Program for XV Turku Junior Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 17, T-12 100m ru |
Sponsori: Rak.palvelu J.Martti & Co |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Haglund Emma | 2003 | VUS-VSS | 03A493 | 50 m | 1:23.59 | 1:23.59 | |
2 | Krjmies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 1:25.65 | 1:25.65 | |
3 | Leppnen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 25 m | 1:27.64 | 1:30.64 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 1:29.83 | 1:32.83 | |
5 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 25 m | 1:31.25 | 1:34.25 | |
6 | Konkka Siiri | 2004 | SK | 04A103 | 25 m | 1:31.56 | 1:34.56 | |
7 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 50 m | 1:37.70 | 1:37.70 | |
8 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 1:35.16 | 1:38.16 | |
9 | Plsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:35.64 | 1:38.64 | |
10 | Koskinen Venla | 2003 | SK | 03A271 | 50 m | 1:40.59 | 1:40.59 | |
11 | Toivonen Helmiina | 2004 | SGR | 04A030 | 50 m | 1:40.71 | 1:40.71 | |
12 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 1:41.22 | 1:41.22 | |
13 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 1:41.62 | 1:41.62 | |
14 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 1:42.34 | 1:42.34 | |
15 | Wiren Minea | 2003 | NoPy | 03A335 | 25 m | 1:39.55 | 1:42.55 | |
16 | Lngstrm Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 50 m | 1:43.43 | 1:43.43 | |
17 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 1:40.45 | 1:43.45 | |
18 | Kuusniemi Fishwick Matilda | 2004 | HSS | 04A002 | 25 m | 1:41.97 | 1:44.97 | |
19 | Strm Linnea | 2003 | UiKaa | 03A142 | 50 m | 1:45.04 | 1:45.04 | |
20 | Nurmi Kerttu | 2003 | SK | 03A462 | 50 m | 1:45.06 | 1:45.06 | |
21 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 1:42.84 | 1:45.84 | |
22 | Zhou Xiaohan | 2004 | AUi | 04A249 | 50 m | 1:46.43 | 1:46.43 | |
23 | Tenho Nita | 2004 | PTU | 04A464 | 25 m | 1:44.93 | 1:47.93 | |
24 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 1:48.81 | 1:48.81 | |
25 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 50 m | 1:49.16 | 1:49.16 | |
26 | Lasonen Tinja | 2004 | PUS | 04A230 | 50 m | 1:49.45 | 1:49.45 | |
27 | Piksil Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 1:47.60 | 1:50.60 | |
28 | Palanen Nea | 2003 | SK | 03A467 | 50 m | 1:50.99 | 1:50.99 | |
29 | Nurmi Maija | 2003 | SK | 03A461 | 50 m | 1:51.25 | 1:51.25 | |
30 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 1:51.46 | 1:51.46 | |
31 | Torhamo Aleksandra | 2004 | AUi | 04A766 | 50 m | 1:52.89 | 1:52.89 | |
32 | Nihtil Ella | 2004 | SK | 04A237 | 50 m | 1:54.29 | 1:54.29 | |
33 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 50 m | 1:55.26 | 1:55.26 | |
34 | Kavka Selina | 2003 | SK | 03A647 | 25 m | 1:52.59 | 1:55.59 | |
35 | Rantala Aino | 2004 | UiKaa | 04A204 | 50 m | 1:56.45 | 1:56.45 | |
36 | Sirki Oona | 2004 | SK | 04A596 | 25 m | 1:54.83 | 1:57.83 | |
37 | Tanskanen Hein | 2003 | SK | 03A829 | 50 m | 2:02.00 | 2:02.00 | |
38 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 2:07.45 | 2:07.45 | |
39 | nkil Aamu | 2004 | SGR | 04A071 | 25 m | |||
40 | Lietzn Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 25 m | |||
41 | Jnnes Iida | 2004 | UiTa | 04A759 | 25 m | |||
42 | Mkel Sanni | 2003 | UiTa | 03A971 | 25 m | |||
43 | Mtt Vilma | 2004 | UiTa | 04A748 | 25 m | |||
44 | Lahti Roosa | 2004 | SK | 04A548 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |