2020-12-05   00:26:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 09.00 Insim 07.40

15_S
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
187  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  1:02.10   
234  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:02.65   
375  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:03.43   
90  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  1:04.34   
99  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  50 m  1:05.26   
65  Nilsson Emma  1995  HS  BA7895  25 m  1:05.45   
18  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  50 m  1:05.97   
431  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  1:06.27   
236  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  1:06.61   
10  309  Andersson-Ekström Caroline  1994  SK SYDSIM  AE9494  50 m  1:06.65   
11  277  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  1:06.83   
12  46  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  1:07.19   
13  252  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  25 m  1:07.41   
14  328  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  1:07.48   
15  116  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  50 m  1:07.52   
16  117  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:07.52   
17  164  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  25 m  1:07.70   
18  125  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:07.71   
19  60  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  1:08.01   
20  163  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:08.27   
21  347  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  25 m  1:08.41   
22  453  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:08.53   
23  168  Svensson Therese  1991  LANDSKRONA  AX7891  25 m  1:08.55   
24  361  Stenberg Sara  2001  SK TRITON  AB1801  25 m  1:08.95   
25  267  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:09.17   
26  195  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  1:09.80   
27  131  Rosenius Linn  2002  KARLSHAMN  AA4602  25 m  1:09.96   
28  261  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  1:09.98   
29  56  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  1:10.21   
30  127  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  1:10.63   
31  318  Flodfält Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  1:10.86   
32  297  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  1:11.14   
33  D´offizi MIRIANA  2002  SAL  laz085845  25 m  1:12.12   
34  87  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  1:12.54   
35  134  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:12.71   
36  403  Karlsson Julia  1997  VELLINGE-N  AT3697  25 m  1:12.72   
37  Germani Martina  2004  SAL  Laz058544  25 m  1:13.34   
38  324  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  50 m  1:13.74   
39  104  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  50 m  1:13.90   
40  34  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  1:13.95   
41  444  Olsson Julia  1997  YSTADS SS  AH7297  50 m  1:14.36   
42  214  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:14.39   
43  341  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:14.79   
44  442  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  1:14.87   
45  334  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  1:14.91   
46  SILVESTRO SARA  2003  SAL  LAZ071937  25 m  1:14.98   
47  293  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  1:15.36   
48  SCIANNANDRONE CHIARA  2002  SAL  LAZ080218  25 m  1:15.73   
49  262  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  25 m  1:16.04   
50  457  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  1:16.17   
51  304  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  50 m  1:16.88   
52  48  Holmqvist Hanna  1998  HS  BC7898  25 m  1:17.55   
53  BALLACCY ALISIA  2003  SAL  071264  25 m  1:17.86   
54  239  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  1:18.46   
55  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:18.67   
56  348  Jartelius Felicia  2001  SK TRITON  AS6601  25 m  1:18.73   
57  256  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:19.00   
58  276  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:19.03   
59  404  Karlsson Maja  1999  VELLINGE-N  AV4899  25 m  1:19.79   
60  200  Borgqvist Klara  2001  POSEIDON  AI0401  25 m  1:19.91   
61  97  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  1:20.81   
62  199  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  1:20.81   
63  243  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:21.06   
64  71  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:21.14   
65  140  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:21.26   
66  98  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  BM6299  50 m  1:21.55   
67  206  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:21.81   
68  251  Sandberg Alma  2002  SIM ENGELH  AU3802  50 m  1:21.91   
69  266  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:22.60   
70  217  Lindberg Cajsa  2000  POSEIDON  AD6200  25 m  1:23.64   
71  441  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  1:24.46   
72  458  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  1:24.82   
73  244  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:24.92   
74  202  Carlsén Linnea  2000  POSEIDON  BJ5800  25 m  1:24.94   
75  108  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  1:25.14   
76  399  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:25.42   
77  241  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:25.59   
78  235  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:26.47   
79  118  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  50 m  1:26.70   
80  193  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:27.49   
81  307  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  50 m  1:28.43   
82  384  Nord Francesca  2001  TRELLEBORG  BN6601  25 m  1:31.32   
83  303  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  1:31.75   
84  448  Persson Sonja  2001  YSTADS SS  BD7801  25 m  1:31.85   
85  358  Ohlsson Emilia  2001  SK TRITON  BH7201  25 m  1:32.97   
86  455  Åkesson Ellen  1999  YSTADS SS  AI8699  25 m  1:33.07   
87  100  Liljeqvist Moa  2001  HÖGANÄS SS  BH2401  50 m  1:33.49   
88  417  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  1:33.67   
89  250  Palmquist Emma  2000  SIM ENGELH  AS1400  50 m  1:35.55   
90  287  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:35.56   
91  270  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  1:37.64   
92  421  Evaldsson Victoria  2000  YSTADS SS  BI0200  25 m  1:38.34   
93  299  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  25 m  1:46.26   
94  370  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  50 m  2:00.74   
95  377  Eilertsson Ester  2003  TRELLEBORG  AE0203  50 m     
96  432  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  50 m     
97  447  Persson Nora  1999  YSTADS SS  BD4899  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner