Ohjelma 31:a Mora Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
7_S
Gren 7, 50m Fjärilsim Flickor |
|
Sponsor: Cubic AB/Mora Chinahouse |
Klass C - Sara Junevik 33.27 - 2013 - Leksands SF |
Klass D - Hanna Orre 33.35 - 2007 - Hedemora SS |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
13 |
Hamoudeh Sirin Andrea |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
32.97 |
|
2 |
91 |
Östling Emmy |
2001 |
FALUN |
AI8401 |
25 m |
33.28 |
|
3 |
146 |
Hoffart Ylva |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
33.51 |
|
4 |
32 |
Koryl Matylda |
2002 |
Hamar IL |
|
25 m |
33.69 |
|
5 |
149 |
Lie Karin Syversveen |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
34.46 |
|
6 |
42 |
Larsson Emma |
2002 |
BORLÄNGE |
AY0602 |
25 m |
34.93 |
|
7 |
57 |
Rudqvist Cecilia |
2001 |
DEJE SS |
BJ0601 |
25 m |
35.86 |
|
8 |
148 |
Hillesøy Astrid |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
36.51 |
|
9 |
150 |
Sauthon Tia |
2003 |
Bærum |
|
25 m |
36.65 |
|
10 |
157 |
Bakke Hedda Rørnes |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
36.84 |
|
11 |
151 |
Burmester Nora Moen |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
36.95 |
|
12 |
64 |
Borbos Jessika |
2001 |
FALUN |
AF2801 |
25 m |
37.13 |
|
13 |
147 |
Bjerkaas Caroline |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
37.25 |
|
14 |
106 |
Wiberg-Jansson Paula |
2001 |
NYKÖPING |
AX4801 |
25 m |
37.74 |
|
15 |
63 |
Antlöv Nelly |
2002 |
FALUN |
AB3202 |
25 m |
38.30 |
|
16 |
89 |
Wikström Alva |
2002 |
FALUN |
AN2402 |
25 m |
38.42 |
|
17 |
184 |
Haglöv Louise |
2003 |
BORLÄNGE |
BC9603 |
25 m |
38.54 |
EFT |
18 |
141 |
van Zonneveld Femke |
2002 |
SS MORA |
AS9802 |
25 m |
38.75 |
|
19 |
158 |
Holberg Lisa |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
38.84 |
|
20 |
127 |
Hill Lisen |
2002 |
SS MORA |
AB4802 |
25 m |
39.19 |
|
21 |
72 |
Jobs Amanda |
2003 |
FALUN |
AK0203 |
25 m |
39.60 |
|
22 |
78 |
Olsson Agnes |
2002 |
FALUN |
AH4402 |
25 m |
39.62 |
|
23 |
88 |
Wiker Alva |
2003 |
FALUN |
BC1403 |
25 m |
39.80 |
|
24 |
125 |
Segerström Erica |
2004 |
SOLSTA |
AR9804 |
25 m |
39.90 |
|
25 |
54 |
Asp Isabelle |
2001 |
DEJE SS |
AE0801 |
25 m |
39.93 |
|
26 |
43 |
Lindqvist Nora |
2001 |
BORLÄNGE |
AF6401 |
25 m |
40.05 |
|
27 |
169 |
Petersen Rikke |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
40.50 |
|
28 |
117 |
Wikström Maja |
2002 |
SANDVIKEN |
AY2602 |
25 m |
41.94 |
|
29 |
90 |
Zetterberg Anja |
2003 |
FALUN |
AF7803 |
25 m |
42.21 |
|
30 |
123 |
Jonsson Maja |
2002 |
SOLSTA |
BD2402 |
25 m |
42.67 |
|
31 |
55 |
Johansson Amanda |
2005 |
DEJE SS |
AI3605 |
25 m |
43.08 |
|
32 |
159 |
Elde Nora Dahl |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
43.55 |
|
33 |
107 |
Boberg Elda |
2001 |
RÄTTVIK |
BG1201 |
25 m |
43.81 |
|
34 |
74 |
Lindgren Julia |
2004 |
FALUN |
AN0604 |
25 m |
43.88 |
|
35 |
166 |
Erve Emma Mathilde |
2004 |
Bærum |
|
25 m |
44.11 |
|
36 |
172 |
Flaata Henie Torine Hurum |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
45.72 |
|
37 |
112 |
Boroåker Saga |
2004 |
SANDVIKEN |
AN1604 |
25 m |
46.00 |
|
38 |
46 |
Roos Linn |
2003 |
BORLÄNGE |
AK9203 |
25 m |
47.18 |
|
39 |
44 |
Mörth Lisa |
2004 |
BORLÄNGE |
AF9404 |
25 m |
47.22 |
|
40 |
102 |
Gyoni Estelle |
2004 |
KÖPINGS SS |
AS0204 |
25 m |
47.64 |
|
41 |
27 |
Svarstad Eline Søfting |
2004 |
Elverum |
|
25 m |
48.66 |
|
42 |
26 |
Sveen-Bratvold Elise |
2004 |
Elverum |
|
25 m |
49.31 |
|
43 |
24 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
50.38 |
|
44 |
28 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
51.15 |
|
45 |
168 |
Thomassen Hedda Mørne |
2004 |
Bærum |
|
25 m |
52.22 |
|
46 |
29 |
Hult Andrine Værlien |
2004 |
Elverum |
|
25 m |
53.82 |
|
47 |
30 |
Wilhelmsen Kristin |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
54.40 |
|
48 |
75 |
Lindow Amanda |
2002 |
FALUN |
AS5802 |
50 m |
54.41 |
|
49 |
116 |
Kvarnlöf Moa |
2004 |
SANDVIKEN |
BA7404 |
25 m |
54.56 |
|
50 |
162 |
Lohne Ingeborg Viken |
2003 |
Bærum |
|
25 m |
55.56 |
|
51 |
171 |
Vinje Ida |
2003 |
Bærum |
|
25 m |
1:03.58 |
|
52 |
115 |
Jönsson Anna |
2003 |
SANDVIKEN |
BC5203 |
25 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
Licensierad till: Simsällskapet Mora |
Utskriftstid |
14:48 |
|