Startliste for Danske Open Masters
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Danske Open Masters |
|
Udskriftsdato |
07 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Nærum |
|
Udskriftstidspunkt |
08:51 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 10, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
Berit Marx Pedersen |
1950 |
5012AA |
STT |
|
25m |
45.43 |
215 |
3 |
Connie Tue Christensen |
1961 |
6132AA |
RINGSTED |
|
25m |
43.00 |
156 |
4 |
Tina Rasmussen |
1966 |
|
HILLERØD |
|
25m |
44.01 |
201 |
5 |
Kirsten Haugaard |
1965 |
6524AA |
KORSØR |
|
25m |
46.69 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Bente Sørensen |
1947 |
4702AA |
KORSØR |
|
50m |
40.05 |
285 |
2 |
Jette Harder Bruun |
1962 |
6214AA |
SILKEBORG |
|
25m |
39.12 |
202 |
3 |
Hanne Klausen |
1960 |
6042AA |
KORSØR |
|
25m |
36.96 |
278 |
4 |
Dorte Dugbæk |
1976 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
37.54 |
199 |
5 |
Marianne Friis-Olsen |
1952 |
5242AA |
KORSØR |
|
25m |
39.53 |
388 |
6 |
Kirsten Strange |
1944 |
|
VORDINGB |
|
25m |
43.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Hanne Stevnsborg |
1957 |
5752AA |
KØGE |
|
25m |
35.55 |
377 |
2 |
Jane Anthonsen |
1975 |
7586AA |
TRITON V |
|
25m |
34.38 |
316 |
3 |
Pia Thulstrup |
1961 |
6144AA |
STT |
|
25m |
33.82 |
121 |
4 |
Tine Ottosen |
1965 |
6592AA |
HELSINGØR |
|
25m |
34.08 |
276 |
5 |
Annette Bøgsted |
1962 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
34.65 |
315 |
6 |
Elisabeth Ketelsen |
1943 |
4322AA |
STT |
|
25m |
35.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Helle Hartmann |
1985 |
8516AB |
KØGE |
|
25m |
33.00 |
3 |
2 |
Rita Hauge |
1965 |
6504AA |
AGF |
|
25m |
32.50 |
107 |
3 |
Ann Syrach Lindgaard |
1976 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
31.50 |
325 |
4 |
Henriette Svankjær |
1974 |
7444AA |
STT |
|
25m |
32.00 |
55 |
5 |
Gabriella Svensson |
1989 |
AR1889 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.50 |
308 |
6 |
Karen Mikkelsen |
1986 |
8642AC |
OSK |
|
25m |
33.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Carola Pedersen |
1989 |
|
HERMES |
|
25m |
31.07 |
373 |
2 |
Sylvia Yang |
1986 |
8634AC |
U.S.G |
|
25m |
31.00 |
279 |
3 |
Laura Frandsen |
1993 |
|
BIRKERØD |
|
25m |
30.87 |
361 |
4 |
Clara Lindecrona |
1993 |
9308AA |
U.S.G |
|
25m |
31.00 |
65 |
5 |
Ane Andersen |
1990 |
9016AF |
SØLLERØD |
|
50m |
31.00 |
213 |
6 |
Jannie Aarkrogh Steen |
1968 |
6834AA |
NÆSTVED |
|
25m |
31.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Katja Kousgard |
1974 |
7402AA |
TRITON B |
|
50m |
30.62 |
353 |
2 |
Trine Gudnitz |
1987 |
8728AA |
U.S.G |
|
50m |
30.50 |
205 |
3 |
Tine Carstensen |
1962 |
6212AA |
NÆSTVED |
|
25m |
30.38 |
143 |
4 |
Anne Roslyng |
1983 |
|
HERMES |
|
25m |
30.43 |
378 |
5 |
Kirsten Detlef |
1986 |
8686AB |
TRITON V |
|
25m |
30.52 |
348 |
6 |
Louise Buhl Borg |
1987 |
8768AA |
U.S.G |
|
50m |
30.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Margreet Aanstoot |
1980 |
AB4880 |
MKK |
|
25m |
29.66 |
102 |
2 |
Bettina Honore |
1971 |
7104AA |
GENTOFTE |
|
50m |
29.26 |
192 |
3 |
Linda Lund Tietze |
1984 |
8442AA |
KØGE |
|
25m |
26.88 |
311 |
4 |
Susanne Metzsch |
1968 |
6832AA |
OSLF |
|
25m |
29.05 |
118 |
5 |
Gitte Raagaard |
1970 |
7032AA |
HELSINGØR |
|
25m |
29.50 |
360 |
6 |
Katrine Leth-Espensen |
1990 |
9036AF |
U.S.G |
|
25m |
30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
07 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:51 |
|