Program för Jöns Svanbersimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
14:05 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
Elina Berg |
2002 |
BG6402 |
GIMO SS |
|
50m |
|
102 |
4 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
50m |
|
85 |
5 |
Emma Järnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
|
348 |
2 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
1:49.54 |
78 |
3 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:40.98 |
274 |
4 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:37.77 |
412 |
5 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.61 |
375 |
6 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
50m |
1:48.31 |
20 |
7 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
393 |
1 |
Elika Irajpour |
2001 |
BA9801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.89 |
73 |
2 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:32.56 |
494 |
3 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:28.31 |
466 |
4 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:23.24 |
450 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.63 |
307 |
6 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.66 |
370 |
7 |
Sofia Domeij |
2002 |
AN9602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.85 |
479 |
8 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
1:34.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.54 |
367 |
2 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.57 |
325 |
3 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.52 |
304 |
4 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.22 |
4 |
5 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:19.41 |
256 |
6 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:19.88 |
26 |
7 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.90 |
492 |
8 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
491 |
1 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:16.47 |
433 |
2 |
Saga Söderberg |
1997 |
AE0697 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.14 |
398 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.11 |
332 |
4 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.48 |
380 |
5 |
Ellinor Grele |
1998 |
AT6898 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.83 |
432 |
6 |
Miranda Söderberg |
1999 |
AB0699 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.14 |
385 |
7 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.73 |
98 |
8 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:13.62 |
246 |
2 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
1:10.32 |
296 |
3 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.39 |
469 |
4 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
1:04.40 |
504 |
5 |
Erica Granesäter |
1984 |
84A033 |
IFÅ |
|
50m |
1:06.66 |
67 |
6 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:10.20 |
329 |
7 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:11.63 |
376 |
8 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.23 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
14:05 |
|