2020-12-04   23:39:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 09.00 Insim 07.40

17_S
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  2:39.28   
60  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:42.29   
117  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  2:42.50   
49  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  2:43.74   
236  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  2:43.83   
237  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  2:45.17   
459  Wittström Amanda  1997  HÖGANÄS SS  BO0497  50 m  2:46.86   
114  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  2:47.31   
130  Rosenius Ida  2000  KARLSHAMN  AI7400  25 m  2:48.32   
10  442  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  2:49.51   
11  97  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  2:49.68   
12  211  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:51.80   
13  113  Eriksson Adina  1999  JÖNKÖPING  AB8899  25 m  2:52.34   
14  77  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  2:53.69   
15  34  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  2:53.81   
16  37  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  2:53.96   
17  109  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  2:55.07   
18  215  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:55.59   
19  297  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  2:55.71   
20  12  Hansen Katrine Lund  1999  AGF  9918AV  50 m  2:56.77   
21  SILVESTRO SARA  2003  SAL  LAZ071937  25 m  2:57.74   
22  243  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  3:00.78   
23  392  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  3:02.91   
24  136  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  3:03.57   
25  158  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  3:03.70   
26  93  Johansson Maja  1999  HÖGANÄS SS  AW2899  50 m  3:04.27   
27  290  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  3:07.23   
28  200  Borgqvist Klara  2001  POSEIDON  AI0401  25 m  3:07.72   
29  41  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  3:08.83   
30  293  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  3:09.24   
31  26  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  3:10.82   
32  348  Jartelius Felicia  2001  SK TRITON  AS6601  25 m  3:13.48   
33  318  Flodfält Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  3:17.46   
34  137  Vagerstam Jenny  1998  KK KARPEN  AE7898  25 m  3:18.62   
35  153  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  3:19.43   
36  304  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  50 m  3:19.89   
37  436  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  3:20.56   
38  217  Lindberg Cajsa  2000  POSEIDON  AD6200  25 m  3:21.86   
39  316  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  3:23.80   
40  341  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  3:27.12   
41  247  Flodmark Klara  2001  SIM ENGELH  AE4201  25 m  3:28.49   
42  244  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  3:30.43   
43  310  Berisha Anna  2001  SK SYDSIM  AY1401  25 m  3:37.16   
44  303  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  3:38.11   
45  299  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  25 m  3:46.81   
46  312  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  50 m  3:57.31   
47  216  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:57.83   
48  370  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  50 m  4:01.58   
49  437  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  4:11.97   
50  447  Persson Nora  1999  YSTADS SS  BD4899  25 m  4:14.76   
51  84  Sjunnesson Tove  2000  HS  BM9400  50 m     
52  105  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  50 m     
53  272  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner