Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntaiaamu
Laji 40, 200m Rintauinti Naiset |
ME: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
EE: Rikke M. PEDERSEN (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 2:28.04 2013-08-01 |
Nuorten SE: Noora Laukkanen (1993) 2:28.30 2009-07-10 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 25 m | 2:21.30 | 2:27.30 | ||
2 | Känsäkoski Silja | 1997 | OU | 25 m | 2:22.56 | 2:28.56 | ||
3 | Koski Moona | 1999 | UI | 25 m | 2:29.01 | 2:35.01 | ||
4 | Wahlstedt Rebecca | 1997 | Cetus | 50 m | 2:39.33 | 2:39.33 | ||
5 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 50 m | 2:39.78 | 2:39.78 | ||
6 | Lahtinen Emilia | 1996 | UiTa | 25 m | 2:33.84 | 2:39.84 | ||
7 | Hämäläinen Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 2:34.72 | 2:40.72 | ||
8 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RiUS | 25 m | 2:36.22 | 2:42.22 | ||
9 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:42.75 | 2:42.75 | ||
10 | Tähkä Heini | 1998 | HU | 25 m | 2:37.20 | 2:43.20 | ||
11 | Kotka Minni | 1998 | Cetus | 50 m | 2:45.05 | 2:45.05 | ||
12 | Hirvo Maija | 1997 | HSS | 50 m | 2:45.47 | 2:45.47 | ||
13 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 50 m | 2:46.36 | 2:46.36 | ||
14 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 25 m | 2:40.73 | 2:46.73 | ||
15 | Palonen Oona | 1995 | SiHy | 25 m | 2:42.12 | 2:48.12 | ||
16 | Lehtonen Aura | 1998 | HSS | 25 m | 2:42.70 | 2:48.70 | ||
17 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 25 m | 2:44.63 | 2:50.63 | ||
18 | Liukkonen Aliisa | 1999 | HäUS | 25 m | 2:45.29 | 2:51.29 | ||
19 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 25 m | 2:46.81 | 2:52.81 | ||
20 | Liven Emilia | 2002 | RaisU | 50 m | 2:52.91 | 2:52.91 | ||
21 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 25 m | 2:47.09 | 2:53.09 | ||
22 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 25 m | 2:47.73 | 2:53.73 | ||
23 | Risteelä Sofia | 1993 | OU | 50 m | 2:54.79 | 2:54.79 | ||
24 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 50 m | 2:55.42 | 2:55.42 | ||
25 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 2:50.88 | 2:56.88 | ||
26 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 50 m | 2:57.65 | 2:57.65 | ||
27 | Mustonen Sara | 2002 | Cetus | 50 m | 2:57.80 | 2:57.80 | ||
28 | Anttila Alina | 2000 | LrU | 50 m | 2:58.10 | 2:58.10 | ||
29 | Andelin Roosa | 1998 | HyUS | 25 m | 2:53.31 | 2:59.31 | ||
30 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 25 m | 2:53.36 | 2:59.36 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 20 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:19 |