2020-10-27   15:42:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 16.00 Insim 14.30

20_S
Gren 20, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
13  Jensen Jesper  1996  AGF  9689AA  25 m  52.17   
151  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  52.36   
68  Olofsson Fredrik  1994  HS  AG2194  25 m  52.81   
271  Fredriksson Petter  1997  SK HAJEN  AJ4197  25 m  53.20   
15  Kristensen Jonathan  1998  AGF  9845AF  25 m  53.68   
Brøchner Bo Volf  1996  AGF  9661AM  50 m  54.12   
203  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  50 m  54.27   
205  Ekstrand Julius  1998  POSEIDON  AJ9798  25 m  54.68   
230  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  54.82   
10  154  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  54.94   
11  126  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  55.00   
12  152  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  55.05   
13  14  Julius Jesper Stilling  1993  AGF  9315AO  25 m  55.09   
14  16  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  55.23   
15  188  Tran Philip  1999  MKK  AC8999  25 m  55.57   
16  255  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  55.67   
17  282  Rogmark Martin  1996  SK HAJEN  AI0196  25 m  55.73   
18  Bendix Frederik  1995  AGF  9591AL  25 m  55.80   
19  177  Hellqvist Gustav  1995  MKK  AG3595  25 m  55.88   
20  360  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  56.37   
21  246  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  56.39   
22  11  Grann-Frankild Albert  1996  AGF  9687AK  25 m  57.15   
23  78  Rasmusson Oskar  1999  HS  AK2799  25 m  57.19   
24  171  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  57.25   
25  115  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  57.56   
26  Balladone Jonatan  1997  AGF  9793AH  25 m  57.59   
27  103  Möller Victor  1996  HÖGANÄS SS  AN5196  50 m  57.72   
28  160  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  57.77   
29  305  Shahsavar Artin  1999  SK RAN  AV8399  50 m  57.83   
30  415  Andersson Christian  1995  YSTADS SS  AC9995  25 m  57.91   
31  17  Tørring David  1995  AGF  9509AM  25 m  57.96   
32  242  Mörck Joel  1999  S 71  AH4999  50 m  57.98   
33  70  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  58.02   
34  292  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  50 m  58.02   
35  174  Gustafsson Hugo  1997  MKK  AK1397  25 m  58.03   
36  225  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  50 m  58.04   
37  273  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  58.12   
38  229  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  50 m  58.37   
39  172  Andersson Arvidsson Anton  1999  MKK  AC0999  25 m  58.38   
40  315  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  50 m  58.52   
41  207  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  58.61   
42  141  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  25 m  58.62   
43  165  Schagerlöf Victor  1998  LANDSKRONA  AM4398  25 m  58.86   
44  372  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  58.89   
45  395  Lindqvist Joseph  1996  TYRINGE SS  AJ7196  25 m  58.93   
46  333  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  50 m  59.09   
47  142  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  25 m  59.29   
48  349  Kvist Samuel  2000  SK TRITON  AB0700  25 m  59.29   
49  396  Rantzow Philip  1999  TYRINGE SS  AC7399  25 m  59.36   
50  461  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  59.46   
51  365  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  25 m  59.66   
52  302  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  50 m  59.72   
53  145  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  59.76   
54  111  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  59.93   
55  400  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:00.00   
56  295  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  1:00.12   
57  21  Andrén Erik  1998  ESLÖVS SS  AJ0798  25 m  1:00.45   
58  150  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  1:00.55   
59  112  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  1:00.72   
60  301  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  50 m  1:00.84   
61  39  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  1:00.99   
62  332  Lu Jimmy  1997  SK SYDSIM  AO7997  50 m  1:01.09   
63  265  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  1:01.16   
64  128  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  1:01.37   
65  397  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  1:01.46   
66  144  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:01.56   
67  161  Raeisi Ali  1998  LANDSKRONA  AM8598  25 m  1:01.56   
68  25  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  1:01.57   
69  28  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  25 m  1:01.70   
70  LOSS GABRIELE  2002  SAL  085844  25 m  1:02.27   
71  129  Vilhelmsson Marcus  2000  JÖNKÖPING  AC2500  25 m  1:02.67   
72  398  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:02.89   
73  36  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:02.97   
74  300  Nilsson Leonardo  2000  SK RAN  AS6900  50 m  1:03.00   
75  311  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  50 m  1:03.07   
76  294  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  1:03.51   
77  279  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  1:03.63   
78  430  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:03.69   
79  64  Moor Samuel  1998  HS  AV9398  50 m  1:04.08   
80  343  af Klinteberg Erik  2000  SK TRITON  AB2700  25 m  1:04.33   
81  325  Hiltonsson Jonathan  2000  SK SYDSIM  AH1300  50 m  1:04.88   
82  156  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  1:04.95   
83  322  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:05.11   
84  30  Barabas Ricky  2000  HS  AR6300  25 m  1:05.31   
85  59  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  1:05.35   
86  440  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  25 m  1:05.37   
87  346  Grandin Thor  2002  SK TRITON  AG4502  25 m  1:05.44   
88  253  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  1:05.47   
89  94  Johansson Mikael  1999  HÖGANÄS SS  AL2799  50 m  1:05.50   
90  425  Gingsjö Collin  1999  YSTADS SS  AT6799  25 m  1:05.51   
91  31  Barabas Tommy  2000  HS  AR5300  50 m  1:05.53   
92  460  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  1:05.58   
93  367  Jahnke Maximilian  1998  SÖSDALA SS  AS2198  25 m  1:05.60   
94  102  Lycke Erik  2000  HÖGANÄS SS  AM6700  50 m  1:05.86   
95  329  Kasapov Alexis Julian  1999  SK SYDSIM  AQ4399  50 m  1:06.78   
96  281  Rogmark Hugo  1999  SK HAJEN  AD0199  25 m  1:06.86   
97  198  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  1:07.24   
98  157  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:07.84   
99  353  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  1:08.04   
100  298  Luani Behar  2001  SK RAN  AN4501  25 m  1:08.55   
101  371  Wilson Andreas  1999  SÖSDALA SS  AC9799  25 m  1:09.13   
102  429  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  1:10.60   
103  317  Emmanouilidis Georg  2000  SK SYDSIM  AG2100  50 m  1:11.33   
104  314  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  1:11.87   
105  339  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  50 m  1:12.33   
106  149  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:12.42   
107  50  Ingelsson Albert  2001  HS  AR5901  25 m  1:12.78   
108  96  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  50 m  1:13.22   
109  190  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  1:13.97   
110  260  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:14.36   
111  338  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  1:14.65   
112  337  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  1:14.74   
113  386  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:14.98   
114  390  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  1:15.25   
115  135  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:15.53   
116  107  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  50 m  1:16.71   
117  169  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  1:16.88   
118  389  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:18.30   
119  227  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:18.43   
120  385  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  25 m  1:20.60   
121  223  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:24.50   
122  291  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:25.85   
123  452  Stoltz Hugo  2004  YSTADS SS  AF4904  25 m  1:26.20   
124  319  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  1:31.37   
125  335  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  25 m  1:33.28   
126  326  Hsissi Adam  2001  SK SYDSIM  AQ6101  50 m  1:48.14   
127  80  Said Mohammad Al  1998  HS  AY8198  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner