Program for UGP 3 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag 30/5 Klockan 10.00 (Insim kl 09.00)
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 58.04 | |
2 | 40 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:00.33 | |
3 | 156 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 1:01.05 | |
4 | 292 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:01.95 | EFT |
5 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:02.80 | |
6 | 125 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:03.12 | |
7 | 180 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:03.88 | |
8 | 88 | Peltomaa Victor | 1998 | FALUN | AG9798 | 25 m | 1:05.96 | |
9 | 140 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:06.75 | |
10 | 119 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 1:06.85 | |
11 | 99 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:07.16 | |
12 | 299 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 1:07.85 | EFT |
13 | 82 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:07.87 | |
14 | 297 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:07.89 | EFT |
15 | 38 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:09.42 | |
16 | 72 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:10.20 | |
17 | 153 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:11.43 | |
18 | 126 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 1:11.78 | |
19 | 101 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:12.89 | |
20 | 36 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:13.03 | |
21 | 14 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:13.41 | |
22 | 262 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:14.06 | |
23 | 127 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 25 m | 1:14.55 | |
24 | 304 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 1:15.50 | EFT |
25 | 305 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:15.56 | EFT |
26 | 134 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:16.14 | |
27 | 51 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:17.43 | |
28 | 157 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:17.71 | |
29 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:17.85 | |
30 | 70 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:17.99 | |
31 | 243 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:21.27 | |
32 | 199 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 1:21.68 | |
33 | 181 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 1:22.27 | |
34 | 197 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 1:23.26 | |
35 | 102 | Andersson Andreas | 1998 | HARNÄS SKU | AU4398 | 25 m | 1:25.56 | |
36 | 242 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:26.41 | |
37 | 295 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:27.06 | EFT |
38 | 30 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:30.51 | |
39 | 15 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:32.74 | |
40 | 211 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:33.86 | |
41 | 65 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:35.10 | |
42 | 93 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:35.68 | |
43 | 229 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:36.11 | |
44 | 235 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:45.24 | |
45 | 7 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 50 m | ||
46 | 74 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | ||
47 | 175 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 50 m | ||
48 | 214 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 50 m | ||
49 | 218 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 50 m | ||
50 | 238 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 08:53 |