Startliste for Sydsim Swim Meet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 154 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:08.18 | |
2 | 9 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 2:09.59 | |
3 | 203 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 2:11.70 | |
4 | 246 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 25 m | 2:14.55 | |
5 | 151 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 2:14.83 | |
6 | 221 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 2:14.86 | |
7 | 435 | Lienau-Petersson Alexander | 1993 | YSTADS SS | AR5393 | 25 m | 2:16.91 | |
8 | 155 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:17.57 | |
9 | 119 | Larsson David | 1996 | JÖNKÖPING | AH7196 | 50 m | 2:18.37 | |
10 | 230 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:19.31 | |
11 | 188 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:20.45 | |
12 | 122 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AG2598 | 50 m | 2:20.47 | |
13 | 418 | Christiansson Filip | 1999 | YSTADS SS | AO6199 | 25 m | 2:21.59 | |
14 | 273 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 25 m | 2:21.77 | |
15 | 207 | Hedre Alexander | 1999 | POSEIDON | AJ9799 | 25 m | 2:22.17 | |
16 | 112 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 2:22.46 | |
17 | 204 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 25 m | 2:23.74 | |
18 | 446 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:24.02 | |
19 | 229 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 2:24.15 | |
20 | 205 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 50 m | 2:24.16 | |
21 | 45 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:24.26 | |
22 | 406 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 2:24.87 | |
23 | 383 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 2:25.67 | |
24 | 356 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:26.50 | |
25 | 120 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 2:27.60 | |
26 | 422 | Forslund Anders | 1997 | YSTADS SS | AC9397 | 25 m | 2:27.92 | |
27 | 349 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:27.97 | |
28 | 372 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:28.25 | |
29 | 72 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 2:28.52 | |
30 | 286 | Wemlén Rickard | 2000 | SK HAJEN | AF0900 | 25 m | 2:29.27 | |
31 | 397 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 25 m | 2:29.89 | |
32 | 103 | Möller Victor | 1996 | HÖGANÄS SS | AN5196 | 50 m | 2:30.27 | |
33 | 6 | LOSS GABRIELE | 2002 | SAL | 085844 | 25 m | 2:30.41 | |
34 | 25 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:31.54 | |
35 | 325 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 50 m | 2:32.38 | |
36 | 144 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 2:32.60 | |
37 | 295 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:33.00 | |
38 | 142 | Lundin Filip | 1997 | KLIPPAN | AN3397 | 25 m | 2:33.32 | |
39 | 289 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:34.01 | |
40 | 126 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 2:34.18 | |
41 | 411 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:34.28 | |
42 | 111 | Danielsson Jesper | 2000 | JÖNKÖPING | AP2500 | 25 m | 2:35.17 | |
43 | 407 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 2:35.53 | |
44 | 391 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:35.79 | |
45 | 80 | Said Mohammad Al | 1998 | HS | AY8198 | 25 m | 2:35.84 | |
46 | 38 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 2:36.04 | |
47 | 279 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:37.42 | |
48 | 380 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 50 m | 2:37.93 | |
49 | 145 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | AG1596 | 25 m | 2:39.75 | |
50 | 300 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 2:40.39 | |
51 | 281 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 2:41.28 | |
52 | 59 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 2:41.32 | |
53 | 343 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 2:42.46 | |
54 | 75 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 50 m | 2:42.77 | |
55 | 311 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 2:43.33 | |
56 | 63 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 2:45.81 | |
57 | 157 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:46.10 | |
58 | 40 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 2:47.41 | |
59 | 212 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:48.17 | |
60 | 371 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 2:51.28 | |
61 | 198 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 2:51.38 | |
62 | 156 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 2:52.87 | |
63 | 101 | Lundqvist Jesper | 1999 | HÖGANÄS SS | AU6599 | 25 m | 2:53.25 | |
64 | 440 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 2:54.41 | |
65 | 52 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 2:56.36 | |
66 | 135 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 2:56.82 | |
67 | 367 | Jahnke Maximilian | 1998 | SÖSDALA SS | AS2198 | 25 m | 3:01.48 | |
68 | 314 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 3:01.58 | |
69 | 429 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 3:02.09 | |
70 | 353 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 3:02.18 | |
71 | 190 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 3:02.32 | |
72 | 96 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 50 m | 3:02.35 | |
73 | 169 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 3:04.92 | |
74 | 149 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 3:07.48 | |
75 | 338 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 3:07.93 | |
76 | 408 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 3:14.27 | |
77 | 226 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 3:18.81 | |
78 | 50 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 28 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 06:59 |