Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset |
ME: Dana VOLLMER (1987) 55.98 2012-07-29 |
EE: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 56.06 2009-07-27 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.68 2013-03-29 |
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 59.39 2009-06-28 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pikkarainen Emilia | 1992 | Vanders | 25 m | 58.68 | 1:00.68 | ||
2 | Laukkanen Noora | 1993 | Cetus | 50 m | 1:01.03 | 1:01.03 | ||
3 | Norismaa Nea | 1995 | JoUS | 25 m | 59.55 | 1:01.55 | ||
4 | Rinne Nea | 1995 | Cetus | 50 m | 1:02.36 | 1:02.36 | ||
5 | Silventoinen Johanna | 1997 | LrU | 50 m | 1:03.19 | 1:03.19 | ||
6 | Ruohoniemi Tanja | 1995 | UI | 50 m | 1:03.30 | 1:03.30 | ||
7 | Kanervo Reetta | 1999 | OU | 25 m | 1:01.57 | 1:03.57 | ||
8 | Nurminen Tessa | 1994 | EuraST | 50 m | 1:03.68 | 1:03.68 | ||
9 | Suihkonen Amanda | 1995 | SiHy | 50 m | 1:03.71 | 1:03.71 | ||
10 | Kuutamo Sini | 1995 | Cetus | 25 m | 1:01.93 | 1:03.93 | ||
11 | Tollander Yvonne | 1997 | Cetus | 25 m | 1:02.42 | 1:04.42 | ||
12 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HSS | 25 m | 1:03.38 | 1:05.38 | ||
13 | Räihä Sanna-Riikka | 1998 | OU | 50 m | 1:05.65 | 1:05.65 | ||
14 | Elovirta Salla | 1997 | Cetus | 50 m | 1:05.66 | 1:05.66 | ||
15 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | LrU | 50 m | 1:05.68 | 1:05.68 | ||
16 | Åvist Claudia | 1997 | LrU | 50 m | 1:05.94 | 1:05.94 | ||
17 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 50 m | 1:06.11 | 1:06.11 | ||
18 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 50 m | 1:06.36 | 1:06.36 | ||
19 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | ||
20 | Mankinen Moona | 1996 | SCV | 50 m | 1:07.22 | 1:07.22 | ||
21 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 50 m | 1:07.26 | 1:07.26 | ||
22 | Puomila Aino | 1992 | TaTU | 50 m | 1:07.45 | 1:07.45 | ||
23 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:07.57 | 1:07.57 | ||
24 | Roman Vilma | 2000 | RaisU | 50 m | 1:07.67 | 1:07.67 | ||
25 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 25 m | 1:05.74 | 1:07.74 | ||
26 | Niemi Sini | 1993 | TorUS | 25 m | 1:06.17 | 1:08.17 | ||
27 | Kivimäki Saima | 1997 | LrU | 50 m | 1:08.35 | 1:08.35 | ||
28 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 25 m | 1:06.37 | 1:08.37 | ||
29 | Haltia Nina | 1999 | Vanders | 25 m | 1:06.48 | 1:08.48 | ||
30 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 50 m | 1:08.63 | 1:08.63 | ||
31 | Puhtimäki Salla | 1998 | VeUS | 50 m | 1:08.68 | 1:08.68 | ||
32 | Ruti Saara | 1997 | SCV | 50 m | 1:08.70 | 1:08.70 | ||
33 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 50 m | 1:09.14 | 1:09.14 | ||
34 | Lindbohm Saara | 1996 | HSS | 25 m | 1:07.32 | 1:09.32 | ||
35 | Ruuskanen Irene | 1999 | RaisU | 25 m | 1:08.30 | 1:10.30 | ||
36 | Pulkkinen Kaisa | 2000 | TorUS | 25 m | 1:08.66 | 1:10.66 | ||
37 | Hagelin Isabel | 2001 | SiWa | 25 m | 1:08.73 | 1:10.73 | ||
38 | Reunanen Nea | 2001 | HäUS | 25 m | 1:08.83 | 1:10.83 | ||
39 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 1:09.05 | 1:11.05 | ||
40 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 50 m | 1:11.36 | 1:11.36 | ||
41 | Korkiakoski Denize | 1999 | VUS-VSS | 50 m | 1:11.60 | 1:11.60 | ||
42 | Kukkonen Jenni | 1999 | KeUi | 50 m | 1:11.76 | 1:11.76 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 20 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:19 |