Program for XV Turku Junior Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 11, T-13,15 200m su |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 50 m | 2:32.07 | 2:32.07 | |
2 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 25 m | 2:33.58 | 2:37.58 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 25 m | 2:37.06 | 2:41.06 | |
4 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 2:43.31 | 2:43.31 | |
5 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 2:39.92 | 2:43.92 | |
6 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 2:44.59 | 2:44.59 | |
7 | Paukku Roosa | 2000 | NU | 00A781 | 25 m | 2:42.62 | 2:46.62 | |
8 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 2:43.30 | 2:47.30 | |
9 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 02A178 | 50 m | 2:48.35 | 2:48.35 | |
10 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 2:45.04 | 2:49.04 | |
11 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 25 m | 2:45.62 | 2:49.62 | |
12 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 25 m | 2:46.16 | 2:50.16 | |
13 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 2:51.61 | 2:51.61 | |
14 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 2:55.60 | 2:55.60 | |
15 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 2:56.71 | 2:56.71 | |
16 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 50 m | 2:57.09 | 2:57.09 | |
17 | Moisio Jenni | 2002 | NoPy | 02A607 | 25 m | 2:53.25 | 2:57.25 | |
18 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 25 m | |||
19 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 25 m | |||
20 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 25 m | |||
21 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 01A629 | 25 m | |||
22 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | |||
23 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 25 m | |||
24 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 25 m | |||
25 | Manner Mila | 2001 | NoPy | 01A167 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |