Startliste for UGP 3 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 269 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 2:06.75 | |
2 | 183 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 2:08.75 | |
3 | 265 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:08.88 | |
4 | 268 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 2:10.57 | |
5 | 177 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:12.57 | |
6 | 148 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:13.27 | |
7 | 77 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
8 | 128 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 2:13.79 | |
9 | 53 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:15.32 | |
10 | 142 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 2:15.89 | |
11 | 172 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:16.35 | |
12 | 160 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:17.59 | |
13 | 200 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:17.66 | |
14 | 270 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 2:18.43 | |
15 | 114 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:18.55 | |
16 | 113 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 2:18.88 | |
17 | 178 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 2:19.58 | |
18 | 307 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 2:19.86 | EFT |
19 | 300 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:20.13 | EFT |
20 | 39 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:20.21 | |
21 | 151 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:20.49 | |
22 | 29 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:20.63 | |
23 | 302 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 2:20.73 | EFT |
24 | 303 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:21.07 | EFT |
25 | 64 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:22.23 | |
26 | 62 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:23.91 | |
27 | 206 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 2:23.97 | |
28 | 57 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:24.13 | |
29 | 136 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 2:24.63 | |
30 | 306 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:25.08 | EFT |
31 | 161 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 2:25.88 | |
32 | 35 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 2:26.27 | |
33 | 104 | Carlsson Elina | 2001 | HARNÄS SKU | AS5801 | 25 m | 2:26.99 | |
34 | 274 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 2:27.06 | |
35 | 298 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:27.45 | EFT |
36 | 275 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 2:28.24 | |
37 | 115 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 2:28.48 | |
38 | 278 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 2:28.52 | |
39 | 23 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:29.05 | |
40 | 159 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:30.32 | |
41 | 296 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:30.49 | EFT |
42 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:30.73 | |
43 | 141 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:31.35 | |
44 | 109 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | 2:31.78 | |
45 | 18 | Magnusson Tova | 2002 | BÅLSTA SK | AC5802 | 25 m | 2:32.29 | |
46 | 112 | Granlund Linn | 2001 | KARLSKO SF | AM3801 | 25 m | 2:32.33 | |
47 | 94 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:32.72 | |
48 | 260 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 2:33.05 | |
49 | 174 | Andersson Caroline | 2001 | SÄFFLE SS | AV4601 | 25 m | 2:33.21 | |
50 | 253 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 2:33.93 | |
51 | 251 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:34.11 | |
52 | 248 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 2:34.47 | |
53 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:34.71 | |
54 | 226 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:34.95 | |
55 | 138 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 2:34.96 | |
56 | 266 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:35.09 | |
57 | 6 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 2:35.40 | |
58 | 10 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 2:35.52 | |
59 | 277 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 2:35.68 | |
60 | 185 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:35.92 | |
61 | 22 | Söderholm Marina Feria | 1998 | BÅLSTA SK | AG8298 | 25 m | 2:35.93 | |
62 | 17 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 2:36.11 | |
63 | 79 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:36.45 | |
64 | 223 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 50 m | 2:37.06 | |
65 | 63 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:37.91 | |
66 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 2:38.67 | |
67 | 107 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 2:40.49 | |
68 | 193 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:41.05 | |
69 | 50 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 2:41.32 | |
70 | 182 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:41.34 | |
71 | 120 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 25 m | 2:41.40 | |
72 | 155 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 2:42.44 | |
73 | 186 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:42.89 | |
74 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:43.03 | |
75 | 3 | Hoppstadius Anna | 2001 | BORLÄNGE | BT3401 | 25 m | 2:43.67 | |
76 | 118 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 50 m | 2:44.21 | |
77 | 75 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:44.65 | |
78 | 187 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 2:44.75 | |
79 | 213 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:45.23 | |
80 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:45.51 | |
81 | 152 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:46.16 | |
82 | 54 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 2:46.60 | |
83 | 27 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:48.45 | |
84 | 162 | Renkema Ilse | 2002 | NYKÖPING | BB2602 | 25 m | 2:48.46 | |
85 | 84 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:49.01 | |
86 | 131 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 2:49.47 | |
87 | 95 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 2:49.84 | |
88 | 121 | Thyrman Filippa | 2001 | KARLSKO SF | BU0601 | 50 m | 2:50.18 | |
89 | 110 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:51.82 | |
90 | 271 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 2:52.35 | |
91 | 124 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 2:53.30 | |
92 | 184 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:53.57 | |
93 | 105 | Eriksson Molly | 2001 | HARNÄS SKU | AZ0801 | 25 m | 2:54.41 | |
94 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:54.94 | |
95 | 219 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 2:55.27 | |
96 | 281 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 2:55.43 | EFT |
97 | 68 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 2:58.67 | EFT |
98 | 26 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:59.15 | |
99 | 87 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 2:59.79 | |
100 | 58 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 3:00.44 | |
101 | 205 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 3:04.32 | |
102 | 168 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 25 m | 3:04.54 | |
103 | 71 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 3:05.80 | |
104 | 19 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 3:06.11 | |
105 | 258 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 3:08.03 | |
106 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 3:10.00 | |
107 | 20 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 3:12.13 | |
108 | 21 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 3:16.36 | |
109 | 55 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:19.96 | |
110 | 60 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 3:24.35 | |
111 | 192 | Bethiso Jennifer | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT5203 | 25 m | 3:27.29 | |
112 | 255 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:29.24 | |
113 | 81 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 3:30.13 | |
114 | 215 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 3:32.14 | |
115 | 13 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 3:35.35 | |
116 | 210 | Premat Josephine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT8203 | 25 m | 3:52.97 | |
117 | 34 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 50 m | ||
118 | 195 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 50 m | ||
119 | 201 | Jovic Lela | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
120 | 202 | Jovic Maja | 2004 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
121 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 50 m | ||
122 | 220 | Zander Angelina | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS7405 | 50 m | ||
123 | 254 | Hammarland Maja | 2001 | ÖSA | BU9801 | 50 m | ||
124 | 256 | Kjell Ellen | 2001 | ÖSA | BU4801 | 50 m | ||
125 | 291 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | EFT | |
126 | 309 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 08:53 |