Program för DM/JDM 50m Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar Senior |
Distriktrekord Seniorer: Jonathan Kling (1993) 25.17 2013-05-18 |
Distriktrekord Juniorer: Jonathan Kling (1993) 25.17 2013-05-18 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 193 | Gradin André | 1994 | ÖSA | AN1194 | 25 m | 25.56 | |
2 | 174 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 25.84 | |
3 | 79 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 26.13 | |
4 | 207 | Zetterman Victor | 1995 | ÖSA | AY4195 | 50 m | 26.20 | |
5 | 192 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 26.21 | |
6 | 25 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 26.23 | |
7 | 76 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 26.83 | |
8 | 180 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 27.27 | |
9 | 107 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 27.35 | |
10 | 19 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 27.79 | |
11 | 97 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 28.40 | |
12 | 196 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 28.42 | |
13 | 205 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 28.52 | |
14 | 112 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 28.87 | |
15 | 124 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 29.09 | |
16 | 51 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 29.20 | |
17 | 36 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 29.41 | |
18 | 35 | Eriksson Marcus | 1995 | FALUN | AH6995 | 50 m | 29.44 | |
19 | 137 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 29.66 | |
20 | 165 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 29.95 | |
21 | 197 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 30.15 | |
22 | 167 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 50 m | 30.16 | |
23 | 117 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 30.20 | |
24 | 61 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 30.29 | |
25 | 106 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 50 m | 30.38 | |
26 | 88 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 50 m | 30.39 | |
27 | 12 | Pedersen Jacob | 2000 | SK ENA | AE9500 | 25 m | 30.41 | |
28 | 139 | Johnsson Marcus | 2002 | UPSALA S | AN2502 | 50 m | 30.47 | |
29 | 87 | Bransell Henrik | 1999 | LUDVIKA SS | AG2599 | 50 m | 30.63 | |
30 | 125 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 50 m | 30.89 | |
31 | 166 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 50 m | 31.29 | |
32 | 145 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 50 m | 31.56 | |
33 | 215 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 31.61 | |
34 | 108 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 31.81 | |
35 | 75 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 32.35 | |
36 | 213 | Bädicker Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 32.73 | |
37 | 144 | Nystrand Edwin | 2002 | UPSALA S | AE8902 | 50 m | 34.91 | |
38 | 147 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 35.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 05 juni 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 07:00 |