Program for 31:a Mora Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
14_S
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar |
|
Sponsor: Structor/Görans motor |
Klass A - Erik Samuelsson 1:07.11 - 2006 - Väsby SS |
Klass B - Mitchell Hägglund 1:08.78 - 2002 - SPIF |
Klass C - Mitchell Hägglund 1:10.94 - 2000 - SPIF |
Klass D - Elias Persson 1:24.36 - 2014 - SS Mora |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
67 |
Eriksson Marcus |
1995 |
FALUN |
AH6995 |
25 m |
1:07.60 |
|
2 |
122 |
Antlöv Filip |
1998 |
SÖDERTÖRN |
AE5998 |
25 m |
1:12.64 |
|
3 |
36 |
Laakso Eivind Aalstad |
1999 |
Hamar IL |
|
25 m |
1:13.19 |
|
4 |
69 |
Hambraeus David |
1999 |
FALUN |
AL0799 |
25 m |
1:13.21 |
|
5 |
133 |
Persson Edvin |
1999 |
SS MORA |
AI9399 |
25 m |
1:13.27 |
|
6 |
38 |
Sved Samuel |
1998 |
AVESTA SS |
AQ1398 |
25 m |
1:18.08 |
|
7 |
23 |
Rugsveen Eirik |
1996 |
Elverum |
|
25 m |
1:18.50 |
|
8 |
82 |
Sander Gustav |
1998 |
FALUN |
AG8798 |
25 m |
1:20.15 |
|
9 |
14 |
Holberg Jens Fredrik |
2000 |
Elverum |
|
25 m |
1:20.42 |
|
10 |
134 |
Persson Elias |
2002 |
SS MORA |
AA7502 |
25 m |
1:20.52 |
|
11 |
71 |
Höijer Per |
1998 |
FALUN |
AI7398 |
25 m |
1:21.71 |
|
12 |
18 |
Kristiansen Sander |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:27.24 |
|
13 |
48 |
Tägtström Marcus |
2002 |
BORLÄNGE |
AE8702 |
25 m |
1:28.96 |
|
14 |
70 |
Hansson Tim |
2001 |
FALUN |
AM7101 |
25 m |
1:30.48 |
|
15 |
4 |
Bratli Sondre Jakob |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:30.52 |
|
16 |
15 |
Høgevold Sivert |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:31.64 |
|
17 |
81 |
Renström Mathias |
2001 |
FALUN |
AM5101 |
25 m |
1:31.74 |
|
18 |
25 |
Stener Snorre Myrvold |
2000 |
Elverum |
|
25 m |
1:32.18 |
|
19 |
47 |
Ruijs Daniel |
2004 |
BORLÄNGE |
AE5504 |
25 m |
1:33.56 |
|
20 |
103 |
Khabarov Peter |
2002 |
KÖPINGS SS |
AM6302 |
25 m |
1:36.56 |
|
21 |
156 |
Halsey Andreas |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
1:37.47 |
|
22 |
37 |
Laakso Martin Aalstad |
2001 |
Hamar IL |
|
25 m |
1:40.95 |
|
23 |
33 |
Lundberg Thomas |
1998 |
Hamar IL |
|
25 m |
1:43.00 |
|
24 |
160 |
Bjørlykke Ole Tallberg |
2001 |
Bærum |
|
25 m |
1:45.17 |
|
25 |
135 |
Persson Eric |
2004 |
SS MORA |
AI0904 |
25 m |
1:50.22 |
|
26 |
50 |
Westman Gustav |
2003 |
BORLÄNGE |
AM6703 |
25 m |
1:50.97 |
|
27 |
165 |
Birkeland Simen Littorin |
2002 |
Bærum |
|
25 m |
1:53.84 |
|
28 |
5 |
Eide Bjørn Kristian |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:55.89 |
|
29 |
114 |
Humling Lucas |
2005 |
SANDVIKEN |
AA8305 |
25 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
Licensierad till: Simsällskapet Mora |
Utskriftstid |
14:48 |
|