2020-12-05   01:02:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 09.00 Insim 07.40

18_S
Gren 18, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
67  Nordstrand Oskar  1991  HS  AI4991  25 m  3:51.10   
120  Lärkfeldt Tim  2000  JÖNKÖPING  AC9900  25 m  4:12.07   
171  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  4:12.32   
Balladone Jonatan  1997  AGF  9793AH  25 m  4:18.23   
15  Kristensen Jonathan  1998  AGF  9845AF  25 m  4:18.50   
126  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  4:19.89   
154  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  4:21.37   
115  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  4:24.47   
360  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  4:24.57   
10  203  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  50 m  4:24.99   
11  13  Jensen Jesper  1996  AGF  9689AA  50 m  4:26.06   
12  221  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  50 m  4:28.86   
13  292  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  50 m  4:30.38   
14  446  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  4:30.57   
15  302  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  25 m  4:31.16   
16  230  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  50 m  4:31.59   
17  220  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  50 m  4:32.95   
18  45  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  4:33.67   
19  128  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  4:34.13   
20  242  Mörck Joel  1999  S 71  AH4999  25 m  4:37.15   
21  142  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  25 m  4:39.95   
22  428  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  4:40.94   
23  20  Andrén Axel  2001  ESLÖVS SS  AD6301  25 m  4:41.32   
24  122  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  50 m  4:42.54   
25  416  Andersson Rickard  1998  YSTADS SS  AD4198  25 m  4:44.32   
26  395  Lindqvist Joseph  1996  TYRINGE SS  AJ7196  25 m  4:47.56   
27  415  Andersson Christian  1995  YSTADS SS  AC9995  25 m  4:48.88   
28  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:49.31   
29  70  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  4:49.40   
30  110  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  4:52.55   
31  429  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:55.96   
32  294  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  4:56.37   
33  28  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  25 m  4:57.95   
34  22  Jönsson Anton  2001  ESLÖVS SS  AL4501  25 m  4:59.27   
35  301  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  25 m  4:59.65   
36  111  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  50 m  5:01.74   
37  212  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  5:02.89   
38  198  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  5:06.33   
39  325  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  50 m  5:06.39   
40  141  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  25 m  5:06.44   
41  300  Nilsson Leonardo  2000  SK RAN  AS6900  25 m  5:06.95   
42  156  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  5:07.91   
43  346  Grandin Thor  2002  SK TRITON  AG4502  25 m  5:13.27   
44  317  Emmanouilidis Georg  2000  SK SYDSIM  AG2100  25 m  5:13.28   
45  343  af Klinteberg Erik  2000  SK TRITON  AB2700  25 m  5:23.89   
46  353  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  5:30.31   
47  367  Jahnke Maximilian  1998  SÖSDALA SS  AS2198  25 m  5:31.73   
48  440  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  50 m  5:35.16   
49  169  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  5:39.61   
50  386  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  5:52.72   
51  319  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  6:23.81   
52  291  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  6:57.98   
53  400  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  50 m  7:16.56   
54  249  Lupu Vlad  2003  SIM ENGELH  AF8703  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner