Program för Jöns Svanbersimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
14:05 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
Felicia Hong |
2003 |
AA8603 |
GIMO SS |
|
25m |
3:51.40 |
99 |
4 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
50m |
|
53 |
5 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
KANAANS SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
492 |
1 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
|
40 |
2 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
4:02.16 |
43 |
3 |
Elida Larsson |
2003 |
BF5803 |
GIMO SS |
|
25m |
3:49.49 |
397 |
4 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
50m |
3:44.56 |
316 |
5 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:47.59 |
377 |
6 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
50m |
3:57.41 |
478 |
7 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Ida Johansson |
1999 |
BF6499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:40.16 |
428 |
2 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:33.78 |
509 |
3 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IFÅ |
|
25m |
3:31.48 |
359 |
4 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:28.05 |
407 |
5 |
Ingrid Marcks |
2001 |
BS4601 |
UPSALA S |
|
50m |
3:30.51 |
404 |
6 |
Josefin Lustig |
2000 |
BG3200 |
UPSALA S |
|
25m |
3:33.75 |
413 |
7 |
Katarina Nordberg |
2000 |
BM2800 |
UPSALA S |
|
25m |
3:35.75 |
438 |
8 |
Hanna Tynelius |
1999 |
BG8899 |
UPSALA S |
|
25m |
3:40.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
25m |
3:25.11 |
513 |
2 |
Ellen Woivalin |
2001 |
01B291 |
IFÅ |
|
25m |
3:23.07 |
3 |
3 |
Anna Hoppstadius |
2001 |
BT3401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:19.58 |
364 |
4 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
50m |
3:10.17 |
75 |
5 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
3:14.99 |
29 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:19.91 |
2 |
7 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:23.47 |
449 |
8 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
3:26.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
1 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
3:06.77 |
79 |
2 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
3:04.23 |
331 |
3 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.90 |
461 |
4 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
2:56.91 |
475 |
5 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
2:57.34 |
302 |
6 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:02.90 |
462 |
7 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
3:04.46 |
378 |
8 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
3:09.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:55.55 |
289 |
2 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:51.23 |
318 |
3 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:50.09 |
253 |
4 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
TUREBERG |
|
25m |
2:48.30 |
244 |
5 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
2:49.66 |
18 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
2:50.31 |
49 |
7 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
50m |
2:53.69 |
246 |
8 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
2:55.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:45.90 |
47 |
2 |
Daniella Horvath |
2001 |
AO9601 |
HS |
|
25m |
2:43.74 |
482 |
3 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
2:41.93 |
486 |
4 |
Julia Thurfjell |
1994 |
BG3894 |
SS04 |
|
25m |
2:38.70 |
308 |
5 |
Pauline Korssell |
1997 |
AI8897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:41.07 |
48 |
6 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
2:42.29 |
298 |
7 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.43 |
309 |
8 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:47.92 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
26 april 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
14:05 |
|