Startliste for Wadköpingsdoppet 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
19 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
12:53 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
19 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim C+D Flickor |
Finaler (2) |
Sponsor: Krämaren |
13 - 14 år: Erika Sköldberg (1996) 4:30.21 2010-09-25 |
12 år och yngre: Emelie Hellgren (2001) 4:57.19 2013-09-21 |
|
Heat 1 (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:18.62 |
12 |
2 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
50m |
5:14.77 |
117 |
3 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
50m |
5:05.88 |
327 |
4 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:56.15 |
293 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:00.55 |
292 |
6 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:14.44 |
415 |
7 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:17.60 |
295 |
8 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
5:19.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
4:51.49 |
68 |
2 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:43.39 |
164 |
3 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
4:39.97 |
400 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:36.84 |
423 |
5 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:37.17 |
158 |
6 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
25m |
4:42.55 |
30 |
7 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
4:45.18 |
418 |
8 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:51.70 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
19 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
12:53 |
|