Program för Jöns Svanbersimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:41 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
50m |
|
377 |
4 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
50m |
3:38.37 |
375 |
5 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
50m |
3:42.26 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
Ida Johansson |
1999 |
BF6499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:24.35 |
369 |
3 |
Lisa Diös |
2002 |
BG5602 |
UPSALA S |
|
25m |
3:22.10 |
274 |
4 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:14.90 |
450 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
3:20.77 |
372 |
6 |
Filippa Edström |
2002 |
BG4602 |
UPSALA S |
|
25m |
3:22.64 |
348 |
7 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
3:26.56 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:06.98 |
393 |
2 |
Elika Irajpour |
2001 |
BA9801 |
UPSALA S |
|
25m |
3:04.69 |
412 |
3 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
3:02.53 |
33 |
4 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:58.97 |
497 |
5 |
Stella Donning |
2002 |
02A983 |
IFÅ |
|
25m |
2:59.20 |
494 |
6 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:03.52 |
467 |
7 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
3:05.34 |
16 |
8 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
3:12.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
378 |
1 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
50m |
2:57.42 |
491 |
2 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:54.00 |
367 |
3 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
2:52.71 |
79 |
4 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
2:49.61 |
449 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
2:51.95 |
36 |
6 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:53.34 |
250 |
7 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
2:55.85 |
321 |
8 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
478 |
1 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
2:46.36 |
60 |
2 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:43.95 |
376 |
3 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
2:42.19 |
354 |
4 |
Rebecka Bankefors |
1998 |
AX3298 |
UPSALA S |
|
25m |
2:39.20 |
312 |
5 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:42.11 |
398 |
6 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
2:43.10 |
328 |
7 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.82 |
485 |
8 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
2:49.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:37.76 |
61 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:36.09 |
329 |
3 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.66 |
252 |
4 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
2:34.01 |
318 |
5 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.63 |
256 |
6 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:35.01 |
499 |
7 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
2:37.74 |
17 |
8 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
2:37.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:32.13 |
303 |
2 |
Kristina Isacson |
2001 |
BH5601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:30.63 |
290 |
3 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:27.02 |
69 |
4 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:21.19 |
323 |
5 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:25.80 |
305 |
6 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:30.11 |
332 |
7 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:30.79 |
324 |
8 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:33.10 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:41 |
|