Program för Maxiracet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:20.34 | |
2 | 46 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 1:21.32 | |
3 | 45 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:23.30 | |
4 | 49 | Balkerud Tuva | 2001 | SUNDSVALL | AF3801 | 25 m | 1:24.93 | |
5 | 108 | Henriksson Wilma | 2001 | HÖGA | BM9601 | 25 m | 1:25.72 | |
6 | 106 | Johnsson Julia | 2000 | HÄRJEDALEN | AW1200 | 25 m | 1:29.54 | |
7 | 72 | Öberg Alice | 2003 | SUNDSVALL | AN2803 | 25 m | 1:32.85 | |
8 | 71 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 25 m | 1:34.12 | |
9 | 10 | Norén-Vosfeldt Cornelia | 2001 | HÄRNÖSAND | AE3401 | 25 m | 1:34.63 | |
10 | 67 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 1:36.46 | |
11 | 105 | Zachrisson Selma | 2003 | SK ÄGIR | AS6803 | 25 m | 1:39.04 | |
12 | 103 | Skårstedt Hanna | 2001 | SK ÄGIR | AT3601 | 25 m | 1:39.57 | |
13 | 100 | Lundberg Yannis | 2002 | SK ÄGIR | BP7602 | 25 m | 1:40.55 | |
14 | 95 | Hallén Karin | 2002 | Ö-VIKS ASS | BD6402 | 25 m | 1:42.01 | |
15 | 97 | Lideskog Agnes | 2002 | Ö-VIKS ASS | BB8202 | 25 m | 1:42.47 | |
16 | 12 | Persson Johanna | 2003 | HÄRNÖSAND | BB4803 | 25 m | 1:42.81 | |
17 | 85 | Åkerlund Elin | 2000 | TIMRÅ SK | AG3200 | 25 m | 1:42.87 | |
18 | 1 | Bostedt Maja | 2003 | HÄRNÖSAND | AP6603 | 25 m | 1:43.33 | |
19 | 44 | Qvist Felicia | 2002 | SOLLEFTEÅ | AX7202 | 25 m | 1:43.74 | |
20 | 23 | Fahlgren Wilma | 2003 | NJURUNDA | AK8803 | 25 m | 1:45.21 | |
21 | 86 | Åkerlund Emma | 2003 | TIMRÅ SK | AB6403 | 25 m | 1:46.17 | |
22 | 13 | Persson Sara | 2001 | HÄRNÖSAND | BI9201 | 25 m | 1:47.82 | |
23 | 87 | Åström Cornelia | 2002 | TIMRÅ SK | BE5802 | 25 m | 1:49.59 | |
24 | 41 | Engström Linnea | 2004 | SOLLEFTEÅ | AM8404 | 25 m | 1:51.24 | |
25 | 88 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:56.18 | |
26 | 107 | Lepik Thomasdotter Rebecca | 2004 | HÄRJEDALEN | AP2604 | 25 m | 2:00.11 | |
27 | 43 | Frestadius Agnes | 2005 | SOLLEFTEÅ | AH7205 | 25 m | 2:04.72 | |
28 | 78 | Ljung Klara | 2003 | TIMRÅ SK | BF7803 | 25 m | 2:07.12 | |
29 | 26 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 2:13.28 | |
30 | 40 | Domeij Signe | 2005 | SOLLEFTEÅ | AI5805 | 25 m | 2:49.96 | |
31 | 3 | Heed Nicolina | 2001 | HÄRNÖSAND | BU1801 | 25 m | ||
32 | 75 | Carlzén Emelie | 2003 | TIMRÅ SK | BB1203 | 25 m | ||
33 | 76 | Dalman Maja | 2003 | TIMRÅ SK | BT3603 | 25 m | ||
34 | 77 | Hallgren Alice | 2003 | TIMRÅ SK | AW8403 | 25 m | ||
35 | 82 | Westberg Nanna | 2002 | TIMRÅ SK | AK3202 | 25 m | ||
36 | 92 | Engblom Klara | 2002 | Ö-VIKS ASS | BB2202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 21 februari 2015 |
Licensierad till: Härnösands Simsällskap | Utskriftstid | 10:33 |