Program för UGP 3 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 3 2015 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:18 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 11:33 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
41 |
4 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
176 |
5 |
Jacob Edberg |
2003 |
AB1903 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
0 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:17.04 |
30 |
1 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
4:06.03 |
235 |
2 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:53.31 |
42 |
3 |
Harry Chan |
2001 |
AL8301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:33.50 |
262 |
4 |
Herman Törnvall |
1999 |
AW5799 |
ÖSA |
|
50m |
3:33.36 |
229 |
5 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:33.37 |
179 |
6 |
Tobias Klasson |
2000 |
AM1500 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
3:51.07 |
91 |
7 |
Malte Svärd |
2003 |
AC3703 |
FALUN |
|
25m |
3:56.90 |
46 |
8 |
Josef Faraj |
2002 |
AS4502 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:08.22 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
243 |
0 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:33.07 |
181 |
1 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:20.06 |
7 |
2 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:19.30 |
135 |
3 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
50m |
3:11.66 |
66 |
4 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:10.40 |
259 |
5 |
Jesper Lindberg |
1999 |
AU4399 |
ÖSA |
|
25m |
3:10.70 |
242 |
6 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:13.53 |
295 |
7 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:19.89 |
44 |
8 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:32.79 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
0 |
Linus Andersson |
2001 |
AP4301 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:09.74 |
73 |
1 |
Sam Thai |
1999 |
AU9999 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:03.43 |
51 |
2 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.29 |
144 |
3 |
Jakob Gustafsson |
1999 |
AL0399 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:51.05 |
70 |
4 |
Artush Shahverdyan |
2000 |
AM3100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:50.08 |
222 |
5 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:50.50 |
157 |
6 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
2:56.19 |
108 |
7 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:02.94 |
217 |
8 |
Philip Welin-Berger |
1999 |
AF3199 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:08.29 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
0 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:47.59 |
139 |
1 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:46.28 |
101 |
2 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:42.96 |
56 |
3 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:27.46 |
40 |
4 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:25.81 |
292 |
5 |
Petter Norén Vosfeldt |
1999 |
AH9599 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
2:26.99 |
98 |
6 |
William Borg |
2000 |
AG6700 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:40.78 |
82 |
7 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
2:44.47 |
134 |
8 |
August Mathisen |
2001 |
AF5901 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:47.32 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:18 |
|