Program för Sydsim Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Sydsim Swim Meet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
27 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
21:39 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Burlövsbostäder |
|
Beräknad start 09:49 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
|
432 |
4 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
450 |
5 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Linn Svensson |
1999 |
BQ3699 |
SÖSDALA SS |
|
50m |
|
382 |
2 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
TRELLEBORG |
|
50m |
3:24.90 |
268 |
3 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:21.64 |
147 |
4 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:18.25 |
420 |
5 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:19.58 |
379 |
6 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
50m |
3:23.87 |
363 |
7 |
Emilia Stålhammar |
2001 |
BD7601 |
SK TRITON |
|
50m |
|
376 |
8 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:11.47 |
358 |
2 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
SK TRITON |
|
25m |
3:08.78 |
206 |
3 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
3:06.94 |
136 |
4 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
3:05.21 |
109 |
5 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
3:05.42 |
148 |
6 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
50m |
3:07.93 |
193 |
7 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
3:09.48 |
299 |
8 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
3:16.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
3:02.53 |
146 |
2 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:01.93 |
369 |
3 |
Ida Persson |
1999 |
AA2699 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
3:00.13 |
138 |
4 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:58.52 |
2 |
5 |
Sara Silvestro |
2003 |
LAZ071937 |
SAL |
|
25m |
3:00.00 |
368 |
6 |
Rebecka Nilsson |
1999 |
AG4899 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
3:01.93 |
235 |
7 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
3:02.10 |
455 |
8 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:02.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:55.71 |
399 |
2 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:52.07 |
239 |
3 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
2:51.48 |
378 |
4 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:49.56 |
134 |
5 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:50.77 |
266 |
6 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:52.01 |
414 |
7 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:53.90 |
108 |
8 |
Alice Arberg |
2000 |
AK5600 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:55.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:47.86 |
351 |
2 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:46.68 |
331 |
3 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:45.54 |
97 |
4 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:44.95 |
214 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
2:45.13 |
199 |
6 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
2:46.41 |
241 |
7 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
2:46.89 |
5 |
8 |
Alisia Ballaccy |
2003 |
071264 |
SAL |
|
25m |
2:48.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
427 |
1 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:44.35 |
373 |
2 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:39.73 |
123 |
3 |
Antonia Prior |
1999 |
AB2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:36.09 |
381 |
4 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:35.01 |
297 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:35.90 |
34 |
6 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
2:37.15 |
352 |
7 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
2:39.86 |
275 |
8 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:44.94 |
|
|
Heat 8 (10) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
345 |
1 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
2:40.99 |
393 |
2 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:40.82 |
197 |
3 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
2:38.26 |
256 |
4 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:33.83 |
3 |
5 |
Martina Germani |
2004 |
Laz058544 |
SAL |
|
25m |
2:35.53 |
434 |
6 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:40.25 |
4 |
7 |
Chiara Sciannandrone |
2002 |
LAZ080218 |
SAL |
|
25m |
2:40.91 |
254 |
8 |
Emmy Jonsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:41.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
409 |
1 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:34.73 |
86 |
2 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
2:28.62 |
124 |
3 |
Elin Ristl |
1999 |
AD1499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:26.09 |
234 |
4 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
2:23.43 |
85 |
5 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
2:25.66 |
130 |
6 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:28.30 |
162 |
7 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:30.51 |
56 |
8 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
2:34.74 |
|
|
Heat 10 (10) (17 - 99 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Jenny Vagerstam |
1998 |
AE7898 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:40.78 |
328 |
2 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:28.00 |
344 |
3 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
2:22.53 |
19 |
4 |
Amalie Østrup |
1997 |
9708AL |
AGF |
|
25m |
2:12.38 |
431 |
5 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:21.29 |
401 |
6 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:25.15 |
267 |
7 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:35.55 |
104 |
8 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:44.12 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
27 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
21:39 |
|