
42 | 409 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 2:36.33 | |
43 | 453 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:36.48 | |
44 | 69 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 2:36.79 | |
45 | 369 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:36.86 | |
46 | 146 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 50 m | 2:37.05 | |
47 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:37.12 | |
48 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 2:37.56 | |
49 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:37.76 | |
50 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:37.84 | |
51 | 431 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 2:37.93 | |
52 | 89 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:38.27 | |
53 | 187 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 2:39.83 | |
54 | 250 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:40.85 | |
55 | 148 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 50 m | 2:42.02 | |
56 | 356 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:42.33 | |
57 | 350 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:42.34 | |
58 | 470 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:42.51 | |
59 | 438 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 2:42.84 | |
60 | 168 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 50 m | 2:43.23 | |
61 | 406 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 2:43.24 | |
62 | 389 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:43.26 | |
63 | 23 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 2:43.48 | |
64 | 457 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:43.54 | |
65 | 219 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:43.72 | |
66 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:43.78 | |
67 | 127 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 2:43.83 | |
68 | 33 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 2:44.30 | |
69 | 363 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 2:44.78 | |
70 | 570 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 2:45.71 | |
71 | 130 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 2:45.82 | |
72 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 2:45.97 | |
73 | 586 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:46.31 | |
74 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:46.66 | |
75 | 370 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:47.41 | |
76 | 22 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:51.57 | |
77 | 534 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:53.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:07.15 | |
2 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:09.88 | |
3 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 1:11.01 | |
4 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 1:13.09 | |
5 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 1:13.67 | |
6 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:13.77 | |
7 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:15.30 | |
8 | 372 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:15.37 | |
9 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:15.53 | |
10 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:15.73 | |
11 | 18 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 1:16.68 | |
12 | 169 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:16.76 | |
13 | 292 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:17.49 | |
14 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:17.59 | |
15 | 216 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 1:17.82 | |
16 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:18.19 | |
17 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 1:18.22 | |
18 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:18.42 | |
19 | 555 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 1:18.71 | |
20 | 90 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:18.77 | |
21 | 87 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:19.11 | |
22 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 1:19.42 | |
23 | 309 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:19.60 | |
24 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 1:19.68 | |
25 | 472 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:20.47 | |
26 | 524 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 50 m | 1:20.53 | |
27 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 1:20.73 | |
28 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:20.97 | |
29 | 93 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 1:21.40 | |
30 | 384 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:21.46 | |
31 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 1:21.50 | |
32 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 1:21.71 | |
33 | 201 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 50 m | 1:22.02 | |
34 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:22.12 | |
35 | 502 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:22.15 | |
36 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:22.36 | |
37 | 376 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:22.51 | |
38 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:22.52 | |
39 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:22.62 | |
40 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 1:22.84 | |
41 | 298 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:22.93 | |
42 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:23.51 | |
43 | 388 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:23.67 | |
44 | 279 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:23.87 | |
45 | 215 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 50 m | 1:23.96 | |
46 | 522 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 50 m | 1:24.07 | |
47 | 214 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 50 m | 1:24.61 | |
48 | 61 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 1:24.62 | |
49 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:24.81 | |
50 | 186 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:24.98 | |
51 | 435 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:25.01 | |
52 | 393 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:25.08 | |
53 | 325 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:25.14 | |
54 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 1:25.15 | |
55 | 352 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 50 m | 1:25.44 | |
56 | 129 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:25.90 | |
57 | 260 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:26.13 | |
58 | 184 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:26.49 | |
59 | 523 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:26.54 | |
60 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 1:26.83 | |
61 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:26.83 | |
62 | 190 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:26.87 | |
63 | 234 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:27.18 | |
64 | 446 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:27.22 | |
65 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 1:28.44 | |
66 | 565 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 50 m | 1:28.48 | |
67 | 243 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:28.60 | |
68 | 135 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 1:28.96 | |
69 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 1:29.14 | |
70 | 181 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 1:29.33 | |
71 | 249 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:29.38 | |
72 | 321 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:29.58 | |
73 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:29.67 | |
74 | 307 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:29.84 | |
75 | 297 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:29.87 | |
76 | 530 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:30.34 | |
77 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 1:30.54 | |
78 | 139 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:30.90 | |
79 | 246 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:31.38 | |
80 | 296 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 1:31.54 | |
81 | 25 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:31.89 | |
82 | 528 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 1:31.94 | |
83 | 395 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 1:32.25 | |
84 | 451 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:32.25 | |
85 | 508 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:32.47 | |
86 | 308 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 1:32.83 | |
87 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 1:33.01 | |
88 | 559 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 50 m | 1:33.22 | |
89 | 36 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 50 m | 1:34.01 | |
90 | 244 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 1:34.09 | |
91 | 96 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 1:34.30 | |
92 | 588 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 50 m | 1:34.92 | |
93 | 247 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:37.26 | |
94 | 101 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:37.80 | |
95 | 442 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 50 m | 1:45.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 20, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 1:01.29 | |
2 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 1:01.59 | |
3 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:01.87 | |
4 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 1:02.57 | |
5 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 1:03.23 | |
6 | 408 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 1:04.31 | |
7 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 1:04.67 | |
8 | 60 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 1:04.95 | |
9 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:05.14 | |
10 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 1:05.39 | |
11 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 1:05.52 | |
12 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 1:05.55 | |
13 | 106 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 1:05.60 | |
14 | 269 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 1:05.60 | |
15 | 527 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 1:05.66 | |
16 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:05.88 | |
17 | 336 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 1:06.68 | |
18 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:06.73 | |
19 | 39 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 1:07.76 | |
20 | 355 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 50 m | 1:08.63 | |
21 | 339 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:08.68 | |
22 | 551 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 1:08.77 | |
23 | 237 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 1:09.01 | |
24 | 200 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 50 m | 1:09.06 | |
25 | 182 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 1:09.10 | |
26 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:09.17 | |
27 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:09.34 | |
28 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 1:09.56 | |
29 | 26 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:09.58 | |
30 | 460 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 50 m | 1:09.76 | |
31 | 170 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 1:09.93 | |
32 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:09.98 | |
33 | 333 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:10.01 | |
34 | 205 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 50 m | 1:10.05 | |
35 | 311 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 50 m | 1:10.07 | |
36 | 476 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 50 m | 1:10.18 | |
37 | 326 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:10.37 | |
38 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 1:10.52 | |
39 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:10.55 | |
40 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:10.81 | |
41 | 194 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:10.83 | |
42 | 256 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:10.96 | |
43 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:10.98 | |
44 | 222 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 1:11.22 | |
45 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 1:11.44 | |
46 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 1:11.55 | |
47 | 351 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 50 m | 1:11.74 | |
48 | 174 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 1:11.90 | |
49 | 197 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 50 m | 1:11.90 | |
50 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:12.04 | |
51 | 369 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:12.09 | |
52 | 178 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:12.13 | |
53 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:12.15 | |
54 | 76 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:12.19 | |
55 | 319 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:12.24 | |
56 | 303 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:12.27 | |
57 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:12.41 | |
58 | 449 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 1:12.57 | |
59 | 175 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:12.67 | |
60 | 501 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:12.97 | |
61 | 580 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 1:13.15 | |
62 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 1:13.21 | |
63 | 310 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:13.32 | |
64 | 510 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 1:13.66 | |
65 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:14.00 | |
66 | 358 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:14.20 | |
67 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 1:14.34 | |
68 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 1:15.12 | |
69 | 562 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:15.44 | |
70 | 552 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 1:15.53 | |
71 | 71 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:15.85 | |
72 | 196 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 50 m | 1:16.33 | |
73 | 335 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 1:16.58 | |
74 | 468 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:16.60 | |
75 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:16.66 | |
76 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:16.72 | |
77 | 509 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:16.84 | |
78 | 313 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 1:16.89 | |
79 | 500 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 1:17.12 | |
80 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:17.28 | |
81 | 28 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:17.44 | |
82 | 570 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 1:17.56 | |
83 | 148 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 50 m | 1:17.70 | |
84 | 172 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 1:17.72 | |
85 | 23 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:17.76 | |
86 | 457 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 1:18.05 | |
87 | 539 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 50 m | 1:18.33 | |
88 | 34 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:18.39 | |
89 | 12 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 50 m | 1:18.40 | |
90 | 271 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 1:18.41 | |
91 | 371 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 1:18.44 | |
92 | 399 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 1:18.46 | |
93 | 131 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:18.51 | |
94 | 454 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:18.56 | |
95 | 458 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 1:18.72 | |
96 | 33 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:18.87 | |
97 | 340 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:18.97 | |
98 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 1:19.14 | |
99 | 306 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:19.85 | |
100 | 383 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:21.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 21, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Kvik Piger C1 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 9:46.50 | ||
2 | 569 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 50 m | 9:49.80 | ||
3 | 81 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 9:50.00 | ||
4 | 366 | Sigma Stars 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 9:53.00 | ||
5 | 300 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 9:53.75 | ||
6 | 4 | A6 Piger | 2003 | A6 | 50 m | 9:55.56 | ||
7 | 223 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:56.52 | ||
8 | 117 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 10:07.17 | ||
9 | 294 | Kvik Piger C2 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 10:17.38 | ||
10 | 328 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 10:36.00 | ||
11 | 542 | Aalborg Piger | 2003 | AALBORG | 50 m | 10:39.04 | ||
12 | 211 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 50 m | 10:43.52 | ||
13 | 21 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 50 m | 10:49.36 | ||
14 | 439 | Sto - Klovnefisk | 2003 | STO | 50 m | 10:49.59 | ||
15 | 367 | Sigma Stars 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 10:53.00 | ||
16 | 145 | Piger Gti | 2003 | GTI | 50 m | 10:54.51 | ||
17 | 57 | Havnens Sild | 2004 | ESBJERG | 50 m | 11:00.00 | ||
18 | 229 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 11:00.52 | ||
19 | 82 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 11:04.10 | ||
20 | 118 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 11:09.83 | ||
21 | 262 | Hørsholms Tøser | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 11:19.10 | ||
22 | 301 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 11:22.94 | ||
23 | 465 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 50 m | 11:43.13 | ||
24 | 412 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 50 m | 11:58.86 | ||
25 | 119 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 12:45.97 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 22, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Kvik Drenge 1 Kastrup | 2001 | KVIK | 50 m | 8:40.90 | ||
2 | 567 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 50 m | 8:50.20 | ||
3 | 299 | Køge Drenge | 2001 | KØGE | 50 m | 8:53.95 | ||
4 | 79 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 8:54.20 | ||
5 | 204 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 50 m | 8:54.84 | ||
6 | 440 | Stv Drenge | 2001 | STV | 50 m | 8:54.98 | ||
7 | 364 | Sigma Champs 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 8:55.00 | ||
8 | 165 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 8:57.92 | ||
9 | 317 | Lyngby Drenge 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 8:59.09 | ||
10 | 192 | Holbæk Drenge | 2001 | HOLBÆK | 50 m | 8:59.98 | ||
11 | 411 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 50 m | 9:00.03 | ||
12 | 59 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 50 m | 9:05.47 | ||
13 | 433 | Sto Superboyz | 2002 | STO | 50 m | 9:06.40 | ||
14 | 464 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:07.70 | ||
15 | 235 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:12.64 | ||
16 | 535 | Aalborg Drenge | 2001 | AALBORG | 50 m | 9:12.83 | ||
17 | 19 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 9:15.40 | ||
18 | 143 | Drenge Gti | 2001 | GTI | 50 m | 9:18.56 | ||
19 | 108 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 9:26.16 | ||
20 | 210 | Horsens Drenge 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 9:39.13 | ||
21 | 456 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 50 m | 9:45.90 | ||
22 | 80 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 9:51.90 | ||
23 | 166 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 50 m | 9:54.41 | ||
24 | 365 | Sigma Champs 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 9:55.00 | ||
25 | 20 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 9:55.71 | ||
26 | 217 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:57.72 | ||
27 | 3 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 50 m | 9:58.83 | ||
28 | 77 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 50 m | 10:15.00 | ||
29 | 58 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:56.85 | |
2 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 2:57.03 | |
3 | 14 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 50 m | 2:57.36 | |
4 | 97 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:59.32 | |
5 | 293 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:59.59 | |
6 | 577 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 2:59.83 | |
7 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:59.93 | |
8 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 3:00.19 | |
9 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 3:00.61 | |
10 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 3:01.11 | |
11 | 228 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:03.88 | |
12 | 149 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 50 m | 3:04.89 | |
13 | 202 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 50 m | 3:05.74 | |
14 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 3:06.64 | |
15 | 348 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 3:07.93 | |
16 | 292 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 3:08.46 | |
17 | 10 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 50 m | 3:09.19 | |
18 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 3:10.04 | |
19 | 184 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 3:10.33 | |
20 | 556 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 3:10.63 | |
21 | 163 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 3:10.79 | |
22 | 257 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 3:10.83 | |
23 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 3:11.35 | |
24 | 124 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 3:11.40 | |
25 | 307 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 3:11.67 | |
26 | 388 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:11.67 | |
27 | 337 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 50 m | 3:11.70 | |
28 | 417 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 3:12.06 | |
29 | 563 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:12.76 | |
30 | 395 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:13.25 | |
31 | 346 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 3:13.76 | |
32 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 3:14.00 | |
33 | 374 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 50 m | 3:14.29 | |
34 | 557 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 3:14.82 | |
35 | 266 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 50 m | 3:15.00 | |
36 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 3:15.31 | |
37 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 3:15.39 | |
38 | 472 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:15.43 | |
39 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 3:16.00 | |
40 | 268 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 50 m | 3:16.09 | |
41 | 84 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 3:16.10 | |
42 | 392 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:16.98 | |
43 | 518 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 50 m | 3:17.26 | |
44 | 342 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 50 m | 3:17.41 | |
45 | 312 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 3:17.71 | |
46 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 3:18.25 | |
47 | 585 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 3:18.65 | |
48 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:18.84 | |
49 | 122 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 3:19.70 | |
50 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 3:19.78 | |
51 | 101 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 3:19.88 | |
52 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 3:20.05 | |
53 | 231 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:20.06 | |
54 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 3:20.07 | |
55 | 214 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 50 m | 3:20.32 | |
56 | 283 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 3:20.38 | |
57 | 332 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 3:20.74 | |
58 | 158 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:20.76 | |
59 | 267 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 3:21.44 | |
60 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:21.56 | |
61 | 232 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:21.65 | |
62 | 445 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 50 m | 3:21.76 | |
63 | 249 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 3:23.53 | |
64 | 92 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 3:23.59 | |
65 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 3:23.60 | |
66 | 247 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 3:25.00 | |
67 | 505 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 3:25.84 | |
68 | 331 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 3:25.87 | |
69 | 233 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 3:26.33 | |
70 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 3:26.45 | |
71 | 248 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 3:26.83 | |
72 | 469 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 3:26.93 | |
73 | 382 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 3:27.44 | |
74 | 547 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 3:27.53 | |
75 | 105 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 3:27.58 | |
76 | 418 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 50 m | 3:28.28 | |
77 | 24 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 3:28.31 | |
78 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 3:28.36 | |
79 | 112 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 3:29.01 | |
80 | 63 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 3:29.39 | |
81 | 498 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 3:29.45 | |
82 | 179 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:29.67 | |
83 | 296 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 3:30.21 | |
84 | 407 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 50 m | 3:31.00 | |
85 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 3:31.03 | |
86 | 27 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 3:31.23 | |
87 | 361 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 50 m | 3:31.87 | |
88 | 240 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 3:32.18 | |
89 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 3:32.63 | |
90 | 528 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 3:33.44 | |
91 | 308 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 3:33.49 | |
92 | 404 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 50 m | 3:33.80 | |
93 | 368 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:34.25 | |
94 | 115 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 3:34.34 | |
95 | 241 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:34.34 | |
96 | 68 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 50 m | 3:35.00 | |
97 | 135 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 3:35.44 | |
98 | 15 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 3:36.73 | |
99 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 3:36.90 | |
100 | 152 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:36.99 | |
101 | 405 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 50 m | 3:38.73 | |
102 | 561 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:38.73 | |
103 | 259 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:39.46 | |
104 | 29 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 3:41.77 | |
105 | 242 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 3:41.79 | |
106 | 190 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 3:42.34 | |
107 | 588 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 50 m | 3:46.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 2:30.37 | |
2 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 2:31.10 | |
3 | 408 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 2:34.18 | |
4 | 167 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:41.94 | |
5 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:43.03 | |
6 | 162 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:43.64 | |
7 | 182 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 2:45.77 | |
8 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:46.10 | |
9 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:46.53 | |
10 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:46.79 | |
11 | 452 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:47.03 | |
12 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:47.07 | |
13 | 549 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:48.40 | |
14 | 254 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:48.44 | |
15 | 199 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 50 m | 2:49.16 | |
16 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 2:49.24 | |
17 | 22 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:49.79 | |
18 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:50.49 | |
19 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 2:50.72 | |
20 | 95 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:50.86 | |
21 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:51.75 | |
22 | 103 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:53.41 | |
23 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 2:53.63 | |
24 | 550 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 2:53.66 | |
25 | 16 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 50 m | 2:54.08 | |
26 | 256 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:54.55 | |
27 | 358 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:54.91 | |
28 | 454 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:55.65 | |
29 | 306 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:55.67 | |
30 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:55.73 | |
31 | 237 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:56.79 | |
32 | 98 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:57.04 | |
33 | 397 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 2:57.21 | |
34 | 76 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:57.33 | |
35 | 213 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 50 m | 2:57.50 | |
36 | 519 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 50 m | 2:58.20 | |
37 | 534 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 2:58.98 | |
38 | 402 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:59.29 | |
39 | 458 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 3:00.05 | |
40 | 270 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 50 m | 3:00.51 | |
41 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 3:00.71 | |
42 | 461 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 3:01.20 | |
43 | 515 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 50 m | 3:01.45 | |
44 | 375 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 3:02.14 | |
45 | 399 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 3:02.19 | |
46 | 175 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 3:02.62 | |
47 | 28 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 3:02.88 | |
48 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 3:03.00 | |
49 | 529 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 50 m | 3:03.49 | |
50 | 571 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 3:04.39 | |
51 | 160 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 3:04.57 | |
52 | 324 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 3:04.95 | |
53 | 507 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 3:05.20 | |
54 | 509 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 3:05.21 | |
55 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 3:06.06 | |
56 | 427 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 3:06.50 | |
57 | 448 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 3:07.51 | |
58 | 347 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 3:08.37 | |
59 | 35 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 3:09.21 | |
60 | 281 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 3:10.32 | |
61 | 11 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 50 m | 3:12.15 | |
62 | 138 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 3:12.60 | |
63 | 526 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 3:15.29 | |
64 | 400 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 3:16.13 | |
65 | 172 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 3:35.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:19.44 | |
2 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:19.93 | |
3 | 314 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:22.01 | |
4 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 2:22.14 | |
5 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 2:22.75 | |
6 | 93 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 2:23.33 | |
7 | 87 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:24.11 | |
8 | 573 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 2:24.89 | |
9 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:24.98 | |
10 | 18 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 50 m | 2:25.12 | |
11 | 362 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 2:25.50 | |
12 | 554 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:25.59 | |
13 | 381 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:25.65 | |
14 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:25.78 | |
15 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:28.22 | |
16 | 123 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 2:28.67 | |
17 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:29.11 | |
18 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:29.49 | |
19 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 2:29.74 | |
20 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:30.37 | |
21 | 394 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:30.60 | |
22 | 176 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:30.64 | |
23 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 2:30.89 | |
24 | 521 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 50 m | 2:30.94 | |
25 | 216 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 50 m | 2:31.04 | |
26 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 2:31.21 | |
27 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:31.23 | |
28 | 282 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:31.39 | |
29 | 393 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:31.40 | |
30 | 279 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:32.17 | |
31 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:32.41 | |
32 | 94 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 2:32.55 | |
33 | 133 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 50 m | 2:32.75 | |
34 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:33.41 | |
35 | 189 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 2:33.76 | |
36 | 384 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:34.14 | |
37 | 576 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 2:34.15 | |
38 | 316 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:34.33 | |
39 | 8 | Dahl Louise | 2003 | JYLLINGE | 0362AN | 50 m | 2:34.57 | |
40 | 525 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 2:34.72 | |
41 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:35.01 | |
42 | 538 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:35.43 | |
43 | 564 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 2:35.62 | |
44 | 344 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | NNGU | 0358AT | 50 m | 2:35.66 | |
45 | 169 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:35.75 | |
46 | 88 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 2:36.07 | |
47 | 206 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 2:36.12 | |
48 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 2:36.21 | |
49 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:36.24 | |
50 | 348 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:36.78 | |
51 | 61 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 2:37.09 | |
52 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 2:37.15 | |
53 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 2:37.18 | |
54 | 186 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:37.80 | |
55 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:38.06 | |
56 | 183 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 50 m | 2:38.14 | |
57 | 177 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 2:39.06 | |
58 | 435 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 2:39.23 | |
59 | 96 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 2:40.70 | |
60 | 304 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 2:40.84 | |
61 | 100 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:40.89 | |
62 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:41.28 | |
63 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 2:41.43 | |
64 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:42.21 | |
65 | 325 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 2:42.85 | |
66 | 321 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:43.23 | |
67 | 425 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 2:43.38 | |
68 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 2:43.72 | |
69 | 164 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:43.75 | |
70 | 334 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 50 m | 2:44.02 | |
71 | 249 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 2:44.17 | |
72 | 437 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 2:44.26 | |
73 | 541 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 2:45.36 | |
74 | 559 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 50 m | 2:45.48 | |
75 | 13 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 50 m | 2:45.71 | |
76 | 17 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 2:45.89 | |
77 | 91 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:45.99 | |
78 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:46.85 | |
79 | 360 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 2:46.90 | |
80 | 255 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:47.42 | |
81 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:47.64 | |
82 | 276 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 2:47.83 | |
83 | 147 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 2:47.95 | |
84 | 137 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 2:48.22 | |
85 | 139 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 2:50.32 | |
86 | 387 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 2:52.40 | |
87 | 530 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 2:54.84 | |
88 | 320 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 2:55.91 | |
89 | 327 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 3:03.08 | |
90 | 239 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:03.27 | |
91 | 436 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 3:07.38 | |
92 | 572 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 3:11.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:00.47 | |
2 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:01.74 | |
3 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:06.38 | |
4 | 198 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 2:07.05 | |
5 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 2:07.09 | |
6 | 336 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 50 m | 2:07.51 | |
7 | 134 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:07.57 | |
8 | 157 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:07.70 | |
9 | 285 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:07.82 | |
10 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 2:08.11 | |
11 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:08.14 | |
12 | 311 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 50 m | 2:08.89 | |
13 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 2:08.97 | |
14 | 333 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:09.30 | |
15 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:09.68 | |
16 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:09.87 | |
17 | 171 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 2:09.88 | |
18 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 2:10.65 | |
19 | 536 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:11.00 | |
20 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:11.02 | |
21 | 173 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:11.98 | |
22 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:12.12 | |
23 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 2:12.36 | |
24 | 274 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:12.58 | |
25 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:12.67 | |
26 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 2:12.67 | |
27 | 580 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 2:12.96 | |
28 | 70 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 50 m | 2:13.08 | |
29 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:13.25 | |
30 | 357 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:13.28 | |
31 | 278 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:13.30 | |
32 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:13.37 | |
33 | 194 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:13.49 | |
34 | 208 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 2:13.67 | |
35 | 390 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:13.85 | |
36 | 514 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 2:14.32 | |
37 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 2:14.54 | |
38 | 60 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:14.83 | |
39 | 355 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 50 m | 2:14.96 | |
40 | 356 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:15.02 | |
41 | 269 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 50 m | 2:15.07 | |
42 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:15.11 | |
43 | 373 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:15.22 | |
44 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:15.78 | |
45 | 159 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:15.80 | |
46 | 288 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 2:15.80 | |
47 | 205 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 50 m | 2:15.86 | |
48 | 322 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 2:16.06 | |
49 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 2:16.09 | |
50 | 587 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 2:16.23 | |
51 | 107 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:16.31 | |
52 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 2:16.42 | |
53 | 178 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:16.43 | |
54 | 200 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 50 m | 2:16.43 | |
55 | 589 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:16.49 | |
56 | 527 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 2:16.56 | |
57 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 2:16.74 | |
58 | 343 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 2:16.99 | |
59 | 466 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 2:17.00 | |
60 | 193 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 50 m | 2:17.27 | |
61 | 146 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 50 m | 2:17.50 | |
62 | 335 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 2:17.51 | |
63 | 415 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 50 m | 2:17.56 | |
64 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:17.60 | |
65 | 83 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:17.77 | |
66 | 67 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 2:17.79 | |
67 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:18.07 | |
68 | 544 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:18.19 | |
69 | 520 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 50 m | 2:18.22 | |
70 | 136 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 50 m | 2:18.46 | |
71 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 2:19.06 | |
72 | 455 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:19.56 | |
73 | 303 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:19.65 | |
74 | 71 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:19.77 | |
75 | 513 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 50 m | 2:20.37 | |
76 | 65 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 2:20.40 | |
77 | 69 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 50 m | 2:20.44 | |
78 | 30 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:20.50 | |
79 | 174 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 2:20.78 | |
80 | 218 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 2:20.86 | |
81 | 62 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 2:20.92 | |
82 | 271 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 50 m | 2:21.06 | |
83 | 221 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:21.18 | |
84 | 326 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 2:21.47 | |
85 | 319 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 2:21.49 | |
86 | 203 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 2:21.68 | |
87 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:21.86 | |
88 | 195 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 2:21.88 | |
89 | 188 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 2:22.15 | |
90 | 431 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 2:22.22 | |
91 | 391 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:22.43 | |
92 | 64 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 2:22.79 | |
93 | 196 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 50 m | 2:23.23 | |
94 | 89 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:23.53 | |
95 | 470 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:23.57 | |
96 | 399 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 2:23.73 | |
97 | 506 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 2:24.12 | |
98 | 102 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 2:24.13 | |
99 | 449 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 2:24.19 | |
100 | 340 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 2:24.48 | |
101 | 447 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 2:24.65 | |
102 | 570 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 2:25.06 | |
103 | 265 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 2:25.10 | |
104 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 2:25.31 | |
105 | 126 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 2:25.38 | |
106 | 453 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:25.47 | |
107 | 313 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 2:25.51 | |
108 | 586 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:25.60 | |
109 | 468 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:26.14 | |
110 | 187 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 2:27.20 | |
111 | 156 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:27.62 | |
112 | 114 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 2:29.33 | |
113 | 130 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 2:29.94 | |
114 | 250 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:30.30 | |
115 | 539 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 50 m | 2:32.06 | |
116 | 363 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 2:32.15 | |
117 | 330 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 2:32.62 | |
118 | 500 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 2:35.29 | |
119 | 253 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:37.10 | |
120 | 406 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 50 m | 2:37.46 | |
121 | 125 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:45.09 | |
122 | 438 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 2:46.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 27, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 545 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 5:29.93 | |
2 | 121 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 5:35.56 | |
3 | 224 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 5:37.76 | |
4 | 582 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 5:41.40 | |
5 | 97 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 5:42.51 | |
6 | 291 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 5:42.66 | |
7 | 290 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 5:47.54 | |
8 | 381 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 5:52.42 | |
9 | 540 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 5:53.14 | |
10 | 225 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:54.26 | |
11 | 499 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 5:55.31 | |
12 | 302 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:56.70 | |
13 | 111 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 5:59.75 | |
14 | 579 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 5:59.89 | |
15 | 305 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 6:01.01 | |
16 | 292 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 6:01.31 | |
17 | 463 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 6:02.77 | |
18 | 230 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 6:04.36 | |
19 | 88 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 6:04.97 | |
20 | 227 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 6:05.09 | |
21 | 575 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 6:05.56 | |
22 | 275 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 6:05.80 | |
23 | 379 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 6:07.69 | |
24 | 377 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 6:08.56 | |
25 | 37 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 6:09.22 | |
26 | 120 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 6:09.69 | |
27 | 472 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 6:09.90 | |
28 | 226 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 6:10.02 | |
29 | 474 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 6:12.48 | |
30 | 555 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 6:13.56 | |
31 | 388 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 6:13.65 | |
32 | 577 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 6:14.46 | |
33 | 376 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 6:14.67 | |
34 | 201 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 50 m | 6:14.92 | |
35 | 378 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 6:15.39 | |
36 | 309 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 6:15.54 | |
37 | 372 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 6:16.85 | |
38 | 124 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 6:17.68 | |
39 | 66 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 50 m | 6:18.17 | |
40 | 181 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 6:18.52 | |
41 | 231 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 6:19.46 | |
42 | 512 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 50 m | 6:19.79 | |
43 | 410 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 50 m | 6:20.16 | |
44 | 426 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 6:20.83 | |
45 | 531 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 6:21.22 | |
46 | 31 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 6:21.81 | |
47 | 563 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 6:22.34 | |
48 | 424 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 6:22.72 | |
49 | 295 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 6:23.17 | |
50 | 298 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 6:24.32 | |
51 | 517 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 6:25.04 | |
52 | 385 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 6:27.33 | |
53 | 581 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 6:27.54 | |
54 | 522 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 50 m | 6:27.59 | |
55 | 384 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 6:27.62 | |
56 | 533 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 6:27.99 | |
57 | 214 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 50 m | 6:28.63 | |
58 | 557 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 50 m | 6:30.26 | |
59 | 96 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 6:31.21 | |
60 | 395 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 6:34.85 | |
61 | 104 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 6:35.22 | |
62 | 403 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 50 m | 6:36.14 | |
63 | 243 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 6:38.02 | |
64 | 246 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 6:38.88 | |
65 | 116 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 6:44.00 | |
66 | 346 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 6:45.80 | |
67 | 240 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 6:46.20 | |
68 | 459 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 6:46.90 | |
69 | 245 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 6:50.39 | |
70 | 382 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 6:51.60 | |
71 | 404 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 50 m | 6:53.28 | |
72 | 27 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 6:55.41 | |
73 | 380 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 6:57.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 28, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 50 m | 4:49.35 | |
2 | 185 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 4:54.10 | |
3 | 318 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:56.02 | |
4 | 408 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 50 m | 5:04.25 | |
5 | 99 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 5:05.44 | |
6 | 409 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | 5:09.39 | |
7 | 396 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 5:09.96 | |
8 | 285 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 5:10.34 | |
9 | 287 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 5:11.92 | |
10 | 251 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 5:14.40 | |
11 | 429 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 5:14.51 | |
12 | 584 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 5:14.51 | |
13 | 264 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 5:14.83 | |
14 | 550 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 5:17.65 | |
15 | 444 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 5:17.66 | |
16 | 236 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 5:18.69 | |
17 | 110 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 5:20.36 | |
18 | 471 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 5:20.52 | |
19 | 574 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 5:23.34 | |
20 | 355 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 50 m | 5:23.62 | |
21 | 578 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 5:23.99 | |
22 | 83 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 5:24.33 | |
23 | 467 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 5:25.03 | |
24 | 551 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 5:25.36 | |
25 | 473 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 5:25.55 | |
26 | 532 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 5:25.80 | |
27 | 95 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 5:26.01 | |
28 | 208 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 5:26.40 | |
29 | 452 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 5:26.83 | |
30 | 546 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 5:27.75 | |
31 | 182 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 5:29.32 | |
32 | 85 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 5:29.62 | |
33 | 460 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 50 m | 5:29.65 | |
34 | 212 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 5:30.22 | |
35 | 583 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 5:30.47 | |
36 | 256 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 5:30.59 | |
37 | 67 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 5:31.16 | |
38 | 354 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 50 m | 5:31.27 | |
39 | 441 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 50 m | 5:31.54 | |
40 | 205 | Hopff Jacob | 2001 | HOLSTEBRO | 0141AO | 50 m | 5:32.59 | |
41 | 552 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 5:33.02 | |
42 | 178 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 5:33.59 | |
43 | 272 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 50 m | 5:33.69 | |
44 | 238 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 5:34.17 | |
45 | 369 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 5:34.50 | |
46 | 254 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 5:34.88 | |
47 | 358 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 5:34.96 | |
48 | 273 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 50 m | 5:35.67 | |
49 | 180 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 5:35.88 | |
50 | 32 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 5:36.27 | |
51 | 430 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 5:37.16 | |
52 | 7 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 50 m | 5:37.50 | |
53 | 200 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 50 m | 5:37.50 | |
54 | 398 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 5:37.55 | |
55 | 447 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 5:37.60 | |
56 | 536 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 5:38.11 | |
57 | 132 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 5:38.52 | |
58 | 386 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 5:38.94 | |
59 | 26 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 5:39.31 | |
60 | 449 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 5:39.38 | |
61 | 221 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 5:39.89 | |
62 | 258 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 5:40.19 | |
63 | 194 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 5:40.23 | |
64 | 401 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 5:40.34 | |
65 | 375 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 5:40.59 | |
66 | 170 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 5:41.43 | |
67 | 389 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 5:41.61 | |
68 | 218 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 5:41.71 | |
69 | 284 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 5:41.78 | |
70 | 562 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:41.86 | |
71 | 274 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 5:42.38 | |
72 | 76 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 5:43.51 | |
73 | 310 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 5:43.99 | |
74 | 529 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 50 m | 5:44.04 | |
75 | 357 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 5:44.16 | |
76 | 373 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 5:44.17 | |
77 | 175 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 5:46.38 | |
78 | 457 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 5:48.32 | |
79 | 12 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 50 m | 5:49.34 | |
80 | 28 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 5:49.66 | |
81 | 537 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 5:51.36 | |
82 | 383 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 5:51.51 | |
83 | 462 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 5:52.14 | |
84 | 526 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 5:52.89 | |
85 | 511 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 5:53.65 | |
86 | 509 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 5:54.24 | |
87 | 455 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 5:54.27 | |
88 | 510 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 5:57.03 | |
89 | 219 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 5:57.35 | |
90 | 458 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 5:58.01 | |
91 | 33 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 5:58.02 | |
92 | 427 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 5:58.50 | |
93 | 125 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 5:58.91 | |
94 | 127 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 5:59.12 | |
95 | 281 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 6:00.55 | |
96 | 109 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 6:00.61 | |
97 | 220 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 6:00.83 | |
98 | 571 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 6:01.07 | |
99 | 470 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 6:01.11 | |
100 | 207 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 50 m | 6:03.07 | |
101 | 335 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 50 m | 6:03.45 | |
102 | 428 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 6:04.84 | |
103 | 23 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 6:05.14 | |
104 | 131 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 6:05.16 | |
105 | 35 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 6:06.15 | |
106 | 34 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 6:06.27 | |
107 | 199 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 50 m | 6:06.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:24.37 | ||
2 | 5 | A6 Piger 1 | 2003 | A6 | 50 m | 4:29.55 | ||
3 | 289 | Kvik Piger C1 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 4:29.73 | ||
4 | 569 | Esv Sprintmonstre | 2003 | ESV | 50 m | 4:30.10 | ||
5 | 366 | Sigma Stars 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 4:31.77 | ||
6 | 81 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 50 m | 4:32.90 | ||
7 | 592 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 4:35.98 | ||
8 | 223 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:37.65 | ||
9 | 553 | Vs Piger | 2003 | VIBORG | 50 m | 4:38.00 | ||
10 | 300 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:40.25 | ||
11 | 328 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:42.69 | ||
12 | 118 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:46.12 | ||
13 | 542 | Aalborg Piger | 2003 | AALBORG | 50 m | 4:52.66 | ||
14 | 294 | Kvik Piger C2 Kastrup | 2003 | KVIK | 50 m | 4:53.32 | ||
15 | 439 | Sto - Klovnefisk | 2003 | STO | 50 m | 4:53.92 | ||
16 | 229 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:55.15 | ||
17 | 211 | Horsens Piger 3 | 2003 | HORSENS | 50 m | 4:56.69 | ||
18 | 144 | Gti Piger | 2003 | GTI | 50 m | 4:57.28 | ||
19 | 21 | Agf Piger 1 | 2003 | AGF | 50 m | 4:57.33 | ||
20 | 329 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:59.14 | ||
21 | 57 | Havnens Sild | 2004 | ESBJERG | 50 m | 5:00.00 | ||
22 | 151 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 50 m | 5:00.10 | ||
23 | 566 | Esv Havfruer | 2003 | ESV | 50 m | 5:00.90 | ||
24 | 367 | Sigma Stars 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 5:01.00 | ||
25 | 593 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 50 m | 5:03.04 | ||
26 | 301 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:04.10 | ||
27 | 82 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 5:04.30 | ||
28 | 6 | A6 Piger 2 | 2003 | A6 | 50 m | 5:20.93 | ||
29 | 465 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 50 m | 5:23.42 | ||
30 | 412 | Aarhus Swim Piger 1 | 2003 | AAS | 50 m | 5:33.18 | ||
31 | 119 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 5:24.03 | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 317 | Lyngby Drenge 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 3:55.39 | ||
2 | 411 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 50 m | 3:58.80 | ||
3 | 165 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 3:59.25 | ||
4 | 590 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 3:59.88 | ||
5 | 286 | Kvik Drenge 1 Kastrup | 2001 | KVIK | 50 m | 3:59.90 | ||
6 | 440 | Stv Drenge | 2001 | STV | 50 m | 4:02.03 | ||
7 | 79 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:03.90 | ||
8 | 567 | Esv Konfi Guns | 2001 | ESV | 50 m | 4:05.20 | ||
9 | 299 | Køge Drenge | 2001 | KØGE | 50 m | 4:05.52 | ||
10 | 535 | Aalborg Drenge | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:05.88 | ||
11 | 19 | Agf Drenge 1 | 2001 | AGF | 50 m | 4:06.20 | ||
12 | 204 | Hsc Herrer 1 | 2001 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:07.04 | ||
13 | 58 | Vestkysthustlers 1 | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:07.07 | ||
14 | 364 | Sigma Champs 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:07.87 | ||
15 | 548 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 50 m | 4:08.00 | ||
16 | 150 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:08.45 | ||
17 | 235 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:09.25 | ||
18 | 108 | Gsc Drenge | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.32 | ||
19 | 192 | Holbæk Drenge | 2001 | HOLBÆK | 50 m | 4:11.19 | ||
20 | 464 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:12.98 | ||
21 | 261 | Hørsholms Tøsedrenge | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:15.06 | ||
22 | 433 | Sto Superboyz | 2002 | STO | 50 m | 4:15.77 | ||
23 | 443 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:16.13 | ||
24 | 568 | Esv Mini Boys | 2003 | ESV | 50 m | 4:23.70 | ||
25 | 77 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 50 m | 4:30.00 | ||
26 | 3 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 50 m | 4:33.62 | ||
27 | 217 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:34.79 | ||
28 | 210 | Horsens Drenge 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:36.80 | ||
29 | 143 | Drenge Gti | 2001 | GTI | 50 m | 4:39.01 | ||
30 | 456 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 50 m | 4:40.30 | ||
31 | 591 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:16.43 | RES | |
32 | 80 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:26.30 | RES | |
33 | 20 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 50 m | 4:30.88 | RES | |
34 | 166 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:36.07 | RES | |
35 | 365 | Sigma Champs 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:37.00 | RES | |
36 | 59 | Vestkysthustlers 2 | 2001 | ESBJERG | 50 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 21 juni 2015 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:37 |