Program for XV Turku Junior Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Iltajakso
Laji 19, T-13,15 200m ru |
Sponsori: JS-Metalli Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:50.58 | 2:50.58 | |
2 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 2:56.34 | 2:56.34 | |
3 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 2:59.35 | 2:59.35 | |
4 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 50 m | 3:00.32 | 3:00.32 | |
5 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 25 m | 2:54.69 | 3:00.69 | |
6 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 00A772 | 50 m | 3:05.16 | 3:05.16 | |
7 | Kuusniemi Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 3:07.21 | 3:07.21 | |
8 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 01A179 | 50 m | 3:07.93 | 3:07.93 | |
9 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 3:02.04 | 3:08.04 | |
10 | Tiainen Ella-Maria | 2002 | ÅSK | 02A492 | 50 m | 3:09.95 | 3:09.95 | |
11 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 01A054 | 25 m | 3:06.11 | 3:12.11 | |
12 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | 3:13.18 | 3:13.18 | |
13 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 50 m | 3:13.25 | 3:13.25 | |
14 | Arenius Alexandra | 2002 | AUi | 02A750 | 50 m | 3:14.31 | 3:14.31 | |
15 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 3:14.36 | 3:14.36 | |
16 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 3:14.79 | 3:14.79 | |
17 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 50 m | 3:15.93 | 3:15.93 | |
18 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 3:18.10 | 3:18.10 | |
19 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 3:21.80 | 3:21.80 | |
20 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 01A787 | 50 m | 3:24.62 | 3:24.62 | |
21 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 50 m | 3:34.54 | 3:34.54 | |
22 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 00B083 | 50 m | 3:35.33 | 3:35.33 | |
23 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 50 m | 3:41.63 | 3:41.63 | |
24 | Heino Ida | 2000 | PUS | 00B157 | 50 m | 3:46.92 | 3:46.92 | |
25 | Vasara Jonna | 2002 | SGR | 02A118 | 25 m | |||
26 | Lehtonen Saara | 2000 | HSS | 00A068 | 25 m | |||
27 | Neiramaa Ellen-maria | 2002 | PUS | 02A939 | 25 m | |||
28 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 02A178 | 25 m | |||
29 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | |||
30 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 01A800 | 25 m | |||
31 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | |||
32 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |