2020-10-27   15:18:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 16.00 Insim 14.30

21_S
Gren 21, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  2:21.53   
431  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  2:25.61   
234  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  2:26.40   
117  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  2:27.17   
277  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  2:27.33   
86  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  2:27.86   
237  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  2:28.37   
10  Feldinger Kirstine  1996  AGF  9634AQ  25 m  2:28.90   
60  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:29.57   
10  328  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  2:29.67   
11  344  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  2:29.75   
12  97  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  2:29.95   
13  194  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  2:30.91   
14  131  Rosenius Linn  2002  KARLSHAMN  AA4602  25 m  2:33.23   
15  163  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  2:33.40   
16  125  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:33.60   
17  109  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  2:33.89   
18  354  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  2:33.99   
19  412  Taylor Emma  1998  VELLINGE-N  AZ8498  25 m  2:34.03   
20  18  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  25 m  2:34.61   
21  27  Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  25 m  2:34.61   
22  236  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  2:35.12   
23  195  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  2:36.46   
24  116  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  50 m  2:37.01   
25  127  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  2:38.06   
26  211  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:38.22   
27  D´offizi MIRIANA  2002  SAL  laz085845  25 m  2:38.87   
28  239  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  2:39.29   
29  114  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  2:39.63   
30  34  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  2:40.29   
31  Germani Martina  2004  SAL  Laz058544  25 m  2:40.93   
32  118  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  2:41.16   
33  413  Vileus Emma  2001  VELLINGE-N  AW1401  25 m  2:41.31   
34  219  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  2:41.75   
35  41  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  2:42.32   
36  24  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:42.35   
37  SCIANNANDRONE CHIARA  2002  SAL  LAZ080218  25 m  2:42.73   
38  134  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:43.58   
39  403  Karlsson Julia  1997  VELLINGE-N  AT3697  25 m  2:43.66   
40  SILVESTRO SARA  2003  SAL  LAZ071937  25 m  2:44.09   
41  215  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:44.09   
42  290  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  2:44.13   
43  334  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  2:44.57   
44  48  Holmqvist Hanna  1998  HS  BC7898  25 m  2:44.58   
45  214  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  2:44.88   
46  BALLACCY ALISIA  2003  SAL  071264  25 m  2:45.58   
47  93  Johansson Maja  1999  HÖGANÄS SS  AW2899  50 m  2:46.12   
48  352  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  2:46.99   
49  104  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  50 m  2:47.09   
50  74  Persson Tova  2000  HS  BM8400  25 m  2:48.45   
51  77  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  2:48.98   
52  140  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  2:49.17   
53  293  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  2:49.57   
54  275  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  2:49.66   
55  53  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  2:51.07   
56  244  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:52.02   
57  158  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  2:52.11   
58  276  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:52.15   
59  268  Christerson Lovisa  2002  SK HAJEN  AM3402  25 m  2:52.58   
60  266  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:53.28   
61  137  Vagerstam Jenny  1998  KK KARPEN  AE7898  25 m  2:53.44   
62  100  Liljeqvist Moa  2001  HÖGANÄS SS  BH2401  25 m  2:53.67   
63  241  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  2:53.70   
64  49  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  2:54.46   
65  98  Jöhncke Thelma  1999  HÖGANÄS SS  BM6299  50 m  2:54.83   
66  304  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  50 m  2:54.86   
67  84  Sjunnesson Tove  2000  HS  BM9400  25 m  2:55.78   
68  243  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  2:56.12   
69  399  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:56.69   
70  455  Åkesson Ellen  1999  YSTADS SS  AI8699  25 m  2:57.02   
71  136  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:57.14   
72  26  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  2:57.79   
73  387  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  2:58.81   
74  106  Winberg Heidi  1999  HÖGANÄS SS  AW4899  50 m  2:58.85   
75  217  Lindberg Cajsa  2000  POSEIDON  AD6200  25 m  2:59.16   
76  206  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  3:00.39   
77  148  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  3:01.22   
78  307  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  50 m  3:03.17   
79  202  Carlsén Linnea  2000  POSEIDON  BJ5800  25 m  3:03.39   
80  448  Persson Sonja  2001  YSTADS SS  BD7801  25 m  3:03.51   
81  417  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  3:04.92   
82  76  Rasmusson Anna  2001  HS  AO5201  25 m  3:05.31   
83  270  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  3:06.50   
84  272  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  3:07.94   
85  456  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  3:08.55   
86  316  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  3:10.08   
87  432  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  3:12.06   
88  193  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  3:13.21   
89  153  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  50 m  3:14.51   
90  309  Andersson-Ekström Caroline  1994  SK SYDSIM  AE9494  50 m  3:15.35   
91  358  Ohlsson Emilia  2001  SK TRITON  BH7201  25 m  3:16.69   
92  306  Sjögren Erika  2002  SK RAN  AY2202  25 m  3:23.82   
93  426  Gingsjö Ronja  2002  YSTADS SS  AS1802  25 m  3:23.83   
94  421  Evaldsson Victoria  2000  YSTADS SS  BI0200  25 m  3:29.20   
95  437  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  3:30.81   
96  285  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  3:33.81   
97  299  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  50 m  3:37.66   
98  370  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  50 m  3:43.11   
99  216  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  3:43.17   
100  447  Persson Nora  1999  YSTADS SS  BD4899  25 m  3:54.81   
101  284  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  50 m     
102  287  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m     
103  376  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m     
104  436  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner