Program för Vårsimiaden Distrikt, Stenungsund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Vårsimiaden 2015 Stenungsund |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
17:24 |
|
|
Arrangör |
VSSF & S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 37, 100m Medley Fl 11 |
Finaler (4) |
Sponsor: CanmeraConfort AB |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
313 |
3 |
Moa Sahlberg |
2004 |
BA4804 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
143 |
4 |
Tyra Rydén |
2004 |
AW6204 |
MASS |
|
25m |
|
135 |
5 |
Frida Olofsson |
2004 |
BF7804 |
MASS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Ida Nylander |
2004 |
AW8204 |
MASS |
|
25m |
|
153 |
2 |
Linnea Sonesson |
2004 |
AK0104 |
MASS |
|
25m |
|
314 |
3 |
Ida Sahlberg |
2004 |
AV9204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
154 |
4 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
25m |
1:52.05 |
263 |
5 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
2:08.95 |
215 |
6 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
|
103 |
7 |
Fiona Ernst |
2004 |
AV1204 |
MASS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Andrea Wollentz |
2004 |
BC3404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:50.96 |
161 |
2 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
25m |
1:49.25 |
24 |
3 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:44.42 |
152 |
4 |
Ebba Sköld |
2004 |
AE0504 |
MASS |
|
25m |
1:42.21 |
236 |
5 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:43.31 |
51 |
6 |
Thea Hero |
2004 |
AN6204 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:46.10 |
237 |
7 |
Stella Persengård |
2004 |
AL6804 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:49.70 |
61 |
8 |
Ella Ljungdahl |
2004 |
AP2804 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:51.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Matilda Scheutz Attefors |
2004 |
AS6404 |
MASS |
|
25m |
1:41.02 |
238 |
2 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:34.76 |
118 |
3 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
1:32.01 |
109 |
4 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
1:21.99 |
25 |
5 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:25.11 |
257 |
6 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
25m |
1:33.35 |
31 |
7 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:40.80 |
160 |
8 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
1:41.63 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: S77 Stenungsund |
Utskriftstid |
17:24 |
|