Startliste for DM/JDM 50m Mellansvenska
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag 11/6 Klockan 10.00 (Insim kl 08.30)
Gren 6, 200m Bröstsim Damer Senior |
Distriktrekord Seniorer: Jennie Johansson (1988) 2:29.77 2012-06-28 |
Distriktrekord Juniorer: Shannyn Hultin (1993) 2:36.97 2013-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 100 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 2:37.81 | |
2 | 201 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 2:44.30 | |
3 | 91 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:45.90 | |
4 | 120 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:46.05 | |
5 | 168 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 50 m | 2:47.98 | |
6 | 113 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:48.11 | |
7 | 73 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 2:48.19 | |
8 | 228 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:48.99 | |
9 | 14 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:50.31 | |
10 | 129 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:52.40 | |
11 | 52 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:53.34 | |
12 | 80 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:53.63 | |
13 | 185 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 2:53.90 | |
14 | 181 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:54.99 | |
15 | 93 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 2:55.55 | |
16 | 176 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:55.77 | |
17 | 200 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 2:56.06 | |
18 | 18 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:56.94 | |
19 | 227 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 2:58.61 | |
20 | 99 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 2:59.33 | |
21 | 218 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 3:00.39 | |
22 | 169 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 3:01.35 | |
23 | 183 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 3:02.35 | |
24 | 62 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 3:03.15 | |
25 | 66 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:03.78 | |
26 | 109 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 50 m | 3:04.23 | |
27 | 171 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 50 m | 3:05.30 | |
28 | 136 | Giacomini Alba | 2001 | UPSALA S | AZ8201 | 50 m | 3:06.42 | |
29 | 138 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 50 m | 3:16.54 | |
30 | 178 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 3:21.28 | |
31 | 47 | Höök Nellie | 2001 | FILIPSTAD | AM5201 | 50 m | 3:23.92 | |
32 | 152 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 50 m | 3:26.27 | |
33 | 63 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 3:26.97 | |
34 | 217 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 3:28.72 | |
35 | 146 | Sundqvist Amanda | 2002 | UPSALA S | AR7802 | 50 m | 3:33.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 05 juni 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 07:00 |