Program for Sum-Sim 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 100m Fjrilsim Pojkar |
Sponsor: Ghring Sweden AB |
14 r och yngre: Linus Junefelt (1992) 59.25 2006 FM: Anton Marijanovic 1:01.01 |
15 r: Albin Lvgren (1999) 57.70 2014 FM: Albin Lvgren 57.70 |
16 - 17 r: Jesper Jonsson (1993) 56.05 2010 FM: Mika Persson 57.25 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
14 r och yngre |
1 | 238 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 50 m | 1:02.93 | |
2 | 431 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 50 m | 1:03.06 | |
3 | 697 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 1:05.52 | |
4 | 134 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 1:05.56 | |
5 | 174 | Kllquist Jakob | 2001 | GVLE SS | AC0901 | 50 m | 1:06.01 | |
6 | 498 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 1:06.34 | |
7 | 449 | Engstrm Max | 2001 | NKK | AC9301 | 50 m | 1:06.58 | |
8 | 535 | Malmring Jonas | 2001 | SPRVGEN | AO1701 | 50 m | 1:06.74 | |
9 | 235 | Frde Elias | 2001 | JRFLLA S | AE9901 | 50 m | 1:06.77 | |
10 | 217 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 1:07.60 | |
11 | 164 | Jnsson Anton | 2001 | ESLVS SS | AL4501 | 50 m | 1:07.74 | |
12 | 44 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:07.89 | |
13 | 192 | Bonnevier Simon | 2001 | HS | AH7301 | 50 m | 1:07.95 | |
14 | 98 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 50 m | 1:07.96 | |
15 | 218 | berg Victor | 2001 | HS | AH2501 | 50 m | 1:07.96 | |
16 | 729 | Torlakovic Edvin | 2001 | VSTERVIK | AG5301 | 50 m | 1:07.96 | |
17 | 190 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 50 m | 1:08.22 | |
18 | 608 | Lundberg Max | 2001 | SDERTRN | AQ8301 | 50 m | 1:08.44 | |
19 | 139 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 50 m | 1:08.47 | |
20 | 329 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 1:08.62 | |
21 | 570 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 1:08.81 | |
22 | 610 | Myllri Anton | 2001 | SDERTRN | AB9501 | 25 m | 1:05.61 |
15 r |
1 | 640 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 59.43 | |
2 | 328 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 50 m | 1:00.82 | |
3 | 508 | Larsson Isak | 2000 | SJBO SS | AF4900 | 50 m | 1:01.60 | |
4 | 696 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 1:01.93 | |
5 | 652 | Al-Khalili Josef | 2000 | TBY SIM | AE5700 | 50 m | 1:02.25 | |
6 | 727 | Ohlsn Erik | 2000 | VSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:02.25 | |
7 | 409 | berg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:02.35 | |
8 | 246 | Talback Samuel | 2000 | JRFLLA S | AB8500 | 50 m | 1:02.95 | |
9 | 684 | Gransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 1:04.05 | |
10 | 488 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:04.26 | |
11 | 452 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 50 m | 1:04.40 | |
12 | 341 | Karlsson Daniel | 2000 | LASS | AW3100 | 50 m | 1:04.69 | |
13 | 81 | Pettersson Pontus | 2000 | SK GIR | AR5900 | 50 m | 1:04.79 | |
14 | 475 | stlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 50 m | 1:04.79 | |
15 | 285 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 1:04.91 | |
16 | 181 | Phu Alex | 2000 | GTEBORG | AP6700 | 50 m | 1:05.20 | |
17 | 644 | Redelius Daniel | 2000 | TYRES SS | AT7300 | 50 m | 1:05.74 | |
18 | 333 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:05.78 | |
19 | 623 | Noln Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 50 m | 1:05.83 | |
20 | 408 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 1:06.24 | |
21 | 658 | Halldn Victor | 2000 | TBY SIM | AP7300 | 50 m | 1:06.41 | |
22 | 534 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | SPRVGEN | AT4500 | 50 m | 1:06.50 | |
23 | 79 | Andrn Christopher | 2000 | SK GIR | AK0100 | 25 m | 1:01.14 | |
24 | 258 | Danielsson Jesper | 2000 | JNKPING | AP2500 | 25 m | 1:02.77 | |
25 | 208 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:03.56 | |
26 | 122 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 1:03.81 |
16 - 17 r |
1 | 521 | Lvgren Albin | 1999 | SKVDE SS | AC0199 | 50 m | 56.18 | |
2 | 227 | Persson Mika | 1998 | HGANS SS | AM7798 | 50 m | 57.14 | |
3 | 319 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 57.47 | |
4 | 590 | Brandt Erik | 1999 | SDERTLJE | AD5999 | 50 m | 58.02 | |
5 | 234 | Fridsj Viktor | 1998 | JRFLLA S | AO4798 | 50 m | 58.47 | |
6 | 451 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 58.60 | |
7 | 322 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 58.76 | |
8 | 370 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 58.85 | |
9 | 56 | Kertes Daniel | 1999 | NGELHOLM | AD8399 | 50 m | 59.39 | |
10 | 510 | Olsson Oscar | 1999 | SJBO SS | AK2199 | 50 m | 59.62 | |
11 | 474 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 50 m | 59.81 | |
12 | 353 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | AT4599 | 50 m | 59.85 | |
13 | 118 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 1:00.09 | |
14 | 339 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 1:00.29 | |
15 | 54 | Hanstl Oskar | 1999 | NGELHOLM | AJ1599 | 50 m | 1:00.30 | |
16 | 160 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 50 m | 1:00.41 | |
17 | 639 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 1:00.75 | |
18 | 157 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 1:00.85 | |
19 | 560 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 50 m | 1:01.02 | |
20 | 728 | Silic Ademir | 1998 | VSTERVIK | AS0798 | 50 m | 1:01.05 | |
21 | 9 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | AF8599 | 50 m | 1:01.18 | |
22 | 266 | Nicklasson Erik | 1998 | JNKPING | AG2598 | 50 m | 1:01.28 | |
23 | 533 | Kaufmann Alex | 1999 | SPRVGEN | AN2799 | 50 m | 1:01.39 | |
24 | 225 | Norn Vosfeldt Petter | 1999 | HRNSAND | AH9599 | 50 m | 1:01.44 | |
25 | 330 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 50 m | 1:01.57 | |
26 | 614 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SDERTRN | AM2998 | 50 m | 1:01.66 | |
27 | 513 | Lindstrm Gustav | 1998 | SKELLEFTE | AD3598 | 25 m | 58.98 | |
28 | 442 | Bjrklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 59.02 | |
29 | 690 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 25 m | 59.50 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhttans Simsllskap | Utskriftstid | 20:41 |