Program för Vårsimiaden Distrikt, Strängnäs
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Strängnäs |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Strängnäs |
|
Utskriftstid |
09:06 |
|
|
Arrangör |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
138 |
3 |
Oskar Thorvaldsson |
2004 |
AS0304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:15.00 |
37 |
4 |
Johannes Eriksson |
2002 |
AM4902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:20.69 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Martin Ahnlund |
2003 |
AP1703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:12.11 |
139 |
2 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:05.00 |
131 |
3 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:01.29 |
173 |
4 |
Vigor Runemar-Ham |
2004 |
AI8704 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:03.96 |
96 |
5 |
Emil Andersson |
2002 |
AV9302 |
NYKÖPING |
|
25m |
2:05.49 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Erik Ankarling |
2004 |
AG4104 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:59.98 |
155 |
2 |
Pierre Andersson |
2004 |
AG3104 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:58.01 |
163 |
3 |
Elias Fahlstedt |
2003 |
AR9103 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:54.96 |
170 |
4 |
Max Lord |
2004 |
AH1504 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:56.63 |
56 |
5 |
Gustav Lindoff |
2002 |
AM6902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:58.96 |
34 |
6 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:00.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Samuel Edebrink |
2002 |
AF9902 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:52.60 |
89 |
2 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:50.13 |
136 |
3 |
Johan Svahn |
2002 |
AM4502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:49.56 |
69 |
4 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.78 |
127 |
5 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:51.27 |
60 |
6 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:53.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:46.36 |
29 |
2 |
Edward Al-Ubaidi |
2003 |
AU1503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.00 |
11 |
3 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:42.98 |
169 |
4 |
William Lahto |
2002 |
AU8702 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:44.83 |
165 |
5 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:46.12 |
12 |
6 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:49.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:40.60 |
36 |
2 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.04 |
111 |
3 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.83 |
101 |
4 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.90 |
100 |
5 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.63 |
25 |
6 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:41.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:36.56 |
171 |
2 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:32.60 |
86 |
3 |
Anders Malmberg |
2002 |
AS4902 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:31.82 |
135 |
4 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.19 |
106 |
5 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.79 |
57 |
6 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:36.64 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Strängnäs Simklubb |
Utskriftstid |
09:06 |
|