Program for Sum-Sim 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 17, 200m Fjrilsim Flickor |
Sponsor: Emballator |
15 r och yngre: Mikaela Laurn (1976) 2:17.29 1991 FM: Hanna Rosvall 2:24.89 |
16 - 17 r: Louise Hansson (1996) 2:14.11 2013 FM: Agnes Wiiand 2:18.55 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
15 r och yngre |
1 | 423 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 2:31.86 | |
2 | 625 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 50 m | 2:32.07 | |
3 | 394 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | AI3601 | 50 m | 2:32.49 | |
4 | 199 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 2:33.10 | |
5 | 407 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 2:33.20 | |
6 | 211 | Stenhrd Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | 2:33.57 | |
7 | 233 | Eklund Cornelia | 2000 | JRFLLA S | AC1800 | 50 m | 2:36.08 | |
8 | 260 | Hegmegi Annie | 2003 | JNKPING | AA1403 | 50 m | 2:36.58 | |
9 | 595 | Malmstrm Filippa | 2003 | SDERTLJE | AK3803 | 50 m | 2:37.25 | |
10 | 85 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 50 m | 2:37.37 | |
11 | 558 | Nordstrm Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 2:39.55 | |
12 | 422 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 2:39.59 | |
13 | 420 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 2:40.01 | |
14 | 158 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:40.18 | |
15 | 293 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 2:40.55 | |
16 | 554 | Eklf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 2:41.42 | |
17 | 424 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 50 m | 2:43.54 | |
18 | 523 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:43.71 | |
19 | 256 | Arberg Agnes | 2001 | JNKPING | AF6201 | 50 m | 2:44.18 | |
20 | 240 | Larsson Linna | 2000 | JRFLLA S | AR3600 | 50 m | 2:44.33 | |
21 | 180 | Nordenmark Michelle | 2002 | GTEBORG | AN6602 | 50 m | 2:46.81 | |
22 | 61 | Johansson Cornelia | 2003 | SA | AF1803 | 50 m | 2:47.45 | |
23 | 334 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 2:47.86 | |
24 | 141 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 2:32.92 |
16 - 17 r |
1 | 237 | Hanson Isabelle | 1998 | JRFLLA S | AB4298 | 50 m | 2:22.24 | |
2 | 490 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 2:22.90 | |
3 | 107 | Eriksson Anna | 1999 | STRNGNS | AI0499 | 50 m | 2:25.54 | |
4 | 433 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:29.46 | |
5 | 692 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 50 m | 2:31.79 | |
6 | 667 | Sundberg Alice | 1999 | TBY SIM | AS1299 | 50 m | 2:33.60 | |
7 | 142 | Fahlberg Linna | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 50 m | 2:33.86 | |
8 | 196 | Hallbck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 50 m | 2:34.45 | |
9 | 563 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 2:34.54 | |
10 | 529 | Flood Matilda | 1999 | SPRVGEN | BA6899 | 50 m | 2:34.92 | |
11 | 127 | sterman Ida | 1998 | SPIF SF | BA0298 | 50 m | 2:35.62 | |
12 | 622 | Grnberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 50 m | 2:36.55 | |
13 | 364 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LDDE | AM3299 | 50 m | 2:39.28 | |
14 | 706 | Sparrman Kajsa | 1999 | VSBY SS | AH4299 | 50 m | 2:39.61 | |
15 | 10 | Lange Sandra | 1999 | ALVESTA SS | AK0699 | 50 m | 2:40.19 | |
16 | 111 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRNGNS | AY6899 | 50 m | 2:40.19 | EFT |
17 | 170 | Svrd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:22.98 | |
18 | 116 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 25 m | 2:30.31 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhttans Simsllskap | Utskriftstid | 20:41 |