2020-10-27   16:24:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sydsim Swim Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 29 mars kl 16.00 Insim 14.30

23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
19  Østrup Amalie  1997  AGF  9708AL  25 m  1:01.57   
431  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  1:03.70   
187  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  1:03.98   
124  Ristl Elin  1999  JÖNKÖPING  AD1499  25 m  1:05.37   
344  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  1:06.39   
85  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:06.44   
234  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:06.61   
86  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  1:07.14   
162  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
10  256  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:09.19   
11  328  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  1:09.53   
12  29  Arvidsson Josefine  2001  HS  AN7801  25 m  1:09.58   
13  164  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  25 m  1:09.84   
14  12  Hansen Katrine Lund  1999  AGF  9918AV  25 m  1:09.94   
15  366  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  25 m  1:10.40   
16  114  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  1:10.41   
17  34  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  1:11.25   
18  267  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:11.63   
19  352  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  1:11.99   
20  97  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  1:12.10   
21  56  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  1:12.11   
22  104  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  50 m  1:12.13   
23  413  Vileus Emma  2001  VELLINGE-N  AW1401  25 m  1:12.17   
24  232  Andreasson Emilia  1996  S 71  AC4296  25 m  1:12.29   
25  57  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  25 m  1:12.43   
26  99  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  50 m  1:12.56   
27  412  Taylor Emma  1998  VELLINGE-N  AZ8498  25 m  1:12.56   
28  197  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:12.68   
29  Germani Martina  2004  SAL  Laz058544  25 m  1:12.93   
30  318  Flodfält Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  1:13.00   
31  SCIANNANDRONE CHIARA  2002  SAL  LAZ080218  25 m  1:13.86   
32  297  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  1:14.35   
33  239  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  1:14.48   
34  109  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  1:14.63   
35  254  Jonsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:14.69   
36  137  Vagerstam Jenny  1998  KK KARPEN  AE7898  25 m  1:15.56   
37  BALLACCY ALISIA  2003  SAL  071264  25 m  1:15.58   
38  309  Andersson-Ekström Caroline  1994  SK SYDSIM  AE9494  50 m  1:15.76   
39  308  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  50 m  1:15.97   
40  105  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  50 m  1:15.99   
41  283  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:16.02   
42  215  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:16.77   
43  263  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:16.77   
44  275  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:17.15   
45  241  Lindfors Fanny  2002  S 71  AV6202  25 m  1:17.71   
46  228  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:17.80   
47  331  Lindestam Kajsa-Elsa  2000  SK SYDSIM  AF3800  50 m  1:18.69   
48  208  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  1:18.77   
49  243  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:18.87   
50  399  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:19.25   
51  341  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:19.26   
52  358  Ohlsson Emilia  2001  SK TRITON  BH7201  25 m  1:19.29   
53  140  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:19.44   
54  134  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:19.80   
55  71  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:19.99   
56  268  Christerson Lovisa  2002  SK HAJEN  AM3402  25 m  1:20.71   
57  368  Nilsson Rebecka  1999  SÖSDALA SS  AG4899  25 m  1:20.76   
58  266  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:20.97   
59  276  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:21.17   
60  324  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  50 m  1:21.63   
61  387  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  1:21.78   
62  108  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  1:21.86   
63  293  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  1:22.04   
64  304  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  50 m  1:22.22   
65  303  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  1:22.23   
66  148  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:22.27   
67  342  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  50 m  1:22.39   
68  244  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:22.77   
69  321  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  1:22.80   
70  136  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:23.29   
71  455  Åkesson Ellen  1999  YSTADS SS  AI8699  25 m  1:23.84   
72  355  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  1:23.98   
73  436  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  1:24.09   
74  448  Persson Sonja  2001  YSTADS SS  BD7801  25 m  1:24.76   
75  202  Carlsén Linnea  2000  POSEIDON  BJ5800  25 m  1:25.63   
76  312  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  50 m  1:28.88   
77  287  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:29.19   
78  432  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  1:31.54   
79  340  Sørensen Rebecca  2001  SK SYDSIM  BN7401  50 m  1:31.85   
80  307  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  50 m  1:31.92   
81  299  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  25 m  1:32.03   
82  272  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:32.65   
83  421  Evaldsson Victoria  2000  YSTADS SS  BI0200  25 m  1:32.86   
84  270  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  1:33.34   
85  370  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  1:33.35   
86  376  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:34.77   
87  426  Gingsjö Ronja  2002  YSTADS SS  AS1802  25 m  1:34.83   
88  433  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:35.97   
89  359  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  25 m  1:36.83   
90  209  Ivarsson Clara  2002  POSEIDON  AX8802  25 m  1:37.56   
91  306  Sjögren Erika  2002  SK RAN  AY2202  50 m  1:39.91   
92  216  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:44.54   
93  437  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  1:46.69   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  28 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  06:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner