Program for XV Turku Junior Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 22, P-11,13 100m vu |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:02.90 | 1:04.90 | |
2 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 02A192 | 50 m | 1:05.55 | 1:05.55 | |
3 | Oikarainen Jere | 2002 | RaisU | 02A610 | 25 m | 1:04.69 | 1:06.69 | |
4 | Herpola Santeri | 2003 | SK | 03A188 | 50 m | 1:08.08 | 1:08.08 | |
5 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 1:08.88 | 1:08.88 | |
6 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 02A214 | 25 m | 1:08.84 | 1:10.84 | |
7 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 1:08.87 | 1:10.87 | |
8 | Valli Matias | 2002 | PUS | 02B087 | 25 m | 1:12.12 | 1:14.12 | |
9 | Trnstrm Lauri | 2002 | RaisU | 02B007 | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | |
10 | Jntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:14.91 | 1:16.91 | |
11 | Nrj Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:17.77 | 1:17.77 | |
12 | Ollikainen Roope | 2004 | PUS | 04A004 | 50 m | 1:18.18 | 1:18.18 | |
13 | Tantarimki Valtteri | 2002 | SK | 02B078 | 50 m | 1:18.84 | 1:18.84 | |
14 | Leppnen Akseli | 2004 | SGR | 04A006 | 50 m | 1:18.87 | 1:18.87 | |
15 | Kuusimki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 50 m | 1:20.21 | 1:20.21 | |
16 | Kunttila Tatu | 2003 | SK | 03A443 | 50 m | 1:20.28 | 1:20.28 | |
17 | Menp Arttu | 2003 | SK | 03A892 | 25 m | 1:18.93 | 1:20.93 | |
18 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 1:22.16 | 1:22.16 | |
19 | Nyman Henry | 2003 | HSS | 03A870 | 50 m | 1:22.85 | 1:22.85 | |
20 | Rautaporras Eero | 2005 | NoPy | 05A055 | 25 m | 1:23.43 | 1:25.43 | |
21 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 25 m | 1:25.17 | 1:27.17 | |
22 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:27.67 | 1:27.67 | |
23 | Vehmas Saku | 2005 | NoPy | 05A049 | 25 m | 1:27.58 | 1:29.58 | |
24 | Laine Elias | 2003 | SK | 03A465 | 50 m | 1:32.09 | 1:32.09 | |
25 | Savolainen Felix | 2004 | AUi | 04A765 | 50 m | 1:34.10 | 1:34.10 | |
26 | Hirvonen Ville | 2002 | AUi | 02B120 | 25 m | 1:35.09 | 1:37.09 | |
27 | Erkkil Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | 1:36.83 | 1:38.83 | |
28 | Kylliinen Markus | 2002 | UiTa | 02B168 | 25 m | 1:38.44 | 1:40.44 | |
29 | Rekola Rasmus | 2004 | SK | 04A638 | 25 m | 1:40.10 | 1:42.10 | |
30 | Halonen Mikael | 2003 | UiTa | 03A969 | 25 m | 1:41.76 | 1:43.76 | |
31 | Lepphaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | 1:43.36 | 1:45.36 | |
32 | Salminen Samuel | 2003 | SK | 03A786 | 50 m | 1:46.77 | 1:46.77 | |
33 | Laakkonen Albert | 2007 | UiTa | 07A058 | 25 m | 1:47.05 | 1:49.05 | |
34 | Menp Eero | 2005 | SK | 05A377 | 25 m | 1:47.18 | 1:49.18 | |
35 | Valdolin Viljam | 2006 | SK | 06A096 | 25 m | 1:50.00 | 1:52.00 | |
36 | Kallio Jami Jesper | 2004 | SK | 04A613 | 50 m | 1:59.30 | 1:59.30 | |
37 | Karti Jaakko | 2004 | UiTa | 04A818 | 25 m | 1:57.40 | 1:59.40 | |
38 | Leo Casper | 2004 | SK | 04A635 | 50 m | 2:00.23 | 2:00.23 | |
39 | Arnell Eemeli | 2005 | SK | 05A327 | 50 m | 2:02.68 | 2:02.68 | |
40 | Linderborg Aarni | 2005 | SK | 05A268 | 50 m | 2:03.32 | 2:03.32 | |
41 | Sandblom Frans | 2006 | SK | 06A101 | 50 m | 2:08.43 | 2:08.43 | |
42 | Pitknen Vin | 2006 | UiTa | 06A199 | 25 m | 2:07.53 | 2:09.53 | |
43 | Heittokangas Veeti | 2006 | UiTa | 06A104 | 25 m | 2:09.35 | 2:11.35 | |
44 | Kaskela Kasper | 2004 | UiTa | 04A761 | 25 m | 2:13.00 | 2:15.00 | |
45 | Marku Samuel | 2005 | SK | 05A334 | 25 m | 2:19.04 | 2:21.04 | |
46 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 25 m | |||
47 | Lundstrm Niklas | 2004 | SK | 04A795 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |