Program för UGP 3 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 272 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 1:03.21 | |
2 | 268 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 1:03.43 | |
3 | 177 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:05.87 | |
4 | 265 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:06.47 | |
5 | 128 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:07.02 | |
6 | 148 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 1:09.96 | |
7 | 200 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:10.05 | |
8 | 183 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:10.10 | |
9 | 206 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:10.57 | |
10 | 303 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:10.87 | EFT |
11 | 150 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 1:11.58 | |
12 | 306 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:11.63 | EFT |
13 | 129 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 1:12.52 | |
14 | 39 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:12.98 | |
15 | 97 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 1:13.43 | |
16 | 178 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:13.64 | |
17 | 64 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:14.17 | |
18 | 49 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:14.22 | |
19 | 307 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:14.48 | EFT |
20 | 228 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 1:14.84 | |
21 | 35 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 1:14.94 | |
22 | 114 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:14.98 | |
23 | 136 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:15.84 | |
24 | 298 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:16.12 | EFT |
25 | 266 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:16.47 | |
26 | 270 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:16.56 | |
27 | 104 | Carlsson Elina | 2001 | HARNÄS SKU | AS5801 | 25 m | 1:16.79 | |
28 | 173 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:17.05 | |
29 | 278 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:17.22 | |
30 | 109 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 50 m | 1:17.83 | |
31 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 50 m | 1:19.20 | |
32 | 253 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 1:19.68 | |
33 | 59 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:20.02 | |
34 | 57 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 1:20.06 | |
35 | 112 | Granlund Linn | 2001 | KARLSKO SF | AM3801 | 25 m | 1:20.64 | |
36 | 223 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:20.81 | |
37 | 283 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:20.90 | EFT |
38 | 23 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:21.46 | |
39 | 34 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:21.54 | |
40 | 274 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 1:22.32 | |
41 | 174 | Andersson Caroline | 2001 | SÄFFLE SS | AV4601 | 25 m | 1:22.37 | |
42 | 146 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:22.40 | |
43 | 282 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:22.80 | EFT |
44 | 17 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:24.09 | |
45 | 138 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:25.18 | |
46 | 132 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 25 m | 1:25.33 | |
47 | 284 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:25.68 | EFT |
48 | 182 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:27.45 | |
49 | 279 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 50 m | 1:27.94 | |
50 | 163 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:28.67 | |
51 | 219 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:29.07 | |
52 | 277 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:29.78 | |
53 | 118 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 50 m | 1:29.91 | |
54 | 184 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:30.05 | |
55 | 110 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:30.13 | |
56 | 124 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 1:30.31 | |
57 | 226 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:30.69 | |
58 | 50 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:31.87 | |
59 | 152 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 50 m | 1:31.97 | |
60 | 188 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:31.99 | |
61 | 10 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:34.73 | |
62 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:36.00 | |
63 | 204 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:38.22 | |
64 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:38.36 | |
65 | 271 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:38.44 | |
66 | 27 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:48.17 | |
67 | 31 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:57.54 | |
68 | 215 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 2:02.86 | |
69 | 95 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | ||
70 | 130 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 50 m | ||
71 | 131 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 50 m | ||
72 | 168 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 08:53 |